Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 3 / 26 Wstecz Następny
Milunia
bywalec

Z miłą chęcią do Was dołączę 😉 Tylko muszę załatwić sobie nocleg, bo dla mnie to spora odległość 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 11:17 pm
vegetena
stały bywalec

Jak spotkanie dojdzie do skutku, to zdjęć nie zapomnijcie pokazać nieobecnym 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 11:30 pm
Stanisław
weteran forum

Nie wiem, czy wszyscy będą mogli na tą godzinę dojechać bo nie ma sensu stać pod PKO-rotunda kilka godzin aż wszyscy umówieni dojadą o różnych godzinach. Najlepiej by było wybrać na spotkanie jakąś kafejkę, gdzie oczekiwanie na przybycie pozostałych
można by umilić sobie wspólną pogawędką przy kawie. Gdzieś przy stoliku na zewnątrz budynku z umówionym rozpoznawczym znakiem. Czy macie jakieś propozycję ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 2:12 am
ogorek+
bywalec

Dobry pomysl takie spotkanie wege,jednak wiekszosc jest rozsiana po calym kraju a nawet po swiecie...zadna droga nie jest daleka,ale mnie jakos do Warszawy nie ciagnie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 2:56 am
Koniara
stały bywalec

No ja niestety odpadam. Wawa za daleko, sama nie pojade bo nie znam w ogóle tego miasta, a ty bardziej że jestem niepelnoletnia.

Bd w Wawie ale pod koniec czerwca i tylko na spektakl przyjezdzam do teatru Roma 😡 Nawet sama nie wiem gdzie to 😡
Może kiedyś jak bd gdzies blizej i termin bd mi odpowiadał 😉
Zreszta wątpie zeby ktokolwiek chcial mnie widziec.
Pzdr

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 4:09 am
Stanisław
weteran forum

Złote Tarasy to zbyt rozłegły teren żeby wyznaczyć je na miejsce spotkania chociaż nic nie przeszkadza żebyśmy później tam poszli i poszukali jakiejś vege-knajpki.
Loviisa ma rację, że najlepszym miejscem spotkania byłby jakiś znany punkt przy Dworcu Centralnym. Może róg skrzyżowania Alej Jerozolimskich z Emilii Plater. Tak żebyśmy się długo nie szukali. Jak już się uzbiera grupka chętnych osób na spotkanie proponuję się wymienić między sobą numerami telefonów komórkowych za pomocą GG co znacznie ułatwi wzajemne poszukiwanie się podczas spotkania 🙂

ps. Koniareczko przykro mi, że masz tak daleko do Warszawy. Może ktoś z Twoich okolic wybierze się na spotkanie samochodem to mogłabyś się z nim zabrać.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 2:53 pm
agata18
bywalec

czy uważacie że Toruń jest daleko od Warszawy?,moim zdaniem nie,ale z tym całym spotkaniem to na mnie nie liczcie (rodzice mnie nie puszczą).Mam nadzieję że uda się wam zorganizować te spotkanie bo to fajna sprawa,ogólnie to fajnie że są tacy ludzie którzy mają coś innego do zaprezentowania.
pozdrawiam XD
i
powodzenia!!!!! 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 3:30 pm
kamma
stały bywalec

Inicjatywa godna wsparcia i pochwały 🙂 Dlatego zaznaczam jako "supertemat" 🙂
Ja się jeszcze nie deklaruję, wszystko zależy od mojej sytuacji finansowej, ale Warszawa nie za bardzo mi odpowiada, bo gdybym jechała, to zapewne z córką, a to 9 godzin jazdy pociągiem z przesiadką we Wro 🙁

[edytowane 24/3/2008 od kamma]

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 5:53 pm
Stanisław
weteran forum

A może po prostu pod dworcem centralnym od strony Pałacu Kultury i Nauki? )

No dobrze, niech już i tam będzie. Najważniejsze żebyśmy się nie szukali dookała Dworca Centralnego. Jeśli się uzbiera przynajmniej pięć osób chętnych to już można coś konkretyzować na ten temat. Dobrze by było żeby choć jedna osoba miała aparat fotograficzny to porobimy pamiątkowe zdjęcia.
Czekam na następne osoby chętne się spotkać w zaproponowanym terminie. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2008 1:35 am
Milunia
bywalec

Mam nadzieję, że godzina zostanie wreszcie dokładnie ustalona. Całkiem poważnie myślę o przyjeździe, więc zależy mi na dokładności. Z całą pewnością zabiorę ze sobą aparat foto 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2008 1:43 am
Stanisław
weteran forum

Loviisa, skąd ty tyle chętnych na spotkanie osób wzięłaś ? Bo ja się nie dopatrzyłem tylu osób. Może Wy się komunikujecie poza internetem ?
Ja najchętniej przyjechałbym na miejsce około godziny 12.00. Takie mam połączenie PKS. Chyba, że trzeba wcześniej przyjechać wtedy wstanę raniej. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2008 2:21 pm
lekki123
bywalec

ja bym sie pojawil z mila checia ale jestem akurat za granica i nie wiem czy bede mial czas i pieniadze aby sie zjawic w tym czasie ale sie postaram, chcialbym poznac wiecej wege ludzikow
mam jedno pytanie co z noclegiem dla osob z drugiego konca Polski albo z zagranicy to jest jednak problem, czy ktos moze zaoferowac jakis nocleg??? Pozdrawiam

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 7:00 pm
Stanisław
weteran forum

No tak . Ensifer potwierdził, że chciałby się spotkać w Warszawie ale Badba to jest chyba gdzieś za granicą i już się dawno na forum nie odzywała.
Ja widzę na razie pięć osób chętnych na spotkanie : Ty z chlopakiem, Milunia, Ensifer i ja.
Zobaczymy czy potwierdzą jak będziemy się wymieniać numerami telefonów. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 10:45 am

Chętnie Was zobaczę na żywo:) szczególnie, że na tym forum jestem dopiero od lutego... Mnie akurat Warszawa nie przeszkadza, bo daleko nie mam (spod Łodzi). Myślę, że moja mama może byłaby tak miła i mnie zawiozła, bo w końcu też jestem jeszcze niepełnoletnia. Dlatego jak ktoś z okolic Łodzi byłby chętny, to wydaje mi się, że można się do mnie zgłaszać:)!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 2:01 pm
lucylu
bywalec

też bym zyjechała, gdyby nei termin....przedsesyjne, wtedy mam urwanie głowy na studiach, w dodatku meczę się z pracą....ojoj, ale narzekam...ale zdjecia z przyjemnością obejrzę:))

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 7:26 pm
Strona 3 / 26 Wstecz Następny
  
Praca