Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nowy użytkownik wita wszystkich 🙂  

Strona 4 / 4 Wstecz
Stanisław
weteran forum

witaj, ale wypadałoby założyć swój temat:) skąd jesteś?

Po co zakładać ciągle nowe tematy na powitanie jak ten doskonale pasuje dla każdego, nowego zarejestrowanego użytkownika. Już i tak wiele tematów jest zdublowanych i przydałoby się zrobić porządek aby je powkładac tematycznie do jednego topiku. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 2:22 pm
Dyzio
stały bywalec

🙂 Witam serdecznie. Mam na imię Darek. Mam 32 lata. Od około ośmiu lat jestem wegetarianinem. Mieszkam w Warszawie. Tydzień temu podłączyłem się do Internetu i rozpocząłem poszukiwania portalu wege na którym mógłbym znaleźć ludzi takich jak ja, odżywiających się podobnie, czujących i myślących tak samo . Odwiedziłem kilka portali wegetariańskich lecz najlepiej spodobał mi się ten, i tutaj postanowiłem się zarejestrować. Jest graficznie ładnie zrobiony, ma funkcjonalny interfejs a przede wszystkim panuje tutaj sympatyczna atmosfera wśród użytkowników, chociaż czytając posty natrafiłem na gorące dyskusje lecz prowadzone w kulturalny sposób. Mam nadzieję, że będziemy się wymieniać poglądami na temat żywienia i nie tylko. Pozdrawiam . 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 10:47 pm
rubia
forumowy expert

Witaj Darku! Pomijając stronę graficzną tego portalu, interfejs i in., znajdziesz tu naprawdę wielu życzliwych ludzi. A ja się szczególnie cieszę, że przybywa nas, 30+ latków 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 11:11 pm
pawel747
bywalec

Witaj Darku, miło Cię tu spotkać 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 12:54 am
Dyzio
stały bywalec

Dziękuję za miłe przywitanie :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 1:27 pm
nicky<
początkujący

No to i ja sie przedstawie 🙂 Witam serdecznie jestem nowa tu ,wegetarianka jestem swieza bo niecale dwa miesiace(bylo ciezko rzucic mieso ale sie udalo;-))i tez jestem +30.Pozdrawiam wszystkich

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 1:59 pm
Dyzio
stały bywalec

Cześć Nicky. Fajnie, że nie tylko ja jestem świeżaczkiem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 2:09 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

nicky<,Dyzio witam was serdecznie 😉
nicky< mam nadzieję że wytrwasz w swoim postanowieniu niejedzenia mięsa 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 2:53 pm
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca