Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Europejska inicjatywa obywatelska- Jeden z nas  

Strona 1 / 2 Następny
Samanya
bywalec

[url] http://www.jedenznas.pl/ [/url]
zachęcam do poparcia powyższej inicjatywy.

[edytowane 14/4/2013 przez Samanya]

[edytowane 15/4/2013 przez Samanya]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2013 3:17 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam (mam nadzieję, że źle...) że powyższa inicjatywa ma m.in. za zadanie zniesienie finansowania aborcji z pieniędzy podatników czyli jak kobieta zajdzie w ciążę w wyniku gwałtu albo płód będzie miał ciężką wadę genetyczną to koszty aborcji ma ponieść właśnie ta kobieta? 😮 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2013 7:27 pm
StellaArtois
weteran forum

samanya, chyba sobie żarty stroisz...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2013 11:13 pm
cienkun
rada starszych

Ej! Ona tylko zachęca. Nie ładnie tak atakować.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 12:51 am
bułek
forumowy expert

@Bellis: Dokładnie tak. Kk nie może przeforsować całkowitego zakazu aborcji to poszedł w inną stronę - naciskać na zakończenie finansowania aborcji.

Wg mnie poroniony pomysł. Gdyby to przeszło to spowoduje: wzrost nielegalnych aborcji, zwiększenie śmiertelności kobiet i dzieci, zwiększenie ilości dzieciobójstw i niechcianych dzieci oddawanych do domów dziecka itd. Nigdy nie słyszałem, aby Kk sypnął grosiwem dla jakiegoś państwowego domu dziecka czy dał kobietom pieniądze na wychowywanie dzieci.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 1:19 am
StellaArtois
weteran forum

a co cienkun, może to tez już przerabiałeś? ;p wybacz, ale nie mam tolerancji na takie strony i takie poglądy ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 1:21 am
an
 an
bywalec

a co cienkun, może to tez już przerabiałeś? ;p

😀

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 1:25 am
cienkun
rada starszych

a co cienkun, może to tez już przerabiałeś? ;p wybacz, ale nie mam tolerancji na takie strony i takie poglądy ;]

Można się nie zgadzać z czyimiś poglądami, jednak kultura obowiązuje 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 1:32 am
StellaArtois
weteran forum

w kwestii kultury nie mam sobie nic do zarzucenia 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 2:08 am
Bellis_perennis
Famed Member

Cienkun gdzie tutaj jest brak kultury he? :rotfl:

Wg mnie poroniony pomysł. Gdyby to przeszło to spowoduje: wzrost nielegalnych aborcji, zwiększenie śmiertelności kobiet i dzieci, zwiększenie ilości dzieciobójstw i niechcianych dzieci oddawanych do domów dziecka itd. Nigdy nie słyszałem, aby Kk sypnął grosiwem dla jakiegoś państwowego domu dziecka czy dał kobietom pieniądze na wychowywanie dzieci.

No jasne.
Widać nawet na zachodzie kobieta=inkubator bez żadnych praw.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 2:14 am
cienkun
rada starszych

Wykpiwanie jest brakiem kultury lub co najmniej brakiem taktu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 3:18 am
an
 an
bywalec

Wykpiwanie jest brakiem kultury lub co najmniej brakiem taktu.

Uważanie się za i kreowanie się na bardziej światłego, o większych doświadczeniach - podobnie ...

http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-2855-page-30.html#pid108663
http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-2855-page-31.html#pid108667

[edytowane 15/4/2013 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 5:55 am
cienkun
rada starszych

Nie, nie, nie... Co innego dyskusja, co innego jak dziewczyna tylko grzecznie napisała że zachęca do podpisania, a tu ktoś: "chyba sobie żarty stroisz"...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 7:38 am
Samanya
bywalec

Widzę, że pomysł się nie spodobał. Oczywiście nie musiał.
Dodam tylko, że nie stroję sobie żartów i nie zmuszam nikogo do przyjmowanie swojego światopoglądu. Jeżeli uważasz inaczej nie popieraj lub zorganizuj własną inicjatywę zgodną z Twoimi przekonaniami.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 7:51 pm
Bellis_perennis
Famed Member

nie zmuszam nikogo do przyjmowanie swojego światopoglądu

No właśnie jeśli ta inicjatywa by przeszła to zmusiłabyś wiele kobiet do postępowania wg własnego światopoglądu.
Ja nie chciałabym aby ktoś mnie zmuszał do płacenia z własnej kieszeni aborcji ciąży będącej wynikiem gwałtu albo gdyby płód był ciężko upośledzony. Przepraszam ale w takim razie po co odkładam co miesiąc z moich ciężko zarobionych pieniędzy tłustą sumkę na ubezpieczenie? Helloł? Po to aby w wypadku takiej ciężkiej życiowej sytuacji garstka ludzi decydowała za mnie? Żebym musiała w takiej tragicznej sytuacji brać pożyczkę czy co? I nie móc skorzystać z tego co oddaję co miesiąc? No właśnie TO JEST ŚMIESZNE i to jest wciskanie swoich poglądów innym i zmuszanie ich do życia wg własnym norm.
Na szczęście żyjemy w cywilizowanym świecie i coś takiego raczej nie przejdzie 😛

[edytowane 15/4/2013 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2013 10:48 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca