Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bojkot olimpiady  

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
03/08/2008 6:08 am  

Wielkimi krokami zbliza sie otwarcie IO w Pekinie... Wszyscy mowia glosno o bojkocie olimpiady przez sportowcow, politykow, a jakos mniej porusza sie temat jej bojkotu przez zwyklych ludzi, choc to on ma najwieksze znaczenie... Nie ogladajmy w ogole tej olimpiady, a wielkie firmy, ktore straca pieniadze wydane na reklamy, ktorych nikt nie bedzie ogladal, produkty ktorych nikt nie bedzie kupowal, nastepnym razem wymusza nie przyznawanie igrzysk, mistrzostw, czy innych powaznych wydarzen krajom, ktore na to nie zasluguja... To pieniadze decyduja teraz o wszystkim, wiec wykorzystajmy mozliwosci ktore nam to daje i sprobujmy cos zmienic, bo nic, poza odrobina przyjemnosci, na tym nie stracimy...

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
03/08/2008 3:07 pm  

Wiesz, jak będą występowali nasi, to ja oglądam, może będą jakieś medale 😉 Zresztą, bojkotem nie zmienimy ustroju ChRLD 😉

=


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
03/08/2008 3:29 pm  

ja tam jestem bardzo za 😀 jest tyle ciekawszych rzeczy do roboty niż siedzenie w domu przed tv, a jeśli dzięki temu imperialistyczna coca cola nie zarobi sobie, to tym bardziej 😀 E. muszę Ciebie rozczarowac, zapewne większośc medali zgarną chińczycy, więc nie nakarmisz swojego patriotyzmu 😉


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
03/08/2008 3:40 pm  

jest tyle ciekawszych rzeczy do roboty niż siedzenie w domu przed tv, a jeśli dzięki temu imperialistyczna coca cola nie zarobi sobie, to tym bardziej 😀

Jakie zarzuty panienka stawia producentom tego smakowitego napoju? o_O

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
03/08/2008 3:45 pm  

cola rospusca zemby 😉


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
03/08/2008 4:08 pm  

Nie oglądałabym olimpiady nawet gdyby rozgrywała się w moim mieście 🙂 Nie cierpię oglądania sportu, na żywo czy w telewizji. Jak rodzinka wlepia w Kubicę podczas obiadu to mam ochotę wyskoczyć przez okno 😛 Także myślę, że można mnie dopisać do listy bojkotujących, gdzieś tak na końcu.

Co do Coli, denerwują mnie okrutnie jej reklamy - wodę z mózgu ludziom robią 😮 Kreują ją na boską ambrozję, a to tylko woda z cukrem.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
03/08/2008 4:10 pm  

Postarałem się i specjalnie dla Was sporządziłem listę państw Europejskich, których imprezy sportowe należy bojkotować:
Wielka Brytania - okupuje Irlandię Północną, Szkocję brała udział w agresji na Irak
Francja - bastion kolonializmu okupujący Gujanę Francuską, Martynikę itd.
Hiszpania - okupuje kraj Basków, łamie prawa zwierząt zezwalając na organizację corridy
Belgia - sztucznie stworzony twór depczący odrębność etniczną Flamandów i Walonów
Holandia - okupuje Fryzję oraz Antyle Holenderskie
Niemcy - okupują Bawarię
Ukraina - okupuje Krym
Rosja - okupuje Czeczenię i Mandżurię
Mołdawia - okupuje Naddniestrze
Portugalia - okupuje Azory i Maderę

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
03/08/2008 4:22 pm  

cola rospusca zemby 😉

Nie tylko zęby ale świetnie odrdzewia śruby. Polewa się taką zardzewiałą śrubę coca-colą i po godzinie czasu można ją spokojnie odkręcić co wcześniej absolutnie nie było możliwe. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
03/08/2008 4:24 pm  

Jest dobra do świec samochodowych, lepsze tylko WD-40 xD A tak swoją drogą to Polska "okupuje" Śląsk, dawne Prusy Wschodnie, no i Ziemie Odzyskane... aha, jeszcze Irak 😀

=


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
03/08/2008 4:26 pm  

w Chinach w wypadkach przy pracy ginie rocznie 15 tysięcy ludzi, porzuconego na ulicy noworodka nikt nawet nie zaszczyci spojrzeniem, tamtejsze prawo pracy jest okrutne i nie chroni pracownika w najmniejszym stopniu, chińskie kobiety nie mogą po ślubie pracowac ani uczyc się, życie ma tam wartośc mniejszą niż gdziekolwiek na świecie, proszę Cię Kudłaczu nie wyjeżdżaj z takimi tekstami...
coca cola przytoczona przeze mnie miała byc przykładem konsumpcjonistycznego stylu bycia, wiem, że wszystko obecnie jest konsumpcjonistyczne, ale coca cola, mcdonald to przykłady oczywiste


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
03/08/2008 6:04 pm  

A ja nie mogę ze śmiechu wyrobić - chinole postarali się aby na igrzyskach nie było deszczu, a tymczasem dopadł ich smog. :rotfl: Sorry ale ja koniecznie muszę zobaczyć tę, historyczną jak się zdaje, katastrofę (jestem pewien że "zła karma" jeszcze nie raz im się czkawką odbije 😉 )

Na bojkot to już chyba za późno. Było dość czasu ....
Czkawką odbiło im sie kiedyś wytępienie wszystkich wróbli.....


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
03/08/2008 7:12 pm  

Na bojkot to już chyba za późno. Było dość czasu ....

Na taki bojkot nie jest za pozno, wlasnie dopiero teraz bedzie mozliwy... Przeciez igrzyska sie jeszcze nie rozpoczely, a trudno bojkotowac cos czego jeszcze nie ma 😉 Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
03/08/2008 7:39 pm  

gdyby dużo ludzi zrezygnowało z oglądania olimpiady na pewno coś by to dało...


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
04/08/2008 12:35 am  

mam andzieje ze najpwiecej medali zgarnie hiszpania,ja mzoe troche bede ogladac

[edytowane 3/8/2008 przez leslie]


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
04/08/2008 12:53 am  

ja z ciekawości obejrzę może rzeczywiście ktoś się odważy na bojkot na żywo przed całym światem 😎

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca