Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kot - chory  

  RSS

magda00245
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 44
27/08/2011 3:41 pm  

Mam małego kotka , ale ostatnio kicha , i mka koci katar i leci jemu z oka ropa .. chce isc do weterynarza , ale moja mama mowi - eeee szkoda kasy , nie mam czasu itp. 🙁 . Co mam robić ? próbowałam jemu przemywać rumiankiem i dawac ciepłe mleko .. POMOCY !


OdpowiedzCytat
rzymianin
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 190
27/08/2011 4:07 pm  

Mój kot też jakiś czas temu kichał i kasłał i jak poszedłem do weterynarza to się okazało że ma zapalenie oskrzeli. Dostawał przez następne dni zastrzyki i mu przeszło. Ale lepiej isc do weterynarza bo czasem może być coś poważnego. A jak nie to niech przynajmniej siedzi w domu i nie wychodzi


OdpowiedzCytat
Pareatis
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 1
27/08/2011 5:25 pm  

W najlepszym wypadku Twój kotek straci oko, w najgorszym życie...Jeśli to mały kotek najlepiej karm go specjalnym mlekiem Whiskas lub podobnym. Koszt leczenia nie jest wielki, a życie kotka bezcenne...


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
27/08/2011 5:50 pm  

Śmigaj do weta. Koszt wizyty nie jest powalający, a zawsze jakieś zaskórniaki są. Weź ile masz ( nawet parę złotych) i powiedz uczciwie, że więcej nie masz ale jesteś gotowa to odpracować. Możesz zaproponować, że posprzątasz gabinet, lub poroznosisz ulotki przez jakiś czas. Tylko, że taka akcja ma większe szanse powodzenia w małym gabinecie niż w klinice, a w weekendy tylko kliniki pracują.
Poszukaj informacji na forum miau.pl i koty.pl, znajdziesz tam listę gabinetów w Twoim mieście wraz z opiniami na ich temat.

call me Amber


OdpowiedzCytat
magda00245
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 44
27/08/2011 6:18 pm  

Nie jest to takie proste , mieszkam na wsi gdzie do wete. jest 15 km.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
27/08/2011 7:37 pm  

Szukasz w necie nr do weta, dzwonisz, umawiasz się. Zapytaj czy przyjedzie, ile to kosztuje, może doradzi coś na odległość, powiedz jaka jest sytuacja. Może pomoże za darmo jeśli to wet z powołania.
W gorszym wypadku będziesz musiała pojechać sama i zapłacić...
Kotka musisz w coś wpakować, może to być duże kartonowe pudło, zrób dziury na powietrze, wsadź jakiś materiał, kocyk. Na drogę potrzeba jakieś picie dla niego, pamiętaj. . Założyłam, że nie masz transportera.

Nie ukrywaj tego co robisz, niech mama widzi. Kasę możesz pożyczyć. Istnieje możliwość, że ZROBI JEJ SIĘ GŁUPIO i sama ruszy do weta z kotkiem.

Możesz się skontaktować z jakąś fundacją i po prostu oddać im tego kota, wyleczą go i dadzą do adopcji.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
27/08/2011 8:07 pm  

Skąd jesteś? Jeśli nie chcesz tu pisać, napisz mi na prive.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
  
Praca