Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Warszawa + cały świat 😉  

Green2
forumowicz

wygląda na to, że po nowym roku zagoszczę na dłużej w Warszawie, dlatego chętnie poznam ludzi z Wawy ( a już najchętniej, z racji mojego statusu singla, jakąś sympatyczną wegetariankę 🙂

33 lata, strzelec, (chiński smok) zainteresowania: architektura (najchętniej zrównoważona), sztuka, kultura, filozofia
praktykuję zen

pozdrawiam i zapraszam do kontaktu! 😉

Marcin

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2009 8:47 pm
Olla
 Olla
bywalec

Strzelce to bardzo przyjazne uczynne miłe osoby. tez mnie interesuje buddyzm, ale i tak wszystko sprowadza się do bycia narzędziem w rękach boskości.

chyba Warszawa+ cały świat i kosmos 😀

[edytowane 23/12/2009 przez Olla]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2009 8:57 pm
Green2
forumowicz

dzięki za miłe słowo pod adresem strzelców.

a jeśli chodzi o boskość, to im dłużej "siedzę" tym mniej wiem na jej temat, więc wolałbym się nie wypowiadać. no chyba, że ktoś potrzebuje wprowadzenia do zazen;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2009 2:37 am
Olla
 Olla
bywalec

wiem, wiem, zenki są racjonalni ... dbaja o prawidłową mowę, zachowanie itd...

Cóż... chyba mi bliżej do kagyu, choć najbliżej mi było do podążania swoją legendą, za swoim światłem.

A im dłużej siedzisz to wiesz więcej na jaki? jak gada głowa? NO właśnie to mnie zawsze zastanawiało, bo mi nie gadała .. totalna cisza, spokój .. po to by móc inteligentnie obchodzić się z przestrzenią.,

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2009 12:58 pm
Green2
forumowicz

hmm, czy ja wiem - znam osobiści dwóch zenków. fakt, Zenek K. jest racjonalny, ale Zenek B. wręcz przeciwnie 🙄

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2009 5:32 pm
Olla
 Olla
bywalec

😀

http://forum.gazeta.pl/forum/f,12346,Buddyzm.html

[edytowane 25/12/2009 przez Olla]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2009 5:59 pm
Green2
forumowicz

mozesz podac pelny link? nie widze tego na "gazecie"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2009 8:27 pm
Green2
forumowicz

ogłoszenie aktualne 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2010 4:54 am
  
Praca