Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co czlowiek czyni zwierzetom !!!  

  RSS

Filip
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 156
23/07/2006 9:36 pm  

Jestes czlowiekiem ,zobacz co ludzie robia zwierzetom.
Zastanow sie co mozesz sam zmienic??!!

http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
24/07/2006 12:06 am  

widziałam to już kilka razy.
Nigdy nie zrobiłabym krzywdy ani psu, ani kotu, ani innemu stworzeniu. nie rozumię też ludzi któży oddają swoich popili do schroniska, albo usypiają je tylko dlatego że przestały się im podobać.


OdpowiedzCytat
joasiotek
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 232
01/10/2006 8:52 pm  

oglądałam już ten film. Za pierwszym i drugim razem się rozpłakałam, ale teraz jakoś mnie to nie rusza...

<A HREF=


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
07/10/2006 11:17 pm  

Widziałam już kiedyś ten film. Też chciało mi się płakać...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ama
 Ama
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 130
20/11/2006 3:34 pm  

ja znowu uwazam ze zanim przygarniemy kogos do domu to trzeba zrobic testy na uczulenia, poniewaz dużo z nas oddaje zwierzeta do schroniska z powodu uczulenia, ale takze jak ktos juz naprawde musi oddac swojegho pupila to najlepiej poszukac mu nowy dom... jednak nie wszystko sie toczy ajk my byśmy chcieli...


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
20/11/2006 3:54 pm  

Widziałam to już daaaaaawno temu. Przykre , dlatego uważam, że trzeba dobrze przemyśleć swoją decyzję o przygarnięciu jakiegokolwiek zwierzaka. 🙁


OdpowiedzCytat
wrobel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 138
08/12/2006 9:36 pm  

Zawsze jeśli ktoś mi przysyła jakiś link z filmem bądź zdjęciami maltretowanych zwierząt to nigdy tego nie otwieram. nie chce sie denerwować:]


OdpowiedzCytat
  
Praca