Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

4 kociaki z Łodzi poszukują domu  

Strona 4 / 4 Wstecz
Reiha
stały bywalec

o tym będzie decydował ich właściciel. Poza tym, dawanie wiary takim zapewnieniom jest naiwne. I tak nie mogłabym tego wyegzekwować. Sądze, że każdy kto ma kota wie, jak męczący jest zapach niewykastrowanego dorosłego kocura i jak trudne do zniesienia są ruje kocic [i jak często moga one występować:-/] Kazdy normalny właściciel będzie stanie w końcu przed podjęciem takiej decyzji, moje zastrzeżenia niestety mogę sobie włożyć w kieszeń. Ale ogłoszenia dam 🙂

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2006 2:58 am
xwegax
bywalec

Możesz chociażby pytać o przyszłą kastrację, zachęcać chociażby mówiąc to, co tu napisałaś. Z doświadczenia wiem, że potencjalnych rozmnażaczy odstrasza takie obwarowanie- może warto? Poza tym możesz to zapewnienie wyegzekwować, jak? zapytaj na miau.

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2006 1:57 am
Reiha
stały bywalec

Chciałam oznajmić, że jeden kotek znalazł dom 🙂 do wydania została Mama i 2 jej synków [jedna kociczka zostaje ze mną :-)]

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2006 9:47 pm
Reiha
stały bywalec

Drogi Adminie proszę o skasowanie tematu, kotki znalazły dom i sprawa jest nieaktualna.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 4:22 am
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca