Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cyrk w TV4  

  RSS

Bećka
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
05/03/2006 1:13 pm  

Przełączając kanały trafiłam na kanał TV4,noi wyobraźcie sobie....taka nowoczesna telewizja a puszcza CYRK ZE ZWIERZĘTAMi...akurat trzy niedźwiadki "tańczyły" i ciągneły wóż z bernardynem 😡 😡 No poprostu wkurzyłam sie strasznie i napisałam do TV4....takie medium nie powinno propagować rzeczy z tktórymi walczą obrońcy zwierząt na całym świecie!!!!!
Też do nich napiszcie i wyraźcie swój sprzeciw.....dodam, że dziś znów na tym kanale jest ten sam cyrk!!! Później dzieciaki ciągną rodziców do cyrku , bo chcą pooglądać takie "smieszne" zwierzęta...To chore...


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
05/03/2006 2:50 pm  

zwierzęta w cyrku to straszne i oburzające.Nie dość,że zwierzątka traktowane są jako bezosobowy i bezimienny produkt do przetworzenia na mięcho,to na tym się nie kończy.Bo jeśłi jednak pozowili im sie łaskawie żyć...to męczy się je w takim cyrku albo testuje na nich leki,kosmetyki itd To jest chore....a najbardziej chora jest znieczulica zakorzeniona od wieków w społeczeństwie,które nawet nie tyle,że zamknęło się na ciepienie istot żywych(ludzi równiez,nie tylko zwierząt),nasze świadomości już dawno oduczyły się zauważac ciepienie i ból...można nawet powiedziec ,ze taka postawa jest nam przekazywana w genach...czeka nas wiele pracy ,zeby móc żyć w normalnym,wrażliwym społeczeństwie...a przecież teoretycznie potrzeba tak niewiele...tylko odrobine ciepłego sercam,troszkę otwartości i zrozumienia dla naszych braci.
Camus powiedział,ze wierzy,ze w ludziach jest więcej dobra niż zła..ja tez w to wierze..ale musimy pozwolić aby to dobro i wrażliwośc ukryte głeboko w sercu odnalażły w końcu głos i przemówiły do naszych oziębłych umysłów


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
05/03/2006 5:56 pm  

a ja niestety nie potrafie zgodzic sie z Camusem... nie potrafiw w wielu ludziach znalezc niczego pozytywnego...

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
wilczka95
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
19/05/2006 5:55 pm  

Ale ja chodzę do cyrków ,ale tylko takich w których wogóle nie ma zwierząt.O dziwo takie jeszcze są!!Ale czy tak czy tak chodze raz na 5 lat a mam 11 więc 2 razy byłam...I nie zamierzam narazie chodzić.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
20/05/2006 12:24 pm  

Ja jak byłam malutka zostałam zabrana parę razy, ale później w wieky 7lat, powiedziałam, ze nie chcę już nigdy do cyrku chodzić i wcale tej decyzji nie żałuje:).

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
09/07/2006 9:09 pm  

No całkowicie zgadzam się z tym że zwierzaki w cyrku to chore!!!!!Kurde u mnie w mieście niedługo będzie cyrk i jak zwykle masa ludzi przyjdzie pooglądać te fajne zwierzątka.Szkoda tylko że są one tak zamęczane a ci ludzie oczywiście nie widzą w tym nic złego 😡


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
09/07/2006 9:16 pm  

CYRK- TAK
TRESURA- NIE!

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
shiri
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 84
10/07/2006 7:21 pm  

Dzisiaj chyba na polsacie leciał program, w którym ludzie brali udział w konkurencjach ze zwierzętami. Zyrafa ścigała się ze sprinterem, niedźwiedź jadł na czas kiełbaski, szympans został przegoniony po placu z przeszkodami by sprawdzic czy będzie lepszy od żołnierza...to mi się w głowie nie mieści. po prostu nie ma słów. Męczyć te zierzęta, przewozić, stresować, przetrzymywać na planie tylko po to by zrobic jakiś chory, durny program!!!!!!

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.


OdpowiedzCytat
  
Praca