Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Vege ciuchy...  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/12/2011 2:02 pm  

Mówisz łagodna? Dla mnie nie bardzo znam kilka osób lubiących futra i nie uważam ich za bestie, to bardziej kwestia bezmyślności.

Ale właśnie taka koszulka, ma kłuć takie osoby w oczy! Jak CHWDP na tylnym zderzaku, oczy milicjanta :red:


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
30/12/2011 4:13 pm  

ciekun:
Ale właśnie taka koszulka, ma kłuć takie osoby w oczy! Jak CHWDP na tylnym zderzaku, oczy milicjanta.

ChWDP jest obrazą i to wulgarna. Ciekun, milicji już nie ma, obudź się z koszmarnego snu ;). Pewnie niedługo będą "modne" koszulki z napisami "zakaz pedałowania".

Generalnie ja nie lubie nosić koszulek z nadrukami ideologicznymi. Chciałem kiedyś kupić koszulkę z a-x.pl (lubie koszulki z jajem) lub z napisami vege, ale stwierdziłem, że mogą mnie zaczepiać mięsożercy i wypowiadać swoje "mądrości".

(logo koszulki z a-x.pl)
[img] [/img]

Nadruki "Pana Tofu" z wegestudia.pl są ładne. Jeśli koszulki znajdują nabywców to widać, że ludziom się podobają. Autor rozszerza swoją ofertę ponieważ kiedyś nie było nadruków "Pana Tofu z królikiem" a później się pojawiły. Zapewne dojdą nowe. Ten nadruk jest oryginalny, bo najczęściej pojawiają się napisy vege, vegan, jakieś zwierzątka, roslinki itp. Motywy ideo wegetariańskie można powiedzieć, że są robione na jedno kopyto (z wyjątkami).

Pocahontas, vel Devaa (nawet gg to samo) vel leslie (czytanie wpisów tego wcielenia to masakra :P) po co wracasz na forum z którego zostałaś 2 krotnie wykopana?

[edytowane 30/12/2011 przez bułek]

[edytowane 30/12/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
30/12/2011 4:16 pm  

Wow, "Czcij marchewę" wymiata!
Ja bym jeszcze chciał z Seitanem, ale standardowe "Praise seitan" mnie nie satysfakcjonuje.

Podoba mi się to:

[url] http://www.merchlackey.com/veganblackmetalchef/[/url]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
30/12/2011 4:42 pm  

Jak ja mogłam zapomnieć o marchewie!!! :rotfl: mam taki znaczek, melańki znaczek a wiecie jakie budzi zainteresowanie? Co dopiero koszulka 😀

Mój kolega ma koszulkę go wege (też z ax) z zwierzakami i nikt go nigdy nie zaczepiał.


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
30/12/2011 5:47 pm  

Kilka wygooglanych adresów z nadrukami:

http://www.alternativeoutfitters.com/women/vegan-graphic-tees-and-dresses.aspx

http://think-baby-think.spreadshirt.de

http://www.cafepress.com/esangha/214158

Może komuś podpasują lub odnajdzie inspirację dla własnej propozycji na konkurs 🙂
A konkurs na nowy nadruk planujemy zrobić już w styczniu, co by miał czas spokojnie się podziać i żeby na wiosnę zwycięski wzór/wzory był już gotowy na koszulkach.
Możecie powoli łapać za ołówki i kreślić tudzież odpalać photoshopy, jeśli komuś wygodniej. Jak tylko pojawią się szczegóły napiszę lub dam linka 🙂

Wege Studio


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
30/12/2011 5:53 pm  

ChWDP jest obrazą i to wulgarna. Ciekun, milicji już nie ma, obudź się z koszmarnego snu

No i o to chodzi.
A milicja jest cały czas, tylko zakamuflowana.

Marchewa wymiata. 🙂


OdpowiedzCytat
DoMati
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 1
22/01/2012 1:00 am  

Wie ktoś gdzie można kupić jakieś fajne damskie ubrania (np.tuniki do leginsów) z nadrukami vege, fajnie było by promować ten styl życia w czarnej tunice z napisem vege, veggie. go vege itp. ponieważ koszulki ze świnką mój szef nie zrozumie a czarną sukienkę z zielonym napisem jakoś przemycę 😉

Lauro 1985- Jeśli dorwiesz gdzieś taka czarną tunikę lub coś innego co przypadnie Ci do gustu - to mogę ci naszyć zielony napis "go vege" lub coś w tym stylu - według Twojego uznania.

Dla vege wszystko 😉


OdpowiedzCytat
Vegeta169
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 227
30/01/2012 5:56 pm  

Mam nadzieję, że konkurs się odbędzie! Mam mnóstwo pomysłów, tym bardziej że sama poszukuję dla siebie koszulek promujących wegetarianizm. Także czekam ze zniecierpliwieniem! A na niemieckiej stronie podanej przez Admina też są naprawdę fajne rzeczy! :love: w Polsce nie spotkałam takich... Byłoby miło gdyby na wegestudio był taki wybór 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca