Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pytanie do ekspertów do / na temat facetów:)  

Strona 1 / 5 Następny
idalia
forumowicz

No właśnie... Panowie, gdzie WY jesteście?! Gdzie ukrywają się faceci wegetarianie? Dlaczego ja jeszcze żadnego nie poznałam? Gdzie można Was spotkać?

Z roku na rok jestem coraz starsza i brzydsza, i z roku na rok coraz więcej fajnych facetów jest już zajęta! I co taka biedna myszka jak ja ma zrobić?

Nie macie tutaj jakiegoś przystojniaka na zbyciu?

RATUNKU!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 8:52 pm
cienkun
rada starszych

To dziwne, bo ja znam chyba więcej wege-facetów, niż wege-kobiet.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 8:58 pm
idalia
forumowicz

hehe... Nie chcesz mi oddać jednego? Ja znam same wegetarianki, które w zasadzie można policzyć na palcach jednej ręki. A może reszta gdzieś się ukrywa? Może powinniśmy mieć jakiś znak rozpoznawczy? Może za każdym razem: "Cześć, jestem Ida i jestem wege!" 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 9:02 pm
cienkun
rada starszych

No, jednego mogę Ci oddać, ale transport we własnym zakresie. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 9:04 pm
idalia
forumowicz

A fajny chociaż? hehe... Bo ja już jestem w takim wieku, kiedy zaczyna się trochę poważniej myśleć o życiu. A jakoś nie mam ochoty męczyć się do końca życia z jakimś niereformowalnym mięsożercą:/

...

Dziewczyny!! Skąd wytrzasnęłyście swoich wege chłopaków? 🙂

[edytowane 18/4/2012 przez idalia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 9:27 pm
SKOLMAN_MWS
rozmówca

Cześć, zapodaj mi swoje foto na priva.

http://www.youtube.com/user/skolman78 http://www.youtube.com/user/skolmanXL http://www.stagevu.com/user/skolman_mws

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 10:27 pm
idalia
forumowicz

Jest XXI wiek... Teraz laski wybierają facetów! Lepiej ty mi wyślij:P

PRZYGARNIJ KROPKA 🙂

[url] [/url]

[edytowane 18/4/2012 przez idalia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 10:41 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Zapytałbyś dziewczynę jakie ma zainteresowania i poglądy a nie od razu jak wygląda 😛 faceci... :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2012 10:57 pm
bułek
forumowy expert

Widocznie liczy się dla niego wygląd. Przecież kobiety też takie są, tylko często udają:P.

Ja mam sam problem z poznaniem kogoś wege. Od długiego czasu mam profil na vegie.pl/randki i w ogóle nikt do mnie nie napisał !!!. WyTyFy?

Z mięsożercami to mi się w ogóle nie chce gadać, bo nas nie rozumieją. Po co się w coś angażować? Zaraz idę chyba coś upiec na poprawienie humoru ;).

[edytowane 18/4/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2012 12:20 am
idalia
forumowicz

Ale wiecie jak to jest z tym wyglądem... Na żywo od razu widać i można jakoś ocenić tą drugą osobę. A w internecie nie ma takiej możliwości. Nie ma chemii i feromonów. Zostaje tylko pisanie i zdjęcia:( Bla, bla, bla... Tak, po wyglądzie się nie ocenia:P Ale tak na marginesie to nie sądzę, aby jakakolwiek rozmowa o zainteresowaniach itp., mogła zastąpić takie normalne spotkanie dlatego raczej nie wierzę w miłość z internetu. Tak tylko wpadłam sobie ponarzekać na ciężko los:P

Ja tam myślę, że i z mięsożercami można się jakoś dogadać. Tylko trochę trudniej jest:) I zawsze trzeba iść na jakieś kompromisy. A ja bym chciała mieć wege dzieci i kogoś kto by mnie w tym wspierał, a nie pokątnie karmił je schabowymi:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2012 12:58 am
Mateusz91
bywalec

Jestem facetem... ale jeszcze dzieckiem! Niedawno uderzyło mi 21 lat, więc w głowie jeszcze pusto.
Kiedyś może będzie dane dołączyć mi do grona wege mężczyzn.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2012 1:47 am
cienkun
rada starszych

A fajny chociaż? hehe... Bo ja już jestem w takim wieku, kiedy zaczyna się trochę poważniej myśleć o życiu. A jakoś nie mam ochoty męczyć się do końca życia z jakimś niereformowalnym mięsożercą:/

Trochę łysy, poza tym więcej skaz na wyglądzie brak. A zachowanie, to wiesz, jak z pieskiem, jak sobie wychowasz, tak masz... 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2012 1:53 pm

Hehehe.. rozweselił mnie ten temat.

A można spytać w jakim wieku jesteś, że już Cię dręczy takie ciśnienie? 😉

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2012 5:09 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Widocznie liczy się dla niego wygląd. Przecież kobiety też takie są, tylko często udają:P

Między tym, że dla kogoś się liczy a tym, że ten ktoś od tego uzależnia całą znajomość widzę różnice. Nasza Idalia całkiem ładna jest a jakby była brzydulą to co? "Spadaj, brzydka jesteś" 😛

Ja mam sam problem z poznaniem kogoś wege. Od długiego czasu mam profil na vegie.pl/randki i w ogóle nikt do mnie nie napisał !!!. WyTyFy?

Sam do kogoś zagadaj 😛

Ale tak na marginesie to nie sądzę, aby jakakolwiek rozmowa o zainteresowaniach itp., mogła zastąpić takie normalne spotkanie dlatego raczej nie wierzę w miłość z internetu. Tak tylko wpadłam sobie ponarzekać na ciężko los

A ja poznałam na tym forum swojego chłopaka, mieszkamy razem od kilku miesięcy a jesteśmy z sobą prawie 2 lata 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2012 7:41 pm
idalia
forumowicz

Hehe... Ja mam 24 lata:P W zasadzie 24 i pół:P Ale jak się rozglądam dookoła to wszyscy fajni już dawno są już zajęci, albo dzieciaci. A reszta, która została jeszcze wolna to jakiś dramat najczęściej:P Do dyskusyjnego klubu książki chodzą sami emeryci, w klubie gier planszowych są sami dziwacy, w barach wszyscy ją pijani i ciężko się gada, a w internecie zawsze może się okazać, że rozmawiasz z Wojtkiem lat 12ście:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2012 8:56 pm
Strona 1 / 5 Następny
  
Praca