Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 139 / 240 Wstecz Następny
n.i.x
stały bywalec

hej,

ja urodziłam 28.02.2011.
Milusia zdrowiutka, 3450g i 59 cm,
tym razem szybciutko bylo, 🙂 ,
mala to śpioszek, duzo pije z cyca i śpi 🙂
ja tez juz wracam do poprzedniej wagi , jak tylko poczuje sie na silach to wracam do gimnastyki 🙂
U nas słoneczko wali z nieba odkąd mala sie urodziła 🙂
pozdrawiam

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2011 12:19 pm
Fatty
weteran forum

Jadze gratuluje wracania do wagi , a n.i.x. gratuluję nixiątka 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2011 1:44 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Karmienie piersią to najlepszy sposób po ciąży aby powrócić do wcześniejszej figury 😀

Gratuluję nix 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2011 1:47 pm
Fatty
weteran forum

Karmienie piersią to najlepszy sposób po ciąży aby powrócić do wcześniejszej figury 😀

to tu nie chodzi o spalanie kalorii poprzez uwijanie sie dookoła brzdąca, wygibasy przy kołysaniu małego krzykacza i "padnij powstań" gdy wydaje się, że szkrab już śpi, mamuśka ledwo klapnie a tu już wrzask i podrywa się na równe nogi? 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2011 5:47 pm
bułek
forumowy expert

Dzisiaj brałem udział pierwszy raz w alleycacie. Wyjaśnienie tu: [url] http://pl.wikipedia.org/wiki/Alleycat_%28wy%C5%9Bcigi%29[/url]. Zabawa przednia. Impreza spodobała mi się chociaż nie dojechałem do mety - złapałem "panę" i wróciłem dość spory kawałek do domu z buta. Zadania były wcale nie łatwe, podchwytliwe (zgubiłem manifest, ale korzystaliśmy z listy kolegi) i trzeba było wykazać się znajomością miasta (muszę się trochę obeznać z ulicami, bo to przydatne jak widać :P). Mieliśmy swoją mapę, ale korzystanie z niej pod presją czasu i późną porą wcale nie gwarantuje sukcesu.
Łydy też trzeba potrenować, chociaż dawałem radę. 😎 😀 :spryciarz:

Fasol, w piątek nie ruszałem roweru 😉

[edytowane 5/3/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2011 11:30 pm
StellaArtois
weteran forum

Brałam kiedyś udział w alleycacie - rozdawałam zadania na jednym z przystanków. Źle wspominam, uczestnicy byli okropnie chamscy (nie wszyscy, ale dwóch skutecznie mi zepsuło humor).
Bułek, ależ ruszaj sobie swój rower na zdrowie ;] Też bym tak chciała, ale nie mam czasu się nawet po tyku podrapać. Mój tryb życia mnie wykończy - studia praca praca studia i tak w kółko. No, ale to temat do narzekalni bardziej 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2011 12:29 pm
bułek
forumowy expert

Dzisiaj też spędziłem czas na dwóch kółkach. Był niezły "hardkor". Wiem jak się czują kolarze górscy jeżdżący w błocie. Na szczęście 99% roweru oczyściłem w myjni samoobsługowej i jest gites.
Ok. 45 km zrobiłem. Niestety nie mam licznika i obliczam "na oko" na podstawie mapy satelitarnej (coś jak maps.google).

Fasola: Rozumiem jak to jest. Skończysz studia, to zostanie tylko praca. Jeszcze się najeździsz. Ja nie mogę znaleźć pracy a chętnie bym porobił. Na razie czas wolny zapycham rowerem. Może coś w końcu wpadnie. Tam też mam nadzieję będę mógł rowerem jeździć 😀

[edytowane 6/3/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2011 7:18 pm
Blueberry
bywalec

A ja skończyłam pisać pracę magisterską! I moge sie teraz byczyć! :PPPPPP

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2011 10:44 am
Fatty
weteran forum

AAAA! Jako jedyna osoba z niezwolnionych z przedmiotu, z kobylastego egzaminu mam 5!

Z jednej strony radość ogromna z drugiej strony ktoś z wspólnego maila kasuje nam wszelkie wiadomości w tym pytania z egzaminów, które udało się zdobyć ze starszych roczników - więc teraz pewnie będę podejrzewana, ale nic to - czuję się taaaka mądra 8)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2011 1:36 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Sytuacja w tramwaju: stadko dzieci w wieku wczesnopodstawówkowym, standardowe licytowanie się, czyj tata jest większy, lepiej zarabia, ma fajniejszy dom i bardziej wypasione auto. Wreszcie wtrąca się pani opiekunka, żeby nie przechwalać się tak na głos, bo zawsze znajdzie się jakaś... no właśnie, automatycznie chciało by się powiedzieć - jakaś zła osoba, która przyjdzie i was okradnie. Ale nie, okazuje się, że zawsze znajdzie się jakaś władza, która wam to wszystko dokładnie zlustruje :rotfl: Uśmiechnęli się wszyscy w polu słyszenia, wyłączywszy oczywiście dzieci.

Inna sytuacja - starsza pani chcąca usiąść, pyta długowłosego chłopaka zajmującego miejsce dla ciężarnej: "Przepraszam, czy pan jest kobietą w ciąży?" 🙂 Ustąpił, choć ona też na taką nie wyglądała 😉

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2011 1:28 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Inna sytuacja - starsza pani chcąca usiąść, pyta długowłosego chłopaka zajmującego miejsce dla ciężarnej: "Przepraszam, czy pan jest kobietą w ciąży?" Ustąpił, choć ona też na taką nie wyglądała

To była solidarność jajników z kobietami w ciąży:)

Blueberry-gratuluję !!! U mnie praca mgr (a w sumie to badania) ruszyła do przodu, jest szansa na czerwiec 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2011 9:18 am
waris
bywalec

sadzenie zakończone:)mam nadzieje,że nasionka wykiełkują:)a no i jak je przesadzę później do gruntu do ślimaki mi ich nie zjedzą tak jak w tamtym roku:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2011 7:49 pm
rubia
forumowy expert

wtrąca się pani opiekunka, żeby nie przechwalać się tak na głos, bo zawsze znajdzie się jakaś... no właśnie, automatycznie chciało by się powiedzieć - jakaś zła osoba, która przyjdzie i was okradnie. Ale nie, okazuje się, że zawsze znajdzie się jakaś władza, która wam to wszystko dokładnie zlustruje :rotfl:

:rotfl: Cudne!

A ja się cieszę, bo z dnia na dzień jest coraz więcej światła więc nastrój też lepszy, mimo wszystko.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2011 8:06 pm
bułek
forumowy expert

rubia:
A ja się cieszę, bo z dnia na dzień jest coraz więcej światła więc nastrój też lepszy, mimo wszystko.

Prawda. Przygnębiająca pogoda tylko potęguje porażki, które nam się przydarzają.
Ładna pogoda zachęca do pozytywnego myślenia, mimo wszystko jak Rubia rzecze :).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2011 1:03 am
Fatty
weteran forum

Nowa sukienka? hmmm... brać? brać! Nie, nie brać... eee, jednak brać. Nie, fatysiu, nie bierz, chociaż może jednak się skuś?Nie, no za strojna - ale piękna! Kupuj fatyś! Tyś nigdy nie miała wieczorówy bo studniówke olałaś z kunsztem! , Nie, nie kupuj!

A zielona jak sama wiosna 🙂
Mrrrrrrrrrr....

A odchodząc od spraw fatałaszkowych, to Wam powiem, że u mnie wiosenny wysyp dzieci/brzuchów 😛
Maskowały się kobieciny pod kurtkami, teraz pozmieniały je na lżejsze płaszczyki i widać napięte bębenki brzuchów z nową formą życia w środku.
Moja familia(pokolenie niżej) też się powiększy, co uświadomiło mojej siostrze jak jej latka lecą, bo ową przyszłą mamusię to ona niemal wychowywała, pamięta ją jako rudawego cherubina któremu zmieniała pieluchy, a teraz ów cherubin się mnoży 😉

Wczoraj byłam też u dawno nie widzianej koleżanki, która wywijała kilkumiesięczną dziewczęcą kopią jej narzeczonego, totalnie berbeciem zmęczona ale i w nim zakochana - i tak mi było ciężko pojąć, że dziecko w moim wieku(23 lata) ma już dziecko 😛

[edytowane 24/3/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2011 10:23 am
Strona 139 / 240 Wstecz Następny
  
Praca