Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Protest w sprawie zabicia psa na torach kolejowych. List do Prezydenta RP , petycja  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

AnnaBarbara
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 82
21/01/2011 2:54 pm  

Mam tak samo jak z poprzednią petycją na tym serwerze - za nic nie mogę trafić tak, żeby chciała mi się strona załadować. Jeśli tylko się uda, to podpiszę. Ale już mnie to denerwuje 🙁

Zastanawiałam się jeszcze niedawno, jakim trzeba być człowiekiem, żeby w ogóle pomyśleć o czymś takim. Ale od kiedy dowiedziałam się, że do lat 90. uważano, że noworodki nie mogą odczuwać bólu i ich nie znieczulano przy najróżniejszych zabiegach, już nic mnie nie zdziwi 😮


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
21/01/2011 8:42 pm  

Aż nie wierze w to wszystko,tacy ludzie nie powinni byli wogóle sie rodzić.Też mam problemy z załadowaniem stronki z petycją 🙁 Wkoncu sie udało próbowałam wytrwale i podpisane.Pozwole sobie tylko podsunąć taką myśl,a mianowicie uwazam, że treść petycji powinna jednak zawierać polskie znaki,są to niewielkie poprawki, to jednak pismo adresowane do Glowy Państwa.

[edytowane 22/1/2011 od SIMA]

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485

OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
27/01/2011 12:27 am  

Pewnie i tak dostanie zawiasy.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca