Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zrobimy to wspólnie??  

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
08/05/2006 7:15 pm  

Odwołuję się do tematu z dzaiłu wege-rodzina"JEstem dumna z mojej mamy"założonego przez ALdonę:)
szczególnie jego końcówki...czyli pomysłu na rozesłanie filmów o okrutnym traktowaniu zwierząt, do bardziej znanych stacji tv...jak myśłicie czy to dobry pomysł i kto z WAs gotów jest się przyłączyć i podjąć wyzwanie:)???
Pozdrawiam:D!!!

[edytowane 8/5/2006 od Wiejka]

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
alias
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 108
08/05/2006 7:27 pm  

wlasnie, ja bym prosil o linki do tych koszmarnych filmikow i postaram sie je dostarczyc do osob ktore maja dostep do mediow

zauwazylem ze dziennikarze lubuja sie w wyszukiwaniu drastycznych historii wiec taka potwornosc powinna sie im spodobac...

ps
chyba nie ma co liczyc na innych zeby cos zrobili i kazdy musi samemu probowac nawet ejsli 1000 osob bedzie robilo to samo to nie jest to bez sensu bo moze ktorejs sie uda w koncu ;/

zesraj sie a nie daj sie


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
08/05/2006 9:29 pm  

mysle ze to nie jest zly pomysl 🙂 jesli bedzie duzy odglos to moze sie udac 🙂 a znajomosci tu i uwdzie tez by sie przydaly 😛 jestem za 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
08/05/2006 11:08 pm  

Nie zebym Was martwila. ale chyba juz inne ogranizacje zajmujace sie prawami zwierzat na to wpadly przed Wami. I wiecie, czemu sie nie przebili? Bo ten temat malo kogo interesuje. Lobby rolnicze i hodowlane jest za silne.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
08/05/2006 11:10 pm  

Nie chcę podchodzić zbyt sceptycznie, ale, szczerze mówiąc, wątpie czy to wypali. Jeśli już nawet coś takiego by sie ukazało, to pewnie po godzinie drugiej w nocy, bo uznaliby, że to zbyt brutalne (pomińmy fakt, że w filmach w godzinach dośc wczesno wieczornych znajdziemy czasem tą samą dawkę brutalności). Ale co tam. Mogę się przyłączyć. Tylko może jasno określmy, co konkretnie zrobić? Zasypać ich mailami? Chyba by nasza forumowa garstka nie wystarczyła, żeby ich przekonać.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
09/05/2006 1:47 am  

Hmmm...no filmiki można znaleźć na 4um..a kilka z nich jest tu... http://obzs.blog.onet.pl/
Bardzo się cieszę, że tak chcecie pomagać, bo moze nasze szanse są malutkie, ale zawsze warto próbować, nawet jeśłi puszczą to późno, będziemy się upomonąc..chociaż troszke nasze i zwierzaków szanse wzrosną:).To podawajcie jakieś linki:).
Martwię się tak jak TY, Srebrna, że napewno nie puszczą tego wieczorną porą, czyli ok.20...ewentualnie o 22,23:/...ale trzeba być dobrej myśłi.
Dziękuję wszsytkim za zainteresowanie...:D!!Pozdrawiam cieplutko:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
09/05/2006 4:50 am  

Witam wszystkich ! Oczywiscie jestem za tym pomyslem ,co nam zaley . Ja mysle ze moze na poczatek na tym temacie pozbierajmy jak najwieksza ilosc filmow tylko postarajmy sie zeby one sie nie powtarzaly . Nastepnie otworzylibysmy kolejny temat gdzie na poczatku zamiescilibysmy adresy z filmami a pozniej po kolei zaczelibysmy sie wpisywac ale kazdy z nas tylko jeden raz z podanym swoim imieniem i nazwiskiem ,adresem amail i moze adresem domowym i napisal pare slow od siebie . Jak juz dojdziemy do wniosku ,ze jest wystarczajaco osob to skopiujemy to i powysylamy . Ja mam rowniez tutaj mozliwisc powysylania do polskich mediow . Co o tym myslicie??? npewno kazdy z nas zdaje sobie sprawe ze to moze nie wypalic i ze swiata nie naprawimy ,ale bedziemy sie czuli lepiej ze probowalisy a nie tylko gadalismy . Boje sie tylko tego ,ze Ireth ma racje 🙁

[edytowane 8/5/2006 od Aldona]


OdpowiedzCytat
locked_dblfa_Aga15
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
09/05/2006 7:47 pm  

A więc jak ktoś zna jakieś adrsy to niech je tu wklei 🙂 Myślę, że jeśli jakiś program by tu wpuscił na antene to byłby to naprawde ogromny sukces...na pewno wielu ludzi nadal byłoby nieugiętych, ale wielu tez zostałoby uswiadomionych i napewno wzrosłaby liczba wegetaria w Polsce...marzenie...


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
09/05/2006 7:48 pm  

Myślę, że każdy z nas ma obawy, czy są one słuszne...czas pokaże..W końcu wiemy, że samo gadanie nic nie da, chociaż i to czasem pomaga, ale nie w tym rzecz..musimy mieć wiarę, ze w końcu komuś musi się udać:D...a moze to będziemy właśnie my:D..może to my przyczynimy się do uświadomienia kilkunastu,kilkudziesięciu ludzi..nie możemy się tlyko poddać:)!!tymczasem proponuję iśc za radą ALdony i zamieszczać tutaj wszystko co dotyczy tego tematu...:D!
Pozdrawiam:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
jabagera
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
09/05/2006 10:12 pm  

świetnie że tak chcecie działać!! Popieram całym :heartpump:
jak tylko coś znajdę ciekawego-będę wklejać i powodzenia! piszcie na bieżąco jak Wam idzie!!! good luck! 🙂

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..


OdpowiedzCytat
coconut
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 164
09/05/2006 10:25 pm  

też bym chciała pomuc ale jakoś brak mi pomysłow 🙁 a świat jest pełen mięsożerców...


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
10/05/2006 7:30 pm  

Nie szkodzi, dla kazdego znajdzie się cos do roboty,a pomysły tez jeszce przyjdą, ja niestety czas będe miałą dopiero w weekend, zeby coś poszperać i podac jakieś info..ale piszcie, piszcie bo każda eka do pomocy jest mile widziana:D!!!
Pozdrawiam:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
11/05/2006 11:27 am  

Myśle że to dobry pomysł 🙂 mozna by sprobować w takich programach jak interwencja moze tam by sie udało...trzeba probować wszystkiego. Chętnie sie przyłącze 😉


OdpowiedzCytat
alias
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 108
12/05/2006 4:19 pm  

http://rozmowywtoku.onet.pl/kontakt.html

moze do drzyzgi poslac artykuly i linki?tylko ze potrzebni sa chetni wege do wystapienia w programie jesli sie uda

zesraj sie a nie daj sie


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
13/05/2006 2:07 am  

A masz może jakieś szczegóły??Bo ajk mówiłąm, ja mogę się zaangażować:D...tylko zależy jak bardzo:D..w sensie co jest do roboty;p
Pozdrawiam:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca