Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

pytanko  

  RSS

Neti
 Neti
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 24
21/06/2006 2:19 am  

Czy nikt z was nie zabija much albo pająków? To przecież też żyje...

[b]Eight men will never play again, who met destruction there, the flowers of English football, the flowers of Manchester[/b] Joga Bonito :* :*


OdpowiedzCytat
Katikot
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 57
21/06/2006 2:26 am  

Muchy zabija mój kot 😛 na zabijaniu pająka jakoś go nie przyłapałam. Do pająków jakąś specjalną miłością nie pałam, ale też ich nie morduję. Był gdzies wątek o komarach, tam była dogłębniej roztrząsana kwestia zabijania owadów.


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
21/06/2006 8:07 am  

nie zabijam, po pierwsze zadko mam z nimi konakt, po drugie szanuje je jako zyjace istoty i np. osy lapie do szlkanki i wypuszczam przez okno, a pajaka w domu to od daaawna nie spotkalam... jesli jest to w lesie, to po prostu strzepuje go na trawe.

uwielbiam za to pszczoly, uwazam, ze sa sliczne - maja taka symetryczna budowe, szerokie skrzydla i grube nozki... po prostu cudne, nigdy nie moge sie na nie napatrzec C:

p.s. tak wogole to byl juz BARDZO podobny temat o komarach...

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
21/06/2006 2:54 pm  

Niestety u mnie latają mole. Ja nie zabijam, chyba że się topią w wannie - ale mój facet zabija.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
21/06/2006 3:53 pm  

nie zabijam, po pierwsze zadko mam z nimi konakt, po drugie szanuje je jako zyjace istoty i np. osy lapie do szlkanki i wypuszczam przez okno, a pajaka w domu to od daaawna nie spotkalam... jesli jest to w lesie, to po prostu strzepuje go na trawe.

uwielbiam za to pszczoly, uwazam, ze sa sliczne - maja taka symetryczna budowe, szerokie skrzydla i grube nozki... po prostu cudne, nigdy nie moge sie na nie napatrzec C:

No właśnie, ja tak samo 🙂


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
21/06/2006 9:21 pm  

Nie zabijam... nawet jeśli sie bardzo boje, brzydze itp. Chyba, że chodziłby po mnie jadowity pająk z zamiarem zabicia mnie.
Nie zawsze się to udaje. Dziaj próbowałem lekko strzepnąć ze spodni robaczka... i została mi czerwona kreska na nogawce.


OdpowiedzCytat
Katikot
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 57
21/06/2006 9:32 pm  

http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-526.html
tu masz link do wspomnianego wątku o komarach


OdpowiedzCytat
  
Praca