Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Aerobik  

Fatty
weteran forum

Czy ktoś tu śmiga w takt muzyki i opakowanie własne ćwiczy?

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2010 12:10 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja chodziłam w zeszłym roku, gorąco polecam szczególnie jesieni a i zimą kiedy za bardzo storty na swieżym powietrzu nie wchodzi w grę. Za karnet na miesiąc zapłaciłam chyba 60zł.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2010 1:11 pm
Fatty
weteran forum

U mnie jest 4 zł za 1 h hulania : na razie jestem na etapie obserwacji, która z prowadzących prowadzi najwięcej ćwiczeń "w parterze" - bo skakanie mi się nie widzi... 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2010 4:53 pm
fuego
forumowicz

ja mam aerobik w szkole, więc raz na dwa tygodnie dwie godziny 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2010 1:34 pm
Katinka
bywalec

Ja od jakiegoś czasu chodzę na fitness (wczesniej praktykowałam jogę i nadal to robię, ale miałam ochotę na coś jeszcze :red: ) i jestem zadowolona, ale wiele zajęć jest prowadzona dla mnie zbyt monotonnie i nudno, a ja uwielbiam się zmęczyć :red: Po treningu muszę czuć, że żyję 😉
Lubię elementy kickboxingu, skakanie, ćwiczenia w pozycji leżącej. Moją zmorą są mięśnie brzucha, ale wierze, że za jakiś czas się wzmocnią :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 1:48 am
Vegeta169
bywalec

Pytanie- czy zauważyłyście jakieś konkretne zmiany w wyglądzie po aerobiku? Na jesień planuję się zapisać i tak mnie ciekawi czy kształtują się konkretne części ciała? O ile latem jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu, tak późną jesienią zaczynam jeść więcej co skutkuje tym że wiosną jestem na siebie zła za brak ruchu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 9:53 pm
suchaa
początkujący

Ja swego czasu sporo na aerobic chodziłam, teraz trochę mniej, ale staram się do tego wrócić, bo świetne wpływa na moje samopoczucie 🙂

🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2014 4:54 pm
  
Praca