Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Łódź  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
10/11/2007 4:50 pm  

ten co Asia prowadzi? wigury 17 bodajze, jelsi ten masz na mysli 🙂


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
11/11/2007 12:18 pm  

no chyba ten mam na mysli:P

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
11/11/2007 12:36 pm  

hehe no tak mi sie skojarzylo : P jest jeszcze sklep na Nawrot "blizej natury' ale tam poodbno sprzedaja tez z miesa produkty. i wcale nie taki ze zdrowa zywnoscia; )


OdpowiedzCytat
locked_dbla_kallina
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 7
05/07/2008 4:06 pm  

Ja mieszkam spory kawał od Łodzi (jadę ok 45 min). Ale jak tylko jestem to od raz idę do jakiegoś wege sklepu. Ostatnio w Galerii Łódzkiej otworzyli Organic Market. A w najbliższym czasie będziemy mieć Żółtego Cesarza :hiya: Ja nie narzekam bo niedaleko mojej miejscowości w łownie jest sklep zielarski (ma sporo produktów wege)
Żyć nie umierać


OdpowiedzCytat
Katinka
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 264
22/08/2009 2:59 am  

A ja od Green way wole Gandesh (jeden jest w bramie na Piotrkowskiej a drugi tez na Piotrkowskiej tam gdzie kiedys bylo Quatro).
Jest to lokal z kuchnia indyjską -oryginalne smaki, coś zupełnie innego niz wiekszosc z nas je na co dzień.
Nie jest to lokal tylko wegetarianski, ale wsród dań wege mają duży wybór.
bardzo smakuje mi serek indyjski i te ich wszystkie przyprawy :red:
Ceny są droższe niz Green Way, no ale jest to restauracja, a nie bar (wegetarianskie dania kosztuja glownie 20-40zł).


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
22/08/2009 3:12 am  

. Ostatnio w Galerii Łódzkiej otworzyli Organic Market.

W Manufakturze też jest. Najdroższy wege sklep w Łodzi, ale nie ma co się dziwić - wynajem sklepu w manufakturze czy GŁ jest drogą sprawą.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
buddha_lodz
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 1
21/09/2009 9:18 pm  

Zapraszam serdecznie do nowo otwartej indyjskiej restauracji Buddha przy ul.Zachodniej 87 w Łodzi.
Narazie otwarta jest tylko czesc restauracyjna, za 2 -3 miesiace palnujemy otworzyc czesc klubowa, nieco bardziej klimatyczna z parkietem do tanca. Planujemy wieczory zapoznania sie z kultura indyjska, tancem indyjskim oraz tancem brzucha seanse filmow z bollywood, jestesmy otwarci na propozycje naszych gości.
Tymczasem zapraszam do wypróbowana naszej kuchni, odpoczynku w eleganckim wnętrzu.
Sama jestm osoba nie jedzaca miesa, ryb, jajek, wiem że dostanie w restauracji potrawy nie zawierającej tych produków jest ciezkim zadaniem. Dlatego polecam indyjska kuchnie, jest tu duzy wybór dań dla róznego rodzaju wegetrian, ciasta z których są przygotowywane dania wegetariańskie nie zawierają w składzie jaj.
Resturacja proponuje również wyśmienitą kuchnię w porze lunchu oraz „na wynos”. Zapraszamy w 7 dni w tygoniu od 11 do ostniego gościa.
Pozdrawiam
menager restauracji Ela


OdpowiedzCytat
keksia
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1
18/11/2009 5:38 pm  

Witam
Ja z kolei chciałabym zareklamowac swoje domowe wypieki które bardzo smakuja mojej 2letniej corce a takze bliskim znajomym.

Witam Serdecznie!
Czy ktoś z was zasmakował kiedyś dobrego domowego ciasta?
Chleb z Hipermarketu czy z domowego piecyka?
Wybór należy do ciebie! - Nie pożałujesz!

-Ciasto z marchwi.
-Chleb posypany sezamem.
- Domowa szarlotka
A także wiele innych.
Z dostawą do domu!

694 932 923

Poniżej znajdują się zdjęcia :

-Ciasto z marchwi.(12zł)
-Chleb z sezamem.(7zł)
-Domowa szarlotka (15zł)

Łódz

[img] [/img]
[img] [/img]

[edytowane 18/11/2009 przez keksia]

http://lodz.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-inne-uslugi-Ciasta-pieczywo-domowej-roboty-W0QQAdIdZ168952984


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
22/03/2010 1:28 am  

Jak to jest ze w Manu nie ma Green Way???? 😮

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
22/03/2010 3:37 pm  

jest green way. Obok Aimaxa trzy restauracje dalej. Mialam tam pracowac ale godziny pracy mnie przerazily. Zreszta nic sie tam nie zmienilo w asadach po green way na piotrkowskiej. Ehh.

[edytowane 22/3/2010 przez Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
WegeStrefa
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1
12/06/2010 6:17 pm  

Witam serdecznie wszystkich wege z Łodzi!
Chciałabym Was wszystkich serdecznie zaprosić do odwiedzenia strony wege przewodnika po Łodzi. Tworzymy ją ze znajomymi (oczywiście na zasadach non-profit), zbieramy informacje od dwóch miesięcy. Znajdziecie tam listę sklepów, restauracji i innych wege miejsc. Plus ciekawe (mam nadzieję) informacje np. o wege butach. Adres [url] http://wegestrefa.pl/ [/url]
Strona powstała, żeby pokazać, jak wiele mamy wege możliwości w Łodzi. Ale wciąż wielu miejsc tam nie ma.... jeśli jakieś znacie, to piszcie. Razem możemy stworzyć coś fajnego i bardzo przydatnego, i to dla nas samych :)).

Zapraszam i pozdrawiam
Katarzyna

http://wegestrefa.pl/


OdpowiedzCytat
sunny
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 23
13/06/2010 1:26 pm  

Ciekawa stronka 🙂 pewnie często będę tam zaglądać.

[img]http://img.userbars.pl/39/7678.jpg[/img]


OdpowiedzCytat
shizaz
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1
19/06/2010 2:39 am  

Witam serdecznie,

Mam nadzieję, że nie weźmiecie mi tego za złe, ale postanowiłam zrobić sobie tutaj małą auto-reklamę. Mój kochany ojczulek otworzył jakieś trzy miesiące temu wege sklep z ekologiczną żywnością na ulicy Wschodniej 51 w Łodzi. Przyznam szczerze, że zajrzałam na forum, żeby zobaczyć, czy przypadkiem ktoś czegoś o naszym sklepie nie napisał, ale niczego nie znalazłam. Mówi się trudno. Jednak gdyby ktoś z Was miał ochotę, byłabym bardzo wdzięczna za konstruktywną krytykę. Sklepik cały czas się rozwija i wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne, bo dzięki nim wiemy, co poprawiać 🙂
A. I oczywiście, zapraszamy do siebie 🙂


OdpowiedzCytat
OlaBohun
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 2
08/10/2010 11:36 pm  

Na Dąbrowie też jest sklep wegetariański "Zdrówko" przy ul. Tatrzańskiej w tym budynku w którym jest przychodnia (naprzeciwko Rossmana), tylko że wejście jest od strony hali targowej. Całkiem niezły asortyment mają , mnie najbardziej ucieszyły wegetariańskie żelki 😉


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
09/10/2010 2:42 am  

Na Dąbrowie też jest sklep wegetariański "Zdrówko" przy ul. Tatrzańskiej w tym budynku w którym jest przychodnia (naprzeciwko Rossmana), tylko że wejście jest od strony hali targowej. Całkiem niezły asortyment mają , mnie najbardziej ucieszyły wegetariańskie żelki 😉

Tatrzanska ile???
I czy za dabrowskiego czy przed (patrzec od strony ZRW)???

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca