Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

a pod choinkę chciałbym/chciałabym...  

Strona 1 / 4 Następny
mokuso
bywalec

ja to bym chciala aparat cyfrowy, zeby robic zdjecia wszystkim i wszystkiemu, a szczegolnie Anglii kiedy latem tam pojade..na rok.
a Wy?

I believe in angels

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2005 11:29 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

ja chciałabym dostac cos od serca...,co to będzie jest już mniej ważne , nie mam dokładnie sprecyzowanych pragnień..ach..chciałbym jeszcze dostać "olśnienia",które pomogłoby mi podjąć decyzję co do studiów:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2005 6:08 pm
Doriska
rozmówca

Chciałabym dostać książkę "Cień wiatru". Ale najbardziej to bym chciała święty spokój na swięta...

Zapraszam do obejrzenia mojego rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/cottage

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2005 6:14 pm
Admin
stały bywalec

Ja więcej czasu. Najlepiej gdyby dobra trwała tak, hmm 30 godzin 🙂

Mokuso, zanim stałem się posiadaczem takiego aparatu, twierdziłem podobnie jak Ty, miał mi wszędzie towarzyszyć. I owszem trwało to tak 2, 3 tygodnie, a teraz aparacik leży odłogiem;)

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2005 6:18 pm

A ja nie mam jakiś specjalnych marzeń co do prezentów, lecz wczoraj jak byłam z rodzicami na zakupach to strasznie spodobały mi się takie skarpetki w fioletowo-biało-niebieskie paski. Do każdej z tych dwoch skarpetek jest przyczepiona pluszowa główka uśmiechniętej świnki. Tak mi się spodobały, ze rodzice od razu mi je kupili, z zaznaczeniem, że dostanę je na gwiazdkę. 😉
A kosztowały one aż 25 zł.... 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2005 8:46 pm

A! No i kupili mi jeszcze (również pod choinkę 😉 ) taką ładną kremowo - niebiską piżamkę, bo jedna z tych, które mam tak sie rozciągnęła, że przypomina worek na kartofle i jest dla mnie stanowczo za duża. 😉 Tak więc co do prezentów nie będę miała już niespodzianki, ale wolę sama wybrać sobie coś, co będzie mi się podobało, niż dostać coś niepotrzebnego lub brzydkiego. A pozatym, to elelment niespodzianki i tak zostanie zachowany, bo nadal nie wiem co dostannę od reszty rodziny 🙂 (zawsze kolacja wigilijna jest u nas w domu i to do nas zjeżdża się cała rodzina, bo tylko my w rodzinie mamy duży dom zdolny pomieścić wszystkich 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2005 2:27 am
mokuso
bywalec

Panie adminie to moze sprezentuje mi pan ten aparacik:P (oddam jak wroce z Anglii).
A tak naprawde, to liczy sie rzeczywsicie 'cos od serca'.
Pozdrawiam.

I believe in angels

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2005 1:52 pm
Albi
 Albi
forumowicz

A ja chciałabym żeby było biało za oknem, a w domu ciepło i magicznie. Bo w tym roku pierwszy raz od dawna jakoś tak z radością czekam na święta.

[url= http://gotowanie.net.pl]przepisy[/url] :: Konsultantka Oriflame - Szczecin::

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2005 4:04 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

piękne marzenia Albi...śnieg...ciepła ,rodzinna atmosfera...mmm...czegóz można chciec więcej.
27 XII wyjeżdżam z domku...więc mam nadzieje,że przez te kilka świątecznych dni uda mi się nacieszyć magią Świąt

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2005 5:54 pm
marcelinka
bywalec

a ja mam spora liste do Mikolaja 🙂 materialistka ze mnie... 😉 no wiec tak, chcialabym plytke oratorium "Tu es petrus", nowe rekawiczki do jazdy konnej, bryczeski z pelnymi lejami, ksiazke "czego ucza nas konie" chyba Montyego Robertsa, "Harmonie jezdzca i konia" nie wiem kogo i jeszcze jedna taka fajna ksiazke, ale nie pamietam tytulu...i jeszcze jedno: plytke Carla Orffa "Carmina Burana" 🙂
kurcze bogaty musialby byc ten Świety Mikolaj, zeby spelnic wszystkie moje zachcianki...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2005 7:23 pm
marcelinka
bywalec

a ja nie lubie sniegu i zimy...moze to przez to, ze niezaleznie od ilosci ciuchow, ktore na siebie wloze zawsze jest mi zimno... 😉 no coz, taka moja natura, ale musze przyznac, ze jak siedzimy sobie z rodzinka przy wigilijnym stole, a za oknem sypie snieg to jest cudownie 🙂 i ta niepowtarzalna atmosfera...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2005 7:30 pm
Francine
forumowicz

Ja chce niewiele. Tylko posluchac dobrych wiadomosci ze swiata przyrody i zwierzat.

Franciszka R.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 2:10 pm
marcelinka
bywalec

swieta, swieta i po swietach... 🙂
chwalta sie ludzie-co mikolaj wam podrzucil??
dla mnie najwazniejszym prezentem i zarazem najpiekniejszym bedzie(bo jeszcze w drodze 😉 ) kuzynka! na swiat powinna przyjsc 7 stycznia, ale to i tak "gwiazdkowy" prezent dla calej rodziny, ze sie tak wyraze...niestety daleko, bo w Belgii, wiec szybko jej nie zobacze, ale moge powiedziec, ze napewno bedzie miala skosne oczka i czarne wloski 🙂 jak juz "przybedzie" to sie pochwale 😉
trzymajcie za nia kciuki!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2005 11:38 pm

chwalta sie ludzie-co mikolaj wam podrzucil??

No dobra, no to ja sie pochwalę. 😛 Oprócz wyżej wymienionych skarpetek i piżamki, dostałam jeszcze wielką encyklopeddię ras psów, która bardzo mi się podoba i będzie bardzo przydatna 🙂 . Oprócz tego dostałam czekoladki i mały, fajniusi notesik. 😛 No i jeszcze jeden prezent - książkę kucharską pt. "Sałatki". Jak ją zobaczyłam, to się ucieszyłam, bo 'Sałatki" to brzmi tak warzywnie, wegetariańsko. Ale gdy następnego dnia dokładnie przejrzałam tą książkę, to się okazało, że ok. dwie trzecie przepisów nie jest wege....

[edytowane 28/12/2005 od Wege-Weronika]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2005 12:08 am
owieczka26
forumowicz

Ja (jak zwykle) dostałam mnóstwo fajnych prezentów, poza jednym: dezodorantem perf. i żelem pod prysznic, ładnie pachną, ale pierre cardin raczej nie jest przyjazny zwierzętom 🙁 wybaczam wójkowi, widzę go raz na pół roku i pewnie nie miał o tym pojęcia, gdyby wiedział, by mi dał coś innego :), a poza tym jedną z fajniejszych rzeczy jest książka, którą dostałam od mojego chłopaka "Upiorny legat" J,. Chmielewskiej no i prezenty od mojej mamy zawsze sa udane:) tym razem: kolczyki i srebrny łańcuszek, wcześniej wzięła mi na raty telewizor (niby miałam już nic nie dostać :P) a najpiękniejszym prezentem było to, że mogłam święta spędzić z moim facetem 🙂

[edytowane 28/12/2005 od owieczka26]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2005 12:18 am
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca