Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Posiłki w barze Green Way  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
17/10/2009 8:01 pm  

Dzięki tru 🙂
Tyle, że w GW ładują gdzie się da "warzywko", czyli nie wege przyprawę niestety.

Czemu warzywko nie jest wege ? Chemia owszem, ale nie ma nic tam niewegetariańskiego. Przecież te przepisy są zatwierdzone przez wege-szefostwo i oni sami to jedzą codziennie.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
17/10/2009 9:17 pm  

pocieszyłeś mnie tru-bo już miałam obawy, że do szarlotki ładują np margarynę z wit. D3 i mono- i di- glicerydami

p.s w GW nie spodobało mi się, że np dodają (nie wiem do czego, leżały na ladzie, może do naleśników) sosów/polew takich jakimi polewają lody na gałkę. Trochę to mało "green"


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
17/10/2009 10:46 pm  

pocieszyłeś mnie tru-bo już miałam obawy, że do szarlotki ładują np margarynę z wit. D3 i mono- i di- glicerydami

p.s w GW nie spodobało mi się, że np dodają (nie wiem do czego, leżały na ladzie, może do naleśników) sosów/polew takich jakimi polewają lody na gałkę. Trochę to mało "green"

Ja lubię jedzenie u nich - ale GW to fastfood nie restauracja. W tym kontekscie jest chyba najzdrowszym fastfoodem jaki istnieje. Naleśniki z bitą śmietaną i polewą... pycha 🙂 ale o czym tu mowa ? To mega tuczące danie i ze zdrowiem ma niewiele wspólnego i nie sądzę, żeby taki był zamiar. Albo coś jest dobre albo zdrowe 😉


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
18/10/2009 12:28 am  

W GW smakowały mi tylko pierożki aromatyczne.

A gdzie jest to MOMO w Krakowie? Ja znam wege knajpę tuż koło AGH.

[edytowane 17/10/2009 od Loviisa-chan]

Loviiku! Ja z kolei o tej przy AGH nawet nie słyszałam. Momo jest na ul. Dietla; jeśli wsiądziesz przy Dworcu Głównym w tramwaj linii nr 10 jadący w kierunku Łagiewnik, to za ok. 5 przystanków jest ul. Dietla. Zresztą każdy pasażer w tramwaju powie Ci, kiedy masz wysiąść. Póżniej przejdziesz na drugą stronę ulicy (przez tory tramwajowe), pójdziesz kilkadziesiąt metrów w lewo i masz Momo.
Nie twierdzę zresztą, że ich jedzenie jest złe, po prostu nie w moim typie 😉
P.S. Jaguś, czytam o tym Złotym Ośle już nie pierwszy raz i zawsze wszyscy się zachwycają. Kuszące, ale przejechać się z Krakowa do Katowic tylko na pyszny obiad...czy ja wiem? 😉

[edytowane 17/10/2009 przez rubia]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/10/2009 12:52 am  

Jedzenie w GW znudziło mi się... ciągle to samo :/ mogliby pokombinować z jadłospisem, jakieś warzywa, owoce sezonowe a nie w kółko to samo.
Byłam z Lovii i Nantii w złotym osiołku w gliwicach i omało nie dostałam oczopląsu. TAAAKI mają wybór i jedzonko pyszne. Szkoda, że nie ma takiego złotego osiołka w Poznaniu 🙁

[edytowane 17/10/2009 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
18/10/2009 2:23 am  

"Warzywko" nie jest wege, bo zawiera rybonukleotydy disosowe, które są pozyskiwane najczęściej z resztek ryb.
Jaga, szarlotka domowa inspirowana tą z GW jest jeszcze lepsza 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
18/10/2009 3:21 am  

Jedzenie w GW znudziło mi się... ciągle to samo :/ mogliby pokombinować z jadłospisem, jakieś warzywa, owoce sezonowe a nie w kółko to samo.
Byłam z Lovii i Nantii w złotym osiołku w gliwicach i omało nie dostałam oczopląsu. TAAAKI mają wybór i jedzonko pyszne. Szkoda, że nie ma takiego złotego osiołka w Poznaniu 🙁

[edytowane 17/10/2009 przez Bellis_perennis]

Widzisz Rubia, z taką rekomendacją to nic tylko przyjechać do Kato i spotkać się ze mną, Jagą, może też Nanti... 😛


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
18/10/2009 5:28 pm  

podpisuje się pod prośbą Loviisy, będę miała okazję zobaczyć jak działa samoobsługowy bar sałatkowy, który od niedawna jest w Osiołku 😉 Zapraszamy Rubio, zapraszamy 🙂


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
18/10/2009 6:17 pm  

Samoobsługowy, mówisz? Mmm, to trzeba spróbować 🙂 Rubia, a ta wege knajpa jest tuż naprzeciwko głównego budynku AGH na Mickiewicza, trzeba wejść w uliczkę naprzeciwko, idąc w stronę wieżowca filologii UJ ale nie dochodząc do niego, właściwie naprzeciwko świateł... kurczę ale namotałam ale nie wiem jak ona się nazywa 😛
A jak już się zdecydujesz na przyjazd do Katowic to daj znać 😛


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
18/10/2009 9:27 pm  

oj... nie kuście dziewczyny! ja strasznie "żerna" jestem 😉


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
19/10/2009 12:53 am  

Jaga, dajemy! 😀

W Osiołku jest duuuży wybór przepysznych dań i nie ma stałego menu więc ciężko się znudzić ^^ No i w przystępnej cenie, do tego surówki, lemoniady, ciasta, kawusia, soki naturalne... 😛 Nie szkodzi, że jesteś 'żerna', gwarantuję Ci że po tej jednej porcji będziesz miała dość 😀


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
19/10/2009 1:21 am  

to ja czekam tylko na znak od Rubii 😉 😛


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
27/10/2009 10:21 pm  

A ja się jutro po raz pierwszy wybieram na obiad do "Osiołka" 🙂
Tyle pozytywów się o nim nasłuchałam, że czas wypróbować na własnej skórze 😀 Napiszę o wrażeniach 😉

[edytowane 27/10/2009 przez sublime86]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
27/10/2009 10:28 pm  

my też może tam jutro będziemy: jak zobaczysz chłopaka z długimi kręconymi włosami i blondynkę z nim to MY 😉


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
27/10/2009 10:32 pm  

Ooo, czyli JankeS jednak zapuścił włosy 🙂 Przydałaby się fotka, oczywiście Was obojga 🙂 Przepraszam za offtop, musiałam 😛

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca