Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

szukam słodkiej żony wegetarianki, o nienagannych obyczajach  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
Likwidator
bywalec

powiedz no Tosiek jeszcze z jakiego to powodu twoja żona cię opuściła (oraz dlaczego nie chce pod twoją opiekę oddać waszego "dzieciątka") ?

PS na serio uważasz że ktoś odpowie na twoje ogłoszenie?

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 2:55 am
hipiska
weteran forum

A ja myślę, że użytkownik siwam po prostu sobie zażartował. I tyle 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 2:56 am
rubia
forumowy expert

Obawiam się, że nie 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 3:05 am
Sagamore
stały bywalec

A ja myślę, że użytkownik siwam po prostu sobie zażartował. I tyle

eeee to trzeba prosić admina o przeniesie wątku do innego działu 🙂

Tak poważnie to u paru osób wzbudził on politowanie, u paru złość ale ważne by jakaś biedna, młoda duszyczka nie łyknęła tej jego "filozofii miłości i pokoju". Założę się, że na innych portalach mają juz podobne posty 😛

[edytowane 1/9/2010 od Sagamore]

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 3:08 am
hipiska
weteran forum

Obawiam się, że nie 🙁

Oj tam, przyjmijmy, że żartował 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 3:16 am
rubia
forumowy expert

ważne by jakaś biedna, młoda duszyczka nie łyknęła tej jego "filozofii miłości i pokoju"

Myślę, że dziewczyny na tym forum są raczej rozsądne 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 3:19 am
adamrozew
stały bywalec

Przypomina mi sie ladowanie kosmitów na Ziemi i zapowiedzi na tym portalu 🙂
Ale trzeba pomóc koniecznie, nie mozemy pozwolić aby kolega był sam.
A to moje propozycje:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 3:24 am
Sagamore
stały bywalec

heheheh Adamie w zasadzie to mogę sie mylić ale te dwie "niewiasty" są już chyba zajęte 🙂

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 3:35 am
adamrozew
stały bywalec

Ale na pewno maja siostry 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 3:49 am
Lily
 Lily
Famed Member

powiedz no Tosiek jeszcze z jakiego to powodu twoja żona cię opuściła (oraz dlaczego nie chce pod twoją opiekę oddać waszego "dzieciątka") ?

PS na serio uważasz że ktoś odpowie na twoje ogłoszenie?

O rany, to jest Tosiek?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 4:53 pm
tamandua
świeżaczek

Siwam wymiata. Podpuszcza Was albo nieszczęsny przybył z innego wymiaru i nie wie jak tam wrócić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 11:32 pm
sublime86
bywalec

Oj no, taka pogoda za oknem, więc trzeba sobie jakoś jesienny wieczór urozmaicić :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 11:34 pm
Likwidator
bywalec

powiedz no Tosiek jeszcze z jakiego to powodu twoja żona cię opuściła (oraz dlaczego nie chce pod twoją opiekę oddać waszego "dzieciątka") ?

PS na serio uważasz że ktoś odpowie na twoje ogłoszenie?

O rany, to jest Tosiek?

jesli to nie on to jakiś jego klon 😉 . Za dużo zbieżnych rzeczy jak na kogo innego

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 4:06 am
siwam
świeżaczek

Obawiam sie, że zamiast na wegetarianie.pl wszedłem na hołota.pl, głupota, niewiedza i pomyje pl. Zatem, pomyłka.

Siwam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 10:53 am
Likwidator
bywalec

nie łam się tak, przełam się - dokonaj pewnych zmian w światopoglądzie, nie licz na to że ktokolwiek będzie traktował cię jak boga, może idź na jakąś terapie (wygląda na to że masz jakiś uraz z dzieciństwa) a pewno kogoś znajdziesz (a może stary związek uda ci się naprawić).
Wróć za jakiś czas i daj znać jak poszło 😉

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 1:52 pm
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca