Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Najlepsze  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
13/03/2006 8:53 pm  

Jaka jest wasza ulubiona restauracja?Wege oczywiści. Ale nie chopdzi mi o taka całkiem wege (ale o takie też) tylko o takie które po prostu maja wegetariańskie dania. 🙂


OdpowiedzCytat
kleo
 kleo
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 13
26/04/2006 12:10 am  

Vega! Vega! Vega:)).
A z takich różnych zwykłych to np w Bordo mają dobre sałatki, tylko drogie dość... :/.

przejdź na vege, nie wspieraj rzeźni!!


OdpowiedzCytat
GRAŻKA
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
10/05/2006 12:56 am  

Mieszkam w Gliwicach, też chętnie bym się dowiedziała czy w okolicy jest jakieś godne zaufania miejsce gdzie można coś zjeść, bo tam gdzie byłam proponują mi najwyżej pierogi lub żółty ser panierowany i z reguły udaję ,że nie jestem głodna.

Grażyna Bilska


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
10/05/2006 1:34 pm  

W Gliwicach to Naleśnikarnia - mają całkiem spory wybór wegetariańskich potraw (w uliczce od Rynku, tylko, kurka, nie pamiętam... Raciborska? Bytomska? - jak stoisz twarzą do EMPiKu, to ta uliczka na prawo).
Ale teraz, jak już w końcu mamy autostradę i do Katowic da się w 20 minut dojechać, to polecam "Złotego Osła", wegetariańska restauracyjka na ul. Mariackiej (bodajże) - blisko dworca kolejowego.


OdpowiedzCytat
GRAŻKA
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
12/05/2006 12:28 am  

Dziękuję, faktycznie zapomniałam o Naleśnikarni , "Złotego Osła" również polecam.

Grażyna Bilska


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
26/05/2006 9:17 pm  

kleo
vega w warszawie? Ja tam ostatnio bylam (na noym swiecie) i sie niezle nacielam...zamowilam warzywa na cieplo. to bylo najobrzydliwsze jedzenie jakie jadlam w zyciu...koszmar. jak stare kapcie. blee. jak o tym mysle to mi sie niedobrze robi...:(


OdpowiedzCytat
GRAŻKA
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
29/05/2006 9:04 pm  

Witam Gliwice , faktycznie w Katowicach jest dobre jedzenie , ale nie zawsze można na szybko wyskoczyć coś zjeść, bardziej interesuje mnie takie miejsce gdzie przechodząc przez miasto można na chwilę wstąpić podczas przerwy w pracy. Do Katowic można jechać w wolnym czasie,
a jak taki mam to wolę spędzać go za miastem z moim psem , ale jest mi miło, że odezwaliście sie.
Pozdrowienia.

Grażyna Bilska


OdpowiedzCytat
neuro
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2
11/06/2006 11:12 am  

Ja najbardziej lubię nową restauracyjkę Vegabar koło UW. Wnętrze przytulniejsze, niż w Vedze, ludzi mniej, niż w Green Wayu, a jedzenie przepyszne. Super są pieczone ziemniaczki 🙂 I rzut beretem od uniwerku (jak student głodny, to zły 😉 )


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
12/06/2006 12:39 am  

Jeśli chodzi o restauracje chińskie bądz wietnamskie to nie radze am jeść!! Moja koleżanka pracowała w takiej, i jak kiyś powiedziałem, że wpadne do niej na wege żarcie to mi odradziła..Powiedziała, że do takich ryżów czy innych warzywnych żarć dodaje się wywaru z kości :casstet: Im nie zależy na tym czy to będzie naprawdę wege.


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
12/06/2006 7:12 pm  

Ja jem tylko w domu 🙂 Naprawde nie ma to jak D.Y.I. sam wiesz co jesz(hehe ale rym)


OdpowiedzCytat
figlerek
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 34
15/06/2006 1:13 am  

Parę razy zdarzyło mi się dożywiać w Green Wayu.Ponieważ mieszkam w centrum trzeciego świata 🙂 to nie pozostaje mi nic innego jak tylko własne przygotowanie posiłków.Z drugiej jednak strony to takie własnoręcznie przygotowane jedzono najbardziej polecam-przynamniej mam pewność co jem.


OdpowiedzCytat
stoppelek
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 47
20/06/2006 8:40 pm  

tutaj (Szczecin) chcecie czy nie, macie jedna full wege na Śląskiej (Amar), poza tym jest jeszcze Bombay, indyjska restauracja, mają troche wege jedzonka tyle że jest wadą naprawdę wysoka cena, ale raz na dluuuuugi czas warto się tam wybrac bo atmosfera i wystrój jest super, polecam warzywa w cieście z sosami ;D no i jest kilka nalesnikarni, ale nie ma niczego jakos tak suuper, no podobno ew. Haga ale nie znam cen. Ale ja najczesciej amar, chyba ze nie mam czasu to jakies rollo wege.

Rząd na bruk! Bruk na rząd!


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
19/05/2008 3:12 pm  

Gliwice doczekały się restauracji wegetariańskiej. W końcu...
Wprawdzie to tylko "filia" katowickiego "Złotego Osła", ale wiadomo przynajmniej, że tylko i wyłącznie wegetariańskie dania są tam podawane. Póki co (nie wiem, czy na stałe tak) wszystkie potrawy przywożone są z Katowic. To troszkę minus jest, bo jak się późno przyjdzie, to wybór już niewielki, no ale zważywszy na to, że to jedyny wegetariański lokal w Gliwicach, to akurat ma już mniejsze znaczenie 🙂


OdpowiedzCytat
petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
22/10/2008 2:45 am  

Ja lubię i polecam zaglądnąć do MOMO w Krakowie na ul. Dietla 49. Uwielbiam klimat tego miejsca i te zapachy...:)


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
22/10/2008 1:31 pm  

Byłam w Krakowie w Momo jak również w obydwu "Vegach"(ta na Gertrudy to totalna porażka) i muszę stwierdzić, że nie ciągnie mnie tam z powrotem."Złoty Osioł" w Katowicach jest jak dla mnie najlepszy 😉


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca