Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mleko - biała śmierć czy odtruwacz?  

Strona 7 / 7 Wstecz
  RSS

quueeen
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 86
03/08/2006 12:55 pm  

...a propos bananów...banany jak jeśc to tam gdzie rosną, te sprowadzane do europy są tak naszpicowane chemią że dziekuję bardzo :/


OdpowiedzCytat
owieczka26
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 46
03/08/2006 3:16 pm  

o tym nie wiedziałam... a tak lubię banany 🙁


OdpowiedzCytat
quueeen
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 86
03/08/2006 5:58 pm  

...właśnie na tym polega cały ten syf...wszystkie egzotyczne owoce są jedną wielką chemią...ale nawet nasze "krajowe" owocki sązagrożone...np truskawki z chin...2 osoby z mojej rodziny niemal wylądowały w szpitalu od zatrucia nafaszerowanymi niewiadomo czym chińskimi truskawkami...
wiem żeby nie przesadzać i nie popadać w jakieś skrajności w kierunku unikania importowanych daró natury, ale smutne jest to że ludzie nieświadomie sązatruwami "zdrową" żywnością bo takie są brutalne prawa rynku :/:/


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
15/08/2006 3:53 am  

A ja nie lubie mleka, wole mleko sojowe, jest waniliowe,czekoladowe albo normalne... a najlepsze jest razem z płatkami... a od narmalnego mleka zbierammi sie na ... hm, wole nie mówić xD

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
stefansemien
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 1
27/08/2015 2:39 am  

Z mlekiem jest tak że zależy od budowy człowieka np ja mam zespól gilberta i z natury nie metabolizuje laktozy więc problem mam z głowy 😉

https://www.ekosmak.eu - Sklep Wegetariański


OdpowiedzCytat
zielony-tygrys
rozmówca
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 95
30/09/2015 8:24 pm  

Owoce szybko się psują, długi transport z krajów egzotycznych bez nafaszerowania ich konserwantami jest niemożliwy.
Najlepiej jeść jak najwięcej rodzimych owoców i warzyw i to takich, które naturalnie przechowywane mogą być u nas o danej porze roku. Pozostałe traktować tylko jako dodatek.

make love not war


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 7 Wstecz
  
Praca