Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Laboratoria Cierpień 🙁  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

elf
 elf
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
21/07/2007 3:28 am  

http://www.ekoswiat.com.pl/ekologia/eko_101.html
http://www.ekoswiat.com.pl/ekologia/pdf/2006-10-04.pdf
http://www.ekoswiat.com.pl/ekologia/pdf/2006-10-05.pdf

ciachniemy ci te sliczną główkę, nie martw się, to eksperyment, czy ciagle bedziesz sie tak dobrze uczyć 🙁 🙁 🙁

to straszne straszne straszne!

przeczytajcie te artykuły!
poważni naukowcy zywcem przypalają psa, żeby zobaczyć, czy będzie poparzony
wyłupic oczy ośmiornicy, żeby sproawdzić, czy będzie widzieć!
uciąk żywemu kotu głowę, żeby sprawdzić jego reakcję 🙁

nie ma tu takich emotikonów co pokażą nastrój tej strony.... 😡
przeczytajcie...


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
21/07/2007 3:37 am  

Przeczytałam. Straszne... ja tego nie rozumiem: po co? Po jaką cholere?!
Przecież moga w jakis inny sposób testowac. Juz niech nawet ogranicza się do tego żeby testowac tylko jakies leki ratujce ludzią zycie albo cus, a nie tak jak tam napisane było tusze itp. Nosz kolejny dowód ludzkiej głupoty i znieczulicy

zal.pl

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
21/07/2007 12:41 pm  

Ludziom władza głowę rozsadza , rozpanoszyli sięna tej ziemi jak szarancaktóra wszystko niszczy bez opamiętania a co gorsza bez wyraznej potrzeby , Do koszmaru rzezni dochodzajeszcze zoofilia , laboratoria pseudonaukowe Duża częsc ludzi ma prostu zdegenerowane umysly-prawdopodobnie z powodu jedzenia mięsa które zwlaszcza w nadmiernych ilościach jest po prostu trucizną (adrenalina , skatol należa do trucizn ) Zatrute mózgi sa okrutne, nieczułe , a może nawet lubują się w krwi


OdpowiedzCytat
elf
 elf
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
21/07/2007 10:56 pm  

rozumiem, mamy by-passy, maltretowaliśmy szczury, żemy dxumę zwyciężyc, pruliśmy krowy podczas czarnej ospy ale po co, po co teraz, kiedy sztuszna tkanka jest męczyć te zwierzęta dla tuszów do rzęs!??!??!

nie mówiąc o wszczepianiu jakichś komputerów 😮 😡


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
21/07/2007 11:20 pm  

Aż serce ściska do gardła 😡
Ja już nawet nie mam siły myśleć co odpowiedzieć.
Mam znajomych mięsożerców, którzy uważają że to fajnie że zwracam uwagę na to, czy kosmetyki które stosuję są cruelty-free czy nie. Po czym odwracają się i już więcej o tym nie myślą. I tak postępuje większość ludzi - ZNIECZULICA. Tak bym to nazwała.
Gdyby tak ten artykuł trafił do umysłów ludzkich...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
21/07/2007 11:26 pm  

Sprobuj pogadac sobie z taka babcia, co od lat stosuje swoj tani ulubiony szampon/srodek pioracy etc. Sadzisz ze sie z nia dogadasz i zmienisz jej nastawienie?

Ludzie w srednim wieku maja cie za eko-swira-gowniarza i oleja cie cieplym moczem.

Do nastolatkow czasem mozna przemowic (pomijam plastiki), ale zniecheca sie po 2 tygodniach gdy zobacza ze rodzinka w dalszym ciagu nie zmienia nawykow i dlaej kupuje nie patrzac na etykiety. Swoja droga dom pelen testowanych kosmetykow naprawde zniehceca 🙁

Ja juz stracilam ochote przekonywac ludzi. Mozna im wszystko tlumaczyc obrazowo, nawet moze ich to ruszy, ale po tygodniu o tym zapomna. Ludzie nie lubia pamietac o niemilych rzeczach


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
21/07/2007 11:51 pm  

Jeżeli chodzi o kosmetyki, to zauważyłam że znajomy, którym było obojętne jakie kosmetyki używają, interesują się moimi. Najpierw byłam z przyjaciółką i kupowałyśmy szampon, później z jej mamą i tusze do rzęs. Kosmetyki zachwalają, więc może to się dalej rozwinie. Mój optymizm nie ma granic 🙂
Zresztą idąc przed jakiś sklep ze znajomymi zawsze głośno napominam: "a ta firma jest O.K.", albo takie teksty. Nawet obcy ludzie się tym zaczynają interesować.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
21/07/2007 11:51 pm  

Ktosiek tak, masz racje...
Tymbardziej moja babcia jest święcie przekonana że mięso jest zdrowe i żaden argument jej do rozumu nie przemówi ;/ no cóż. Rodzina zresztą tak samo...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
22/07/2007 1:51 am  

Hmm, troche wolnosci bede miala jak sie usamodzielnie (albo mam tylko taka zludna nadzieje).
Jesli dla mojej mamy sam wegetarianizm jest dziwactwem (nie wspominajac o segregacji smieci, kosmetykach nietestowanych, nie kupowaniu skory i zamszu itd.), to sobie wyobrazam co by bylo z weganizmem...
A ja jak na zlosc chce sie szybko usamodzielnic i pokazac ze faktycznie mozna tak zyc 😉
Tak z ciekawosci: ile masz lat? Moeze to rozwieje moje zludne merzenia 😛


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
22/07/2007 1:54 am  

Ktosiek ja ile mam lat? Mało :xxx 14 ysz prawie 15 za rok 😀 no dobra: 14

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
22/07/2007 1:56 am  

Toz ty w moim wieku :exclam: 😮 nie spodziewalam sie 😉


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
22/07/2007 1:56 am  

no dobra: prawie w moim wieku 😉

[i]Ktosiek, na przyszłość proszę edytuj swój poprzedni post, żeby dopisać jakąś myśl, zamiast pisać jeden pod drugim, dzięki. [/i]

[edytowane 21/7/2007 przez Admin]


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
22/07/2007 2:06 am  

15? 14? ;> ile? ;P

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
22/07/2007 2:20 am  

15, ale moze nie rozmawiajmy o tym pod tym tematem, bo wydaje sie to trywialne i nie na miejscu 😉


OdpowiedzCytat
animals75
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 70
22/07/2007 11:48 pm  

jestem przerażony tymi danymi... wiedziałem ze takie rzeczy się dzieją ale nigdy nie przypuszczałem że jest to tak ogromna skala... setki milionów zwierząt... dlaczego takie praktyki nie są zakazane a osoby które pracują w takich ośrodkach i dopuszczają się znęcania nad zwierzętami nie są karane... gdzie ich sumienie... dobrze ze przynajmniej jest ALF które walczy z tą niesprawiedliwością choć wiem ze to za mało... mam jeszcze pytanie... moze ktoś z Was wie gdzie w Polsce są ośrodki w których przeprowadza się testy na zwierzetach...

Przemo


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca