Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Włochaty - "Zjedz Dziecko" mojego autorstwa "Film" doTejzePiosenki..  

Strona 1 / 2 Następny
pawelGDZ
forumowicz

Witam. Zapraszam do sciagania mojej wersji/interpretacji teledysku do piosenki Włochatego - "Zjedz Dziecko" Film montowalem w calosci ja,wlozylem w ten film ogromnie duzo pracy i staran,bo zalezalo mi na przekazaniu tego co jest zawarte w piosence,w jak najbardziej realistyczny,prawdziwy sposob.

UWAGA!!film zawiera CALKOWITA PRAWDE o tym co ludzie ktorzy spozywaja mieso,maja na co dzien na talerzu przy obiedzie....

http://www.megaupload.com/?d=XS9BJ73A

http://download.yousendit.com/D1ACA1B931440501

prosze wyrazcie szczerze zdanie na temat mojego filmu....

[edytowane 11/1/2007 od Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 10:28 am
pawelGDZ
forumowicz

chyba nikt nie ma ochoty tego ogladac... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 6:06 pm
Maze
 Maze
stały bywalec

Ja obejrzałam. Cóż, zdjęcia straszne, przekaz czytelny. Ja przestałam jeść mięso bez oglądania tego typu obrazków, kwestia przemyślenia paru rzeczy, ale może komuś to pomoże. Na pewno bardzo prawdziwe i poruszające, cóż więcej pisać.

Doceniam Twoją pracę, na pewno zmontowanie tego to nie takie hop-siup. Mam nadzieję że trafisz z tym do ludzi którzy jedzą mięso, i przemyślą to co robią; aczkolwiek brutalne filmy czasem wywołują nie taki oddźwięk jaki byśmy chcieli, właściwie ludzi powinny przekonywać inne argumenty.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 6:23 pm
Ama
 Ama
bywalec

witam kawałek dobrej roboty 😉 polecam tym którzy jedzą mięso.. ;( i pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 7:08 pm
misia
rozmówca

🙁 🙁 😡 😡 To przerażające, ale prawdziwe. Wyślę wszystkim znajomym na skrzynkę!!! Może ruszy ich trochę sumienie! Ciągle by tylko grillowali! Gratuluję dobrej roboty Paweł.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 8:53 pm
Ambrozja
bywalec

Bardzo poruszające...płakałam przy tym jak bóbr choć od dawna wiem jak wygląda prawda o rzeźni...piosenka i odpowiednio dobrane obrazy dają piorunujące wrazenie...Kto je niech patrzy...Dobra robota

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2006 1:08 am
ivi
 ivi
rozmówca

Przeprowadzam akcję. Kto do mnie przyjdzie, ten ogląda ten teledysk. Jak na razie koleżanka obejrzała do połowy, po czym stwierdziła: pier...nie jem mięsa 🙂
Teledysk zporuszający, oczywiście poryczałam się koszmarnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2006 6:49 pm
sieklik
bywalec

ja umiescilem na innym forum, ale na reakcji

pier...nie jem mięsa

zdazylem sie przejechac bo np. kolezanka kiedys tak zareagowala po czym nastepnego dnia na obiad w szkole jadla kotleta jak gdyby nigdy nic..

co do teledysku, to naprawde dobrze zrobiony

[edytowane 15/5/2006 od sieklik]

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2006 8:04 pm
cien_motyla
początkujący

Świetne. Naprawdę kawał dobrej roboty.
[najgorszy moment z prosiaczkiem...]
BTW- Czy ktoś mógłby może mi podesłać "zjedz dziecko"? Z góry dzięki straszne

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2006 8:58 pm
pawelGDZ
forumowicz

dziekuje ze tak doceniliscie moja prace,nie ma nic piekniejszego....
w moim otoczeniu 90%osob co ogladalo ten film i jadlo mieso,po obejrzeniu naprawde przejrzalo na oczy i przestalo jesc...a ogladalo ten film juz wiele osob....

w produkcji mam kolejny film,tym razem do piosenki "Podłośc"

pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2006 11:31 pm
pawelGDZ
forumowicz

ja umiescilem na innym forum

a moge wiedziec na jakim forum?:)z gory dziekuje!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2006 11:32 pm
ana:)
bywalec

Pawel kawal dobrej roboty odwaliles:) Napewno sie nad tym napracowales. Ja urzadzilam poraz kolejny rodzinie seans i znajomym napewno tez pokaze.
Pzdr.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2006 11:39 pm
Srebrna
stały bywalec

"Kawał dobrej roboty" to za mało powiedziane... Może taką drogą trafi się do świadomości tych, którzy wybierają morderstwo. Po małej projekcji dopadła mnie bezradności. Jak widzę tego typu filmy, to aż nosi mnie, że nie mogło mnie być przy tej śwince, że nie mogłam jej pomóc. Może dzięki temu ktoś przemyśli swoją dietę. Uważam, że film jest brutalny, ale oddaje istotę tego, co ma miejsce w rzeźniach każdego dnia. Gratuluje, świetnie to skomponowałeś.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 12:09 am
sieklik
bywalec

www.forum.lifesgood.prv.pl
glupi jestem bo powinienem zrobic to za twoja zgoda ;/

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 12:45 am
kinga:)
rozmówca

film odwazny,prawdziwy i poruszający zwłaszcza w połączeniu z tekstem utworu!gratuluję!ale pomyslcie ,ze bywa jeszcze brutalniej...
ogladając film przpomniał mi sie moj niedawny pobyt w rzezni.Był to oczywiscie wyjazd obowiazkowy,niezbędny do zaliczenia przedmiotu i w ogóle skonczenia studiów(weterynaria).Bardzo sie tego obawiłam ,nie wiedziałam jak zareaguję,czy będe w stanie to wytrzymać..płakałam,nie mogłam sie powstrzymac.Swinie wpół zywe miotające się na hakach,skrwawiane na zywca,kałuze krwi,smród i przerazliwy krzyk tych zwierząt....a po drugiej stronie brutalni,niewzruszeni rzeznicy i my studenci-ludzie.Po raz kolejny w zyciu wstydziłam sie ,ze nalezę do tego gatunku,wstydziłam sie swojej bezradności,nie mogłam tym zwierzętom patrzeć w oczy...ech..duzo by mówić!uwazam ,ze wszyscy mięsozrecy powinni odbyć taka "edukacyjną wizytę" do rzezni 😡
najgorsze,ze wielu moich kolegów pozostało niewzruszonych,wieczorem wcinali kiełbaski z grilla,a gdy próbowałam dyskutować o tym ,co widzielismy zbywano mnie"coz taki jest swiat,tak juz musi byc..."i tym podobne bzdurne teksty... :exclam:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 1:37 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca