Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

szalom  

w zwiazku z posiadaniem minimalnej kultury osobistej przywituje sie- szalom

w zwiazku z brakiem czasu na pisanie o sobie- szukac na google- assasello987

w zwiazku z wege: u mnie to idzie etapami z roznych wzgledow - najpierw bylam rok semiwege ( o ile dobrze to nazywam-- osoba uznajaca mieso drobiowe) obecnie jestem ichti na zasadzie spozywania ryb raz na kilka miesiecy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2008 4:31 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Assasello987. Twój nick kojarzy mi się z ciemnymi mocami. To teraz jesteś ichtiwegetarianką czy ichtitarianką ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2008 7:33 pm
kosher
początkujący

szalom
ma shlomech?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2008 8:35 pm

To teraz jesteś ichtiwegetarianką czy ichtitarianką ? 🙂

a czym to sie rozni?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 4:19 am
Deleted
forumowy expert

Witam 😉 . Miło mi poznać.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 2:29 pm
Stanisław
weteran forum

To teraz jesteś ichtiwegetarianką czy ichtitarianką ? 🙂

a czym to sie rozni?

Owszem, jest różnica. Ichtiwegetarianie to tacy ludzie, którzy uważają się za wegetarian lecz jedzą ryby bo myślą, że to nie mięso a ichtitarianie to po prostu ludzie jedzący mięso rybie lecz nie jedzący innego mięsa i nie utożsamiają się z wegetarianami. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 4:04 pm

To teraz jesteś ichtiwegetarianką czy ichtitarianką ? 🙂

a czym to sie rozni?

Owszem, jest różnica. Ichtiwegetarianie to tacy ludzie, którzy uważają się za wegetarian lecz jedzą ryby bo myślą, że to nie mięso a ichtitarianie to po prostu ludzie jedzący mięso rybie lecz nie jedzący innego mięsa i nie utożsamiają się z wegetarianami. 🙂

ja uwazam ze mieso ryby to MIESO RYBY :p jem na swieta i pare razy do roku. w pewien sposob utozsamiam sie z wege bo byc moze to kolejny etap przejsciowy. chociaz wegananka nigdy nie bede

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 4:10 pm
Stanisław
weteran forum

I masz rację 🙂
Najważniejsze żeby Ci szło na zdrowie. Nic na siłę. :red:
ps. A ta definicja ICHTI powyżej to tylko mojego autorstwa.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 4:18 pm
Natasha
stały bywalec

Witaj assasello987 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 4:53 pm

y. chociaz wegananka nigdy nie bede

jestem super przykladem na "nigdy nie mow nigdy"
wegan od roku i 4 miesiey i nic nie zapowiada zmian.

do wszystkiego trza dorastac powoli i bez przymusu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 2:28 am
lashhaa
rozmówca

hehe, miałam podobnie:) Niestety, mimo starań, nie mogłam dalej być weganką... Nadal to zaleczam, a minęło trochę czasu już... Ale wege pozostanę:D Wychodzi mi na zdrowie i dobre samopoczucie!

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 6:51 am
  
Praca