Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nowy użytkownik wita wszystkich 🙂  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Cześć Obca 🙂
Już nie jesteś obca. Mam nadzieję, że juz poczułaś się dobrze wśród nas 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 4:45 pm
obca666
początkujący

czesc Stanisław 🙂

wsrod was czuje się najlepiej 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 5:57 pm
verufer
bywalec

Witajcie po dosc dlugiej przerwie... Zblizaja sie swieta wiec chcialbym zyczyc wszystkim forumowiczom Wesolych Swiat... Niektorym wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i imienin... Jednoczesnie przeprosic tych ktorym mocno zalazlem za skore, niekoniecznie roznych od tych poprzednich 😉 Jestem jaki jestem i caly czas probuje sie zmienic 🙂 Jednoczesnie dziekuje XXL za pomoc, naprawde duzo mi pomogla... Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie goraco pare osob z nadzieja ze sie za to na mnie nie obraza 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 3:05 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Cieszę się, że Cię widzę Verufer 🙂 Tobie również życzę spokojnych i magicznych Świąt :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 4:56 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć ! Miło Cię znowu u nas widzieć. Również Ci życzę spokojnych, pelnych miłości Swiąt Bożego Narodzenia 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 5:15 pm
krysia
bywalec

Witaj Verufer! Ja też Ci Zyczę zdrowych i wesołych Swiąt.

http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Krysia

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 7:11 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witajcie po dosc dlugiej przerwie...

Miło Cię widzieć 🙂 tutaj znowu. Tylko prosze nie znikaj.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 12:27 am
verufer
bywalec

Dzieki za zyczenia... Z tym znikaniem to moze byc problem bo nie mam neta a jesli juz to na bardzo krotko... Ale chyba tak jest lepiej dla wszystkich 🙂 Pozdrawiam 🙂
P.S. Do L.: Jesli jakims cudem czytasz te slowa, to mozesz zatrzymac ta moja ksiazke...

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 2:33 pm
StellaArtois
weteran forum

nie mam neta a jesli juz to na bardzo krotko... Ale chyba tak jest lepiej dla wszystkich 🙂 Pozdrawiam 🙂

HALO, skoro wszyscy piszą, że im Ciebie brakowało i żebyś nie opuszczał nas więcej na tak długo, to co Twoim zdaniem to oznacza? hm...tak! to pewnie znaczy, że cieszyliśmy się z Twojej nieobecności i raduje nas niesłychanie wiadomość o Twoim braku internetu. nigdy nie rozumiałam takich reakcji i nie rozumiem nadal, zamiast się ucieszyć z naszej sympatii, to tylko jest ona przyczyną do dalszego smutania i smędzenia. o!
powiedziałam, a co!
kaca mam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 3:31 pm
Inessa
forumowicz

Witam 🙂 właśnie dziś zalogowałam się na tej stronie, więc pomyślałam, że wypada się najpierw przedstawic ;). Tak więc mam na imię Agnieszka i od 2 lat jestem wegetarianką (laktoowowegetarianką), ale może tyle na początek...
Korzystając z okazji, że właśnie wkroczyliśmy w nowy, 2009 rok, życzę wszystkim aby ten rok był wspaniały, pełen radości, szczęścia i miłości, i żeby z każdym dniem było nas (wegetarianów i weganów) co raz więcej :).
Pozdrawiam:)

Inessa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2009 9:35 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Iness. Miło Cię widzieć w naszym gronie :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2009 10:17 pm
Mayka
bywalec

Witaj Inesso 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 3:46 am
bułek
forumowy expert

Cześć Inesso.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 1:16 pm
StellaArtois
weteran forum

witaj, ale wypadałoby założyć swój temat:) skąd jesteś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 1:19 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Witaj Inesso 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 1:41 pm
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca