Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 7 / 26 Wstecz Następny
Marzenusia
bywalec

Ok kochani, ponieważ czas nagli, musimy jutro z M zarezerwować bilety, i mamy dylemat, jako że studencki budżet, wiadomo, nie najwyższy, musimy wybierać między koszmarnie drogim Intercity/ekspresem a o wiele tańszym pośpiesznym [ Loviisa-chan]

A czy nie lepiej jechac autobusem przewoznika Polski Express?
Ceny są o wiele niższe. Też zatrzymuje się przy Centralnym dworcu W Warszawie. A gdyby było opoznienie to poczekamy...

[edytowane 18/5/2008 przez Marzenusia]

Ludzie i zwierzęta mają duszę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 3:07 am
Marzenusia
bywalec

Zatrzymuje sie tuz Dworca Centralnego tylko na górze opodal hotelu Holiday Inn (róg Alej Jerozolimskich i ul.Jana Pawła II). Ale jak nie ma wcześniej, to rzeczywiście godzina 15.00 to trochę późno. Chyba że przenocujecie w Warszawie i spotkanie przeciagnie się na niedzielę...

Ludzie i zwierzęta mają duszę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 1:45 pm
Patrishja
rozmówca

ja postaram sie być... mam w sob. zajęcia, więc chyba będe musiała zwiać XD

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2008 12:05 am
Stanisław
weteran forum

Jestem szczęśliwy, że mogłem spotkać tylu sympatycznych, miłych i kochanych wegetarian. Tęsknię zq Wami i jestem pod ogromnym wrażeniem, że mogłem bezpośrednio rozmawiać z Wami i patrzeć Wam w oczy. :heartpump:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 2:36 am
azizan
bywalec

miałam nie wchodzić już dziś na forum, ale zrobiłam sobie pyszną herbatkę, i stwierdziłam a co tam , pięć minut 🙂

wróciłam 15 minut temu, czyli moje spotkanie trwało 20 godzin ( a wiem że niektórych jeszcze więcej , pozdrowienia dla Buku)

spotkanie było przemiłe, poznałam parę nowych osób, z którymi naprawdę warto spędzić czas :D. wyjazd mam nadzieję że wypali, więcej będzie czasu na rozmowy :). Swoją drogą ten wyjazd nauczył mnie wiele, i wiele mi pokazał a myślę że nie tylko mnie 😛

OBERKA NIE BYŁO ALE BYŁA POLKA 😀

mam nadzieję że reszta również dojechała szczęśliwie, dziękuje jeszcze raz przybyłym za spotkanie,za obiad :thumbsup: i kierowcy który dzielnie dowiózł wegetarianki na miejsce :hiya:

pozdrawiam serdecznie

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 6:20 am
Milunia
bywalec

Wreszcie dotarliśmy do domu i nie mogłam sobie odmówić wejścia na forum 🙂
Właśnie popijam kawkę i wspominam spotkanie z przemiłymi i sympatycznymi osobami, które miałam przyjemność dziś poznać 🙂 Choć jestem już na nogach prawie od 24 godzin i podróż była daleka, to nie żałuję ani chwili spędzonej w tak przemiłym towarzystwie 🙂 Wszyscy byliście wspaniali 🙂

Pozdrawienia dla starych i nowych znajomych 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 7:24 am
Deleted
forumowy expert

Ufff... dopiero wstałem z łóżka, jestem po prostu padnięty 😀 Wielkie podziękowania dla ekipy, która wzięła mnie pod dach swojego samochodu 😉 Pisze się na każde następne spotkanie 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 12:17 pm
Marzenusia
bywalec

ja dzis wczesnie wstałam, lecz dopiero zajrzałam sprawdzic kto i co napisal o wczorajszym dniu w Warszawie.

Podziwiam osoby, ktore "chca" aż z innej miejscowosci przyjechac by poznac forumowiczow w realu, lecz nie moge nadziwic sie ze Warszwianie olali to spotkanie.

Pomimo że byliśmy z róznych srodowisk, w roznym wieku, itd, to było przemiłe spotkanie, choc nie wszyscy zabierali głos w dyskusjach (np.moja mała). Dziękuję wraz moją córeczka za mile spędzony czas.

Żaluje że nie wiedziałam ze bedzie inna atrakcja opodal Dworca Centralnego przy metrze. Od godziny 15.00-19.00 był brawurowy występ oryginalnego, indiańskiego zespołu muzyczno- tanecznego "Wuauquikuna". Ubrani w swoje stroje, umalowani w barwy wojenne, pochodzą z Ekwadoru. To muzyka new age: gdzie są elementy głosów natury: ptakow, stumykow, wiatru, burzy itd. Ja moge ich słuchac non-stop (w zeszlych latach był inny zepsol Imayra), i myslę że na kazdym zrobia wrazenie jak ceni sie Nature. Ich płyty CD sa po 25zł i wiem ze jedza po calym swiecie. takiej muzyki nie puszczają ani w radiu ani w TV, nawet w Internecie.

Ale mielismy szczescie z ta pogoda, no nie?
Dzies juz nie jest tak spokojnie, jak wczoraj.
pozdrawiamy
🙂

[edytowane 18/5/2008 przez Marzenusia]

Ludzie i zwierzęta mają duszę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 5:34 pm
Patrishja
rozmówca

Kochani!!
Tak się ciesze, ze mogłam was poznać!! Nie moge się doczekać następnego spotkania!! Nie wiem, co jeszcze napisac... jestem taka szczęśliwa, że mogłam z wami spędzić trochę czasu 😀
jakby co, to będę zbierac kase na wyjazd w góry!! :hiya:

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 6:39 pm
azizan
bywalec

zapomniałabym!! mam przecież zdjęcia z spotkania. I zanim gdziekolwiek je umieszczę, chciałabym uzyskać zgodę wszystkich obecnych na spotkaniu. w razie potrzeby mogę przesłać je na maila w celu cenzury 🙂

pozdrawiam

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 9:27 pm
Natasha
stały bywalec

kurcze zazdroszcze wam 🙁 też chciałabym wybrać się kiedyś na takie spotkanie ale nawet nie ma mowy mieszkam w małym mieście i mi wszędzie daleko a poza tym pewnie bym usłyszała że nie ma mowy za młoda jestem żeby sama do obcych ludzi jechać blablablabla.....

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 9:37 pm
Deleted
forumowy expert

Ja się oczywiście zgadzam, tylko odejmij mi może ze 20kg xDD

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 9:59 pm
Stanisław
weteran forum

Ja już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę zdjęcia z naszego spotkania w Warszawie w galerii portalu. Także [b] Go! Go![/b] 🙂

[edytowane 18/5/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2008 11:45 pm
Deleted
forumowy expert

Loviisa.. gdzie w galerii? Znaleźć nie moge xD

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 12:10 am
azizan
bywalec

Zdjęcia będą już niedługo, czekam tylko na zgodę reszty, ale mam nadzieję że już dzisiaj ją dostanę. Dostałam również propozycję od marzenusi żeby nie podpisywać osób, więc uszanuje jej decyzje i osoby będą nie podpisane 🙂
pozdrawiam z poznania !

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 12:38 am
Strona 7 / 26 Wstecz Następny
  
Praca