Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Falafele w fast foodach.   

  RSS

rosciak
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 1
22/07/2016 4:07 pm  

Kolo prowadzi fast food. M.in falafele. Wiecie pewnie, że falafele często ratują nam życie, jak się coś chce zjeść na mieście, a dookoła tylko kebaby i hot dogi. No to nie, nie ratują. Przyjemnego spożywania falafelków z mięskiem. Acha - kolo mówił że jest kiepski wybór i że w sumie znalazł tylko jedną firmę. Więc pewnie zaopatrują w te falafele pół Polski, albo i lepiej. Dawno mnie nic tak nie zjeżyło, jak to. Aż się zarejestrowałem i wrzucam dowód. strona tej firmy to istambul.pl czy coś. Ja dzwoniłem, wyraziłem z tego powodu swoje niepochlebne zdanie na temat tego, że głównie jedzą to wege, a oni wrzucają tam trupy.

[img] [/img]

[edytowane 22/7/2016 od rosciak]

[edytowane 22/7/2016 od rosciak]


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
22/07/2016 6:38 pm  

wydaje mi się, że te co są w warszawie wyglądaja inaczej. dziwne, że niby trudno je znaleźć bo nawet na warszawskiej pradze jest jeden punkt zaopatrywania kebabowni a sporo punktów z żarciem robi we własnym zakresie. no i słaby fast food skoro ma gotowce w jakiś foliach :P.
no, ale słabo bardzo, że jakakolwiek firma tak robi :/

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
23/07/2016 12:48 am  

Ja już przestałem jeść falafele.
Myślałem, że jeśli mają ostry sos to są wegańskie.
Ale jak się przyjrzeć to nasz falafel zawsze wchodzi w kontakt z mięsem.
I nie mówię tu o "dotknięciu powierzchni, na której wcześniej było mięcho", tylko np. o fryturze.

W Krakowie jest Vegab i tyle mi wystarcza.
Na wycieczkach odpuszczam sobie falafele.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
23/07/2016 2:58 am  

w warszawie jest falafel bejrut, ostatnio zrezygnowali nawet z fety. dawno nie jadłam falafela w innym miejscu niż tam.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
23/07/2016 11:23 pm  

A ja kupnego nie jadłam nigdy 🙁 U mnie wege kebab to po prostu tortilla lub bułka z samą sałatą, żadnego "zamiennika", a tylko 1 zł tańszy niż ten mięsny.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Naja
 Naja
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 26
24/07/2016 11:21 pm  

Nie dziwi mnie taki skład, skoro w składzie chleba czy kupnej surówki też można znaleźć tłuszcz zwierzęcy.
(Osobiście falafle mi nie smakują i nawet nie wiedziałam że są do kupienia w fastfoodach 😛 )


OdpowiedzCytat
  
Praca