Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

vege-T-shirt z vege-nadrukiem; gdzie?  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

sunnylion
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 132
01/05/2006 1:53 am  

chodzi mi o linki do takich sklepikow gdzie mozna kupic t-shirty z haslami popierajacymi vege i do tego,zeby kasa tez szla na vege-sprawy...

kiedys znalazlam taki sklepik ale zapomnialam adresu, a teraz jak potrzebuje to nic oprocz paru koszulek nie moge znalezc 😀

napiszcie jesli znacie jakas ciekawa propozycje 😉

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
01/05/2006 7:18 pm  

Takie różne koszulki ( nie jest ich za wiele ale zawsze coś) są na stronie akcjii "Vivy!". www.viva.org.pl można je zamówic w tamtejszym sklepie. pozdr


OdpowiedzCytat
alias
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 108
09/05/2006 10:44 pm  

widzialem kilka sklepow ( np w BUW w warszawie) do ktorych mozna przyniesc na cd dowolny wzor i oni go wydrukuja na koszulce (ich lub klienta)

zesraj sie a nie daj sie


OdpowiedzCytat
sunnylion
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 132
10/05/2006 2:44 am  

hehe no dzieki.
wlasnie obczailam taki sklep w moim miescie...wiec wybiore sobie jakis wzor i im dam do zrobienia tylkoszkoda ze wtedy taka koszulka nie wspieranp jakiejs organizacji wege.

ale z vivy tez kupie chociaz nie maja zbyt duzego wyboru... ;/

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
10/05/2006 2:34 pm  

Co za problem? Jak chcesz wesprzeć finansowo organizację wege, można dokonać wpłaty bezposrednio na ich konto, czyż nie?

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
sunnylion
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 132
11/05/2006 3:30 am  

oczywiscie,ze tak. ale ja oprocz tego chcialam kupic koszulki z ktorych kasa tez bylaby przekazana.bo po co mam w jakims normalnym sklepie kupowac jezeli ten kesz moglby pojsc rowniez na zwierzaki... 😀

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂


OdpowiedzCytat
Pinka16
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 16
06/05/2007 2:35 pm  

Na Viva.org są fajne koszulki, tylko rzeczywiście mały wybór. Ja na razie mam jedną 😉

Pinka


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
06/05/2007 11:38 pm  

http://www.punkklimaty.pl/

Tu są super koszulki i gadżety i jest duży wybór, chociaż pieniądze na rzecz zwierząt nie pojdą na pewno. Albo jedno, albo drugie:P 😉

hide and seek


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
07/05/2007 4:09 am  

tylko czy te koszuli nie sa "MADE IN CHINA"?? 😉


OdpowiedzCytat
Vega71
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 166
07/05/2007 4:42 am  

Jesli Made In China to nie vege ? 😉

Moze nie Eco ale wege to raczej na pewno 😀

No pod warunkiem ze nie liczyc robali i ptactwa i zatrutych calych ekosystemow plantacjami bawalny.


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
07/05/2007 6:03 pm  

w takim razie nic nie jest wege,bo nawet przy produkcji zboza zginal jakis owad czy plaz.
wege przekonalas mnie,ide kupic schabowego i kurteczke ze skory 😉


OdpowiedzCytat
Vega71
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 166
08/05/2007 7:53 am  

A co myslales ze jestes vege ?:)

Logicznie rzecz biorac nikt nie jest.

Jesli nie robale zabijamy to bakterie i wirusy.

Aniele weganski na zabijanie nie ma mocnych.


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
08/05/2007 2:20 pm  

Made in China to w tej chwili jest większość dostępnych i sprzedawanych towarów, w tym m.in. koszulki 😡 Ale dla chcącego nic trudnego i jeśli to jest dla kogoś ważna sprawa poradzi sobie i znajdzie koszulkę, która nie bedzie Mane in China 🙂
Vega to zależy jak kto patrzy na bakterie i wirusy:w końcu bakterie to prokarionty a z wirusami jest taki szkopuł, że są one zazwyczaj uznawane za żywe w funkcjonalnych definicjach życia a nie w strukturalnych.
Więc jeśli podejdziesz do sprawy racjonalnie to zauważysz, że jednak można być w 100% wege:) 😛


OdpowiedzCytat
Vega71
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 166
08/05/2007 3:27 pm  

No dobrze jestem racjonalna 😀

Badania przeprowadzone na roslinach wykazuja, ze rosliny potrafia reagowac strachem albo zadowoleniem. Nie pamietam nazwiska czlowieka ktory badal ale sprawa jest znana.

Kwiatki mojej Mamy zaczynaja kwitnac jak je postraszy, ze je wywali na smietnik.

Dla mnie wyznacznikiem zycia jest zdolnosc odczuwania stanow emocjnonalnych , a ze wszystko w przyrodzie wykazuje stany emocjonalne to z mojego punktu widzenia weganizm jest logicznie niespojny 😀

Swoja droga ciekawi mnie czy mial ktos jakies doswiadczenia z roslinami pod katem wyczuwania ich emocji ?


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
08/05/2007 6:10 pm  

tak mialem,mazakiem na pomidorze narysowalem"usmiech"......potem go zjadlem buhehehehehehe


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca