Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege skate buciwo (Bydgoszcz+okolice)  

  RSS

bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236

OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
02/06/2009 9:59 pm  

Ja się dopytywałam w Croppie o buty, ale dowiedziałam się, że są zrobione z tworzywa sztucznego z domieszką skóry.. Możesz pisać do producentów. Ja jestem ciekawa, czy jakaś znana firma uszyłaby dla mnie buty na specjalne zamówienie. Czy ktoś z Was próbował takich kombinacji? 😛 Najgorsze jest to, że półbutów też nie mogę znaleźć, bo nawet buty za 50 zł. mają skórzaną podeszwę, albo wkładkę..

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
02/06/2009 10:22 pm  

Również nie uznaję innych butów poza skejtami 🙂 Chociaż jak na razie nie kupiłem stricte dedykowanych dla wegetarian, raczej zwracam uwagę na materiał (materiał tekstylny, skóra eko, zamsz eko itp.). Podobno klej, którym są klejone może nie być wege, aczkolwiek tego już nie sprawdzimy. Obecnie mam dwie pary butów Emerica (jedne typowe skate, drugie slip-on'y).
Z innych marek to podobają mi się Vans'y z kolekcji eko (niedostępnej w Polsce) oraz Es'y Habitat Collection (w niektórych skateshopach jeszcze można je znaleźć). Generalnie nie trudniłem się z szukaniem w sklepach bo wiem, że i tak musiałbym liczyć się z niepowodzeniem. Jeszcze nie sparzyłem kupując ciuchy i obuwie w sieci więc nie ma najmniejszego problemu.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
02/06/2009 10:33 pm  

Nie masz problemów z rozmiarami butów? Wszystkie, które kupiłeś były akurat? Bo ja się właśnie obawiam tego, że wybiore zgodnie z rozmiarem, a wyjdą zbyt małe lub za duże i będzie problem z odsyłaniem itp.

Nastawiam się też na trampole, bo dobre trampole (miękkie) nie są złe - marzą mi się czerwone z białą gwiazdą do kostki;), ale zimą będzie problem bo lipnie tak chodzić w trampach po śniegu. Nie mam buciwa zimowego tylko chodze w skejtach cały rok.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
03/06/2009 7:38 pm  

Mam rozmiar około 42,5. Mimo to wszystkie kupione buty są w rozmiarze 43, są troszkę za duże, ale wkładam do nosków trochę waty. Nie miałem na pewno takiej sytuacji żebym musiał zwracać towar.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
10/06/2009 1:27 am  

te obydwa modele Adio są dostępne w croppach. przynajmniej we wszystkich wrocławskich.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
10/06/2009 1:45 am  

Dzięki fafik za cynk. Lukne sobie jutro albo zapytam kumpla który pracuje w croppie czy takiich nie mają.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
07/09/2009 9:24 pm  

Na [url]www.rockmetalshop.pl[/url] pojawiła się seria skate-butów firmy MACBETH, która deklaruje wegańskość swoich wyrobów.

[edytowane 7/9/2009 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
mikrofonek
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 36
24/12/2009 2:32 am  

Na dworcowej jest sklep z takimi ciuchami możesz tam zajrzeć może i takie buty znajdziesz 😉


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
19/01/2010 8:52 pm  

Na dworcowej jest sklep z takimi ciuchami możesz tam zajrzeć może i takie buty znajdziesz 😉

Chodzi Ci o SkateShop Front? Byłem tam nie raz, bo lubie się ubierać w tym sklepie. Właściciel jest spoko ;). Niestety mały wybór butów. Niedawno zlokalizowałem nowy sklep z skejt ciuchem na końcu (albo początku;P) Długiej niedaleko pubu Kredens. Ma witryny, na jednej z nich neon "Mass dnm". Jeszcze nie sprawdzałem co tam mają :).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
22/06/2010 7:46 pm  

Ostatnio kupiłem "skejty" w Deichmannie. Zero skóry. Użyte materiały to guma, tkanina i inny materiał [oznaczenia: dwa romby i kratka] ;). Zapłaciłem 79 zł. Marka "Victory". Jestem zadowolony ogólnie, ale podeszwa jest twarda i stuka na betonie.

Można przejrzeć na stronie: http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=7&category=0060157100000552
Jeszcze "ok" jest marka "Memphis One".

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
  
Praca