Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co wy na to?  

  RSS

strawberry
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 6
28/07/2007 11:52 pm  

dzisiaj sobie tak z nudów czytałam blogi i oto co znalazłam

http://londynska.blog.onet.pl/2,ID232534004,index.html


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
14/03/2008 8:01 pm  

bez komentarza. 😉

lady vegan


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
14/03/2008 8:34 pm  

Nieposzerzona dostatecznie wyobraźnia nie pozwala dostrzec związku miedzy potrawą na talerzu a świadomością istniejącej sytuacji w przemyśle hodowlanym.
Podświadome zagłuszanie sumienia... 😡


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
25/03/2008 1:33 am  

Nieposzerzona dostatecznie wyobraźnia nie pozwala dostrzec związku między potrawą na talerzu a świadomością istniejącej sytuacji w przemyśle hodowlanym.
Podświadome zagłuszanie sumienia... 😡

Popieram 😡

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
29/09/2008 12:20 pm  

Mam nadzieję, że ktoś tam jeszcze czyta te komentarze, bo z wrażenia musiałam umieścić swój 😡
Dobija mnie w ludziach ich ogranicznie umysłowe 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
02/10/2008 10:56 pm  

Nie bardzo pojmuję o co ten szum. Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi?
Uważam że dziewczyna słusznie zwróciła uwagę na te buty. Jeśli nie wolno przyczepiać się do czyichś butów to nie wolno przyczepiać się też do czyjegoś jedzenia. To tak jakbym krytykowała ludzi za jedzenie fastfooda a potem sama zjadła kilogram cukierków.

Ja też mam skórzane buty. Noszę je bo są praktyczniejsze niż sztuczne, dużo trwalsze, szczelne itd. Zresztą kupuję buty bardzo rzadko. Tylko gdy muszę bo mi się poprzednie rozpadają.
W każdym razie na pewne nie będę chodzić i komentować tego co jedzą inni ludzie właśnie z tego powodu, że sama nie jestem idealna w swoim wegetarianizmie. Żeby móc krytykować trzeba mieć do tego silne podstawy i samemu w danej kwestii być 'bez skazy'. Dziewczyna na własne życzenie zrobiła z siebie idiotkę...

Poza tym wydaje mi się że prawdziwy wegetarianin z krwi i kości to osoba która nie afiszuje się z tym na prawo i lewo. Ta dziewczyna chyba liczyła na to że cała restauracja spojrzy na nią z podziwem i zrobi im się głupio że jedzą zwierzaki. Głupie i szczeniackie zachowanie...


OdpowiedzCytat
lulu13
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
09/12/2008 3:01 pm  

zgadzam się z tobą Catinahat całkowicie!!! nic dodać nic ująć.


OdpowiedzCytat
  
Praca