Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

woodstock 2006  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
17/02/2007 8:42 pm  

hej, jestem w pokojowym patrolu i wiele woodstocków juz za mną...jednak szczerzew powiem, ze ten woodstock był inny....raz bo pojawiła się ASP, drugi bo poznałąm fajnych ludzi jak się zdawało, którzy potem ejden drugiemu dupę obrobili, amsakra, 3 wielka porazka pokojowego....wile osób z pp nei przyjechało, a potem zamiast 1100 było nas 600 i non stop musieliśmy pracować, zmeczenie, gorac, strasznie było a najgorsze, ze potem za wsz oberwali ci którzy tma pojechali...w tym roku mozliwe ze woodstocku nei ebdzie....choć nie wierzę w te bujde, jednak an imporezie która jest zawsze dla pp gdy wsz juz sie rozjada z woodstockowiczów sam Owsiak to powiedział....nie wiem jak dla was, ale dla mnei sama idea woodstocku umarła, gdy został przeniesiony z zar do kostrzyna.....
pozdrawiam
ps. wybiera się ktos w tym roku?

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
grenouille22
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 52
21/02/2007 7:36 pm  

Ja się WYBIERAM 😀 no ale zobaczymy co z tego wybierania się wyjdzie... Pozdrówki 🙂

Gdy tylko przebudzi się twój umysł, będziesz każdy dzień rozpoczynał uśmiechem, bo wiesz, jak wielkim darem jest życie.


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
12/06/2007 6:14 pm  

Dla mnie Woodstock zawsze byl wielkim przezyciem,zalezy z której strony sie na to patrzy..W tym roku odbędzie siew dniach 3-4 sierpnia do Kostrzyna mam pół godz drogi samochodem,ale i tak wole pociag 🙂 🙂 🙂 wiadomo klimat a ktos z was juz planuje wyjazd w tym roku ????????????????

[edytowane 14/6/2007 przez Admin]

Live and let live!


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
12/06/2007 8:52 pm  

Woodstock w Żarach był świetny!
A w tym roku niestety się nie wybiorę, bo w tym samym czasie będę szaleć na weselichu u kuzyna.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
AgraFeczka89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 151
13/06/2007 6:05 pm  

ja najprawdopodobniej pojadę w tym roku na Woodstock 🙂 chyba ,że jak zwykle cos mi w tym czasie wypadnie i plany trzeba będzie zmienić 😛

Agrafencja 😀


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
13/06/2007 6:51 pm  

Ja nawet nie mam co o tym mysleć. wiadomo ze stara sie nie zgodzi, moze jakby były lepsze oceny to mogłabym chociaż wspomnieć a tak to wole milczeć bo zas bedzie 'ble ble ble cos tam cos tam...'

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
14/06/2007 3:18 pm  

he...ja pamietam jak w wieku 15lat,mama nie chciala mnie za zadne skarby tam puscic!!!to ja sie spakowałam i powiedzialam ze uciekne a ona sie smiala i mi nie wierzyla...a ja i takl ucieklam i wrocilam cala i zdrowa!!!tO W PRZYSZLYM ROKU SAMA MNIE ZAWIOZLA SAMOCHODEM a pozniej to z paczka pociagiem i tak do tej pory...i jest pozytywnie to zalezy jaki kto ma kontakt z rodzicami moja mama jest jeszcze dosyc mloda moze i to tez jest przyczynkiem ze sie jej tak jakos nie boje,i jakos to w ogole mam ochote ja wtym roku zabrac!!!

Live and let live!


OdpowiedzCytat
Wilczycaaa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 24
19/06/2007 9:08 pm  

Hhe ja już nie mogę sie doczekać kiedy pojade :> Wreszcie w tym roku odzice zgodzili sie na wyjazd :> Fajnie by było gdybyjakos sie zmowić wspolnie i spotkać: taka wege rodzinka 😛

The forest whispers my name...


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
01/07/2007 4:53 pm  

Wlasnie super by bylo paznac ludzi z ktorymi ma sie tylko literkowy kontakt i w ogole .A propo DO JAROCINA KTOS SIE WYBIERA???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????JA JUZ MAM KARNET!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Live and let live!


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
24/07/2007 2:35 am  

ale wam zazdroszczę...też bym pojechała...ale nie można mieć wszystkiego i wybrałam podróz do Odessy:)))..a na wooda za rok znowu...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
natalienne
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 165
24/07/2007 7:48 pm  

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4335278.html
🙁 ja nie chcę! jeszcze nie zdażyłam pojechać na Woodstock (mam dopiero 15 lat) i chciałam pojechać tam za jakieś 2 lata bo wtedy może starzy by się zgodzili, a tu takie coś... 🙁


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca