Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

buty  

  RSS

machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
08/05/2006 10:02 pm  

gdzie można kupić jakieś fajne młodzieżowe buty dla wege(męskie) we wrocku??
zamówiłem sobie na andegrand.pl super buciki i właśnie dzisiaj mi przyszły ale niemiałem pełnej sumy i powiedziałem że będę miał pod koniec tygodnia wtedy je odbiorę na poczcie a facet powiedział mi że mogę je tylko dziś odebrać albo spowrotem je odsyła bo to nie poczta tylko firma kurierska.powiedział że jak coś to bedzie na ulicy obok i jakbym zebrał całą sumę to żebym podszedł.udało mi sie popożyczać forse a tu h*j frajera niema!!!obeszłem tą ulicę kilka razy i nic.powiedział że będzie czekał do 16 a niebyło go.cały dzień czekałem w domu i się okropnie nudziłem myśląc że może podejdzie i się zapyta czy juz zebrałem ale dupek niepodszedł!!!się wkurzyłem bo długo czekałem żeby mieć te buty bo chodze w zimowych w ten upał i kó@#$cy dostaje!!!umnie w mieście w obuwniczych to nawet niewiedzą co to jest skóra syntetyczna.niechce kupywać buty ze zwykłej skóry ale chyba będe przymuszony bo nogi mi się już okropnie pocą i niejest to wygodne a już napewno nieładnie pachcin!!!się napisałem i sie wkó@#$%^m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
09/05/2006 12:05 am  

Mam sklep, niepolski, z kosmicznymi cenami.
http://www.vegetarian-shoes.co.uk/
Może akurat śpisz na dolarach 🙂


OdpowiedzCytat
alias
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 108
09/05/2006 10:55 pm  

hmm, przeciez wiekszosc butow jest robiona teraz z plastiku udajacego skore ?!?hmmmm, widocznie chodziles po markowych sklepach, radzilbym sprawdzic te tansze firmy albo moze na bazarze podrobki z chin

zesraj sie a nie daj sie


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
09/05/2006 11:07 pm  

Klapki InBlu ostatnio kupiłam, 25 zeta, podeszwa plasti+korek, paski- tworzywo podklejone materiałkiem. Same rombiki! Właściwie to takie sandały; myślę że męską wersję też mogliby mieć.
Kupione w "Ptaku". 🙂


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
10/05/2006 3:19 am  

hmm, przeciez wiekszosc butow jest robiona teraz z plastiku udajacego skore ?!?hmmmm, widocznie chodziles po markowych sklepach, radzilbym sprawdzic te tansze firmy albo moze na bazarze podrobki z chin

Nie Dziękuje


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
10/05/2006 3:21 am  

Klapki InBlu ostatnio kupiłam, 25 zeta, podeszwa plasti+korek, paski- tworzywo podklejone materiałkiem. Same rombiki! Właściwie to takie sandały; myślę że męską wersję też mogliby mieć.
Kupione w "Ptaku". 🙂

niechce sandałów chce adidasy sportowe


OdpowiedzCytat
imix
 imix
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 5
08/03/2007 6:38 pm  

hello!

proponuję podskoczyć do outleta tego koło lotniska. poszukiwałam długo sportowych butów bo w takich chodzę na codzień. doczytałam sie w internecie, ze puma robi w pełni syntetyczne buty do futsalu. faktycznie maja kilka modeli a po za tym maja tam letnie modele materiałowe. kupilam i jestem przezadowolona bo buciki są leciutkie wygodne. w razie czego mam w czym grać w piłkę...heheh


OdpowiedzCytat
  
Praca