Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy można zaskarżyć sadystę?  

  RSS

andzia
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 19
27/05/2006 10:08 am  

Witam!

mam takie pytanie - czy wiecie coś na temat że można zaskarżyć faceta, który średnio co 2 dzień zabija u siebie na podwórku świnie? Mnie doprowadza już gość do szału, nie mogę przez niego spać... bo niestety pewne odgłosy - krzyk ryczących zwierząt są silniejsze niż plastikowe okna. 🙁 Mogę mu tylko podziękować za to że dzięki niemu jestem i już zawsze będę vege. Ale i tak mam ochotę podziękować mu w jakiś specyficzny sposób...np za pomocą jakiejś niespodzianki w postaci ludzi z organizacji ochrony zwierząt. Ma ktoś jakiś pomysł?

niektórzy z czasem mieszają się z tłumem, ci niezniszczalni tańczą o świcie...


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
27/05/2006 10:49 am  

Witaj Andzia;

Sadystę to można zaskarżyć ale najpierw trzeba to udowodnić.
Trzeba sprawdzić czy to robi legalnie czy nie, zgodnie z wymogami sanitarnymi itp.?
A to może sprawdzić policja i inspekcja sanitarno-epidemiologiczna.

Teraz widzisz haczyki.

Czy jest portal dla rolników wegetarian aby zamiast hodowli skierować wysiłki na uprawy roślin dla ludzi zamiast męczyć się z zabijaniem zwierząt. To żadna przyjemność nawet dla żeźnika.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
27/05/2006 12:09 pm  

ojej, andzia nie zazdroszcze ci...

na pewno jest to straszne, ale z drugiej strony masz okazje cos zrobic, pomoc!

ja uwazam, ze powinnas wziac kamere (jesli nie masz, to pozycz od kogos) i isc (albo jesli sama nie dasz rady, to wyslac tam np. brata albo kolege) tam - do tego rolnika kiedy TO sie bedzie dzialo ( 🙁 ) i nagrac wszystko (oczywiscie kamera ma byc ukryta). jak juz zdobedziesz material to mozesz go rozeslac po jakichs organizacjach oraz np. do tvn-u (a nuz sie zainteresuja i pomoga?)... nigdy nie wiadomo kogo "ruszy" taki film i czy wogole cos da, ale przeciez warto probowac!

a tak etymologicznie patrzac to "ROLnikiem" powinno sie nazywac czlowieka, ktory uprawia ROLE - zboza, sianokosy etc etc. :/
szkoda, ze prawie kazdy rolnik ma na rekach krew, gdyby nie to, wies bylayby znacznie bardziej sielankowym miejscem niz jest teraz ... ;(

pozdrawiam.

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
andzia
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 19
27/05/2006 5:04 pm  

zapomniałam dodać, że ten sadysta z drugiej strony ulicy nie jest rolnikiem. Możnaby go nazwać killerem - po prostu morduje na życzenie i za to bierze od ludzi kase. Ja dłużej tego nie zniosę...

niektórzy z czasem mieszają się z tłumem, ci niezniszczalni tańczą o świcie...


OdpowiedzCytat
  
Praca