Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Coto wogóle k... ma znaczyć???????  

  RSS

ania76
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
18/08/2006 2:09 am  

wejdzcie i przeczytajcie http://www.hotelcis.pl/domowe.swiniobicie.htm "DOMOWE ŚWINIOBICIE" co to wogóle ma znaczyć bo tak do końca to nie napisali, ale ja rozumiem że ten mały kretyn morduje świnkę na oczach głupich ,nienażartych ludzi ani sie tym "zachwycają"do tego przygrywa kapela, a potem się obżerają.Robienie przedstawienia z mordowania zwierząt- to juz przechodzi wszystko , krew mnie zalewa , ale ludzie są poj..... 😡


OdpowiedzCytat
glukoza
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 65
18/08/2006 2:22 am  

Bozeeeeeeeee!! to jest chore!! W ogole takie cos moze miec miejsce i byc reklamowane?! ten czlowiek chyba od dziecka ma wypaczona psychike i dla niego to super zabawa i frajda zabic zwierze , pozniej zrobic jedzonko i wszamac jeszcze ciepla istotke... jak to w ogole brzmi "pokaz "domowego swiniobicia"" :casstet: i jeszce ich logo-usmiechnieta swinka, bo przeciez ona czeka na smierc, no jasne!!! :exclam: Ech, co tu duzo gadac, ludzi potrafia byc okrutni, a ich bezmyslnosc siega szczytu... 🙁

glukoza


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
18/08/2006 3:46 am  

I k**** takie babcie w niedziele po kościółku pójdą obżerać się taką świnką.

Przez bezmyślność ludzką zwierzęta muszą cierpieć...czy do cholery one coś komuś zrobiły?!

[edytowane 17/8/2006 od heidi]


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
18/08/2006 1:46 pm  

Tak, a to niby ja ze swoją wegetariańską sektą urządzam sobie czarne msze... 😮


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
18/08/2006 2:05 pm  

o Fu...
no tak-ten pan Czesiek robił to z dziada pradziada-to chyba stąd ta całkowicie zdegradowana i popieprzona psychika...

Tak właśnie Heidi:najpierw taki pokaz świniobicia(jak to brzmi to nie "bicie" ale "zabijanie"!!), potem kościółek żeby się móc dowartościowac duchowo...i upewnić w tym jacy to my jesteśmy dobroduszni,jacy wierzący,kochający Jezusa itd...
a potem jak to Polacy maja w zwyczaju trzeba się nażreć...bo takie normalne popołudnia czy odwiedziny u rodziny nie są w naszym zwyczaju,Polacy zawsze muszą się objadać..a najlepiej jeszcze mięsem...a takim którego śmierć widziało się na własne oczy to zapewne rokosz-rzygać mi się chce jak o tym pomyśle :casstet:


OdpowiedzCytat
shiri
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 84
18/08/2006 2:54 pm  

Jak przeczytałam "pyszne wyroby palce lizać" to myślałam że ... :casstet:

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
18/08/2006 3:00 pm  

:casstet: niedobrze mi
własnie jem nektatynki i cofnęło mi sie jak zobaczyłam tą połówke świni jeszcze z nóżką:(( i ten koleś trzyma tą nóżke jakby chciał pomachać czy coś takiego :casstet:
nóż sie w kieszeni otwiera,
niedługo Radio Maryja zorganizuje: "Niedzielne masonobicie", "Ubój Niewiernych", "Ewangelia sw. rzeźnika", a w kosciołach rozdawać bedą swinskie uszy do opłatka!!!!!!

hide and seek


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
18/08/2006 6:54 pm  

K.... no juz nie mogę z tego jacy ludzie są beznadziejni,okrutni,bestialscy,poje... i jeszcze duzo by tu wymieniac! 😡 😡 😡 Zadźgałabym tego faceta tak jak on to zrobił tej bezbronnej swini!!! No krew mnie zalewa :exclam: 😡


OdpowiedzCytat
sopocianka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
20/08/2006 3:04 am  

Chyba kogoś popieprzyło... (przepraszam za zwrot) To jest po prostu chore! 🙁

A ta obłuda, o której wielokrotnie była mowa, typu właśnie logo -szczęśliwa świnka jest potworna! Brak słów... Nie wiem czemu to ma służyć... Uspokojeniu własnego sumienia? Okropne! 😡

Weganizuję sobie 🙂
Zapraszam do mojego bloga: http://cieciorka.blogspot.com/


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
20/08/2006 8:12 pm  

Widać, że to przedstawienie to po prostu biznes, odwołujący się do ludzi prymitywnych, do najniższych instynktów. Być może człowiek nie jest przystosowany biologicznie do jedzenia mięsa, ale jego bestialstwo i okrucieństwo sprawiło, że stał się mięsożercą. Gdyby wszyscy ludzie byli ludźmi 😉 , nie bawiłoby ich takie show ( :casstet: ). Po tym wszystkim zaczynam dochodzić do wniosku, że nasza cywilizacja idzie w baaardzo złą stronę...

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
  
Praca