Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Niech każdy myśli za siebie.  

Strona 7 / 7 Wstecz
  RSS

leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
04/07/2008 1:43 am  

a w ldoach jest ta lecytyna? co to w ogole ejst ta lecytyn/A?


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
04/07/2008 2:41 am  

No cóż, jeśli to kogoś usatysfakcjonuje to mogę przestać nazywać się wegetarianką. I przestać bywać na tym forum,

Lily no co ty! forum bez Ciebie?? NIeeeeeeeeeeee!

a się Daffnio nie zgadzam z nazewnictwem, które zaproponowałaś w celu wyszczególnienia rodzajów wegetarianizmu

Stanisławie drogi, proszę, zaproponuj swój podział. czymże jest ten niepełny wegetarianizm?

a w ldoach jest ta lecytyna? co to w ogole ejst ta lecytyn/A?

jedno słowo: w-y-s-z-u-k-i-w-a-r-k-a jest kilka jeśli nie kilkanaście tematów o lecytynie.

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
04/07/2008 3:02 am  

Stanisławie drogi, proszę, zaproponuj swój podział. czymże jest ten niepełny wegetarianizm?

Droga Daffnio , wedlug mnie niepełny wegetarianizm to taki, gdzie wegetarianie świadomie spożywają produkty pochodzenia zwierzęcego np: jaja, sery, miód. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Aga-Ta
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 66
04/07/2008 3:25 am  

Stanisławie drogi, proszę, zaproponuj swój podział. czymże jest ten niepełny wegetarianizm?

Droga Daffnio , wedlug mnie niepełny wegetarianizm to taki, gdzie wegetarianie świadomie spożywają produkty pochodzenia zwierzęcego np: jaja, sery, miód. 😎

A nie można po prostu powiedziec, ze sie jest lakto-owo-wegetarianinem? 😉

Mysli biegną zbyt szybko, zeby je zatrzymywac..;]


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
04/07/2008 4:06 am  

Stanisławie drogi, proszę, zaproponuj swój podział. czymże jest ten niepełny wegetarianizm?

Droga Daffnio , wedlug mnie niepełny wegetarianizm to taki, gdzie wegetarianie świadomie spożywają produkty pochodzenia zwierzęcego np: jaja, sery, miód. 😎

Osoba ktora spozywa jedzneie nie wymagajace zbaijanai zwierzęcia jest wegetarianinem/ką a osoba ktora nie je ncizego so pochdozi ze zwierzat jest weganką, wiec to co ty mowisz to weganizm a nie jakis rodzaj wegetarianizmu


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 7 Wstecz
  
Praca