Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Do Euridice  

jona
 jona
forumowicz

Nie miałam innej koncepcji, jak się z Tobą skontaktować, więc postanowiłam założyć nowy wątek 🙂
Ja też wyjeżdżam do Szkocji tyle, że w połowie września. Będę ok. godziny drogi od Edynburga i pomyślałam, że fajnie by było znać tam bratnią duszę i czasem się spotkać.

A może ktoś jeszcze z forum jest w Szkocji??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2007 2:30 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Trochę nie na temat się wypowiem, ale nie mogę się powstrzymać 😉

Byłam w Szkocji trzy lata temu i do dziś z westchnieniem wspominam te malownicze , pagórkowate wrzosowiska, czerwone klify i uroczy, bajkowy Edynburg. Po prostu gratuluję Ci wyjazdu i życzę, by był udany 🙂 Zabierz mnie ze sobą!

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2007 3:18 pm
jona
 jona
forumowicz

Powiem Ci, że też jestem zauroczona krajobrazami 🙂 Szkocja jest naprawdę klimatyczna.
Ja będę studiować w mniejszej miejscowości i to w sumie mnie cieszy, bo Edynburg jest wielkim miastem, a ja wolę teraz klimaty "małomiasteczkowe" 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2007 3:22 pm
euridice
stały bywalec

witaj jona.

pozdrawiam, zmeczona, niewyspana, wycienczona bezowocnym poszukiwaniem mieszkania, ale pozdrawiam.

ja tez bede w tym roku studiowac w Szkocji, jednoczescie pracujac na part-time, z tymze w Edim. na jakim kierunku zaczynasz studia?

z checia sie z Toba spotkam, porozmaiwamy sobie, pojdziemy na kawe (pracuje w Costa Coffee:) jest tylko jedno male "ale": od 17 do 26 wrzesnia jestem w Polsce, wiec wtedy odpada.
nastepnie, tuz po moim powrocie ropoczyna sie (a wlasciwie to rozpoczyna sie 24/9) tzw. "freshers week", sprawy zwiazane ze studiami i poczatkujacymi studentami, dosc istotne to jest i nie chcialabym tego ominac, wiec wyglada na to, ze najpredzej spotkamy sie w pazdzierniku.

u're ok with this? 😉

jestesmy w kontakcie.

Sennie pozdrawiam,

dobranoc,

Kasia.

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2007 6:29 am
jona
 jona
forumowicz

Hej Euridice, bardzo się cieszę, że się odezwałaś 🙂

Ja wylatuję z Polski 14 września i też od 22 mam induction week, więc październik mi pasuje jak najbardziej. Będę studiować w St Andrews chemię ogniw paliwowych. A co ty zamierzasz studiować??

Życzę Ci owocnego poszukiwania mieszkanka - ja mam to już z głowy, bo wybrałam akademik.
No i w końcu odpoczynku 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2007 2:31 pm
Elven3
forumowicz

Taka mała ciekawostka dla mieszkających w Edynburgu:

David Bann's Vegetarian Restaurant
56 St Mary's Street-
bogate i zróżnicowanemenu, przygotowaneprzez bardzo doświadczonego szefa kuchni(wegetarianina). Czynne bez przerwy.

trzydaniowy posiłek dla jednej osoby,bez wina: 15-25 funtów

Henderson's Salad Table
94 HanoverStreet-
w podziemiu; samoobsługowa jadłodajnia; duży ruch, zwłaszcza w porze lanczu.Świetny wybór:wieczorem łagodna muzyka na żywo.

trzydaniowy posiłek dla jednej osoby,bez wina: poniżej 15 funtów.

Z góry przepraszam za za wcinanie się w waszą rozmowę 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2007 4:41 am
Patrishja
rozmówca

heh, ja tez bym chciała do Szkocji;(
ja chce mieszkać w Glasgow!!
niech mnie tam ktoś zabierze!
pozdrawiam szczęściarzy mieszkających w Szkocji:)

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2008 5:11 pm
  
Praca