Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ebooki  

vegetena
stały bywalec

Szukam ostatnio wszelkich interesujących ebooków - przede wszystkim o tematyce wege, naturalna kosmetyka i inne, np. powieści. Kto zna jakieś darmowe?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2007 8:22 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Czytałam kilka niezłych, ale nie były darmowe. Na [url]www.zlotemysli.pl [/url] sobie zajrzyj, można dostać darmowe fragmenty.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2007 8:28 pm
Owo
 Owo
bywalec

http://www.dawpi.info/download.html

Poszukajcie tam akapitu "Książki" i wybierajcie... e-booki całkowicie darmowe.

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2007 7:20 pm
e-anandas
bywalec

Mam troche e-bookow jesli kogos to interesuje to moge wyslac na maila. Jest tego duzo wiec jak cos konkretnego potrzebujesz to napisz, a jak tak ogolnie to tez napisz 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2007 9:35 am
Owo
 Owo
bywalec

A może wstawiłbyś je na jakąś stronę? Stałyby się ogólnodostępne dla każdego kto odwiedzi ten temat. Jeśli to problem albo uważasz że lepiej tego nie robić - nie ma sprawy. 😉

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2007 3:57 pm
e-anandas
bywalec

Nie mam zadnej strony, a poza tym to mam tego 200-300mega wiec nie wiem gdzie to umiescic. Moze masz jakas propozycje? Najlepiej jak napiszesz co cie interesuje, a ja ci to wysle 😉

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2007 5:26 am
obłudna
bywalec

tu są jakieś 'e-booki' chyba
nie znam się na tej teamtyce za bardzo ;]
nie wiem czy akurat o taką Cii chodziło
http://www.lepszezdrowie.info/sciagnij_sobie.htm

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2007 10:15 am
vegetena
stały bywalec

Hmm, w linku przez Ciebie podanym, tego co dotyczy wegetarianizmu są fragmenty, ale znalazłam za to wieleinnych ciekawych książek. Dzięki!
E-anandas - a jakie masz ebooki, bo nic konktetnego nie mogę wymyśleć, może coś o wegetarianiźmie?

[edytowane 26/6/2007 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2007 4:15 pm
e-anandas
bywalec

Na poczatek krytyka ktora zawsze jest konstruktywna: Czy tak trudno okreslic to czego sie chce, co Cie interesuje, co bys chciala przeczytac?? Pomysl co chcesz, albo "idz" do ksiegarni biblioteki i tam popatrz i moze cos zechcesz np: empik.com, merlin.pl, swiatksiazki.pl albo google.com i tam wszystko czego szukasz jest. O wege raczej nic nie mam ale poszukam. Mam natomiast rozne roznosci wiec wymienie kilka byscie mieli obraz jakie. Najwiecej o IT - telekom. i inf. Buddyzm, Psychologia, Astronomia-Wszechswiat, Auto-biografie, Literatura Popularnonaukowa, Wiersze, Opowiadania, Bajki, po prostu to co czytalem albo to co mnie interesuje 😉

"jakies przyklady"

O wegetarianizmie znalazlem opis 12 warzyw i przepisy potraw z nimi.

Psychologia:
E. Fromm, Bogdanowicz,Kratochvil,Cyrulik Boris,Cialdini Robert,Gerstmann,A. Kepinski, Serfontein Gordon,Steiner Rudolf
R. Monroe - Podroze poza cialem

Buddyzm:
T. Allione - Kobiety madrosci
L. Rinpocze- Smierc Stan Posredni i Odrodzenie w Buddyzmie
G. Chang Buddyjska Nauka o Calosci Istnienia filozofia Buddyzmu Huayan

Astronomia-wszechswiat:
Hawking - Krotka historia czasu,

Auto-biografie:
Cohena, Mozart, Stalin, Ksiezna Diana, Brzechwa, Kochanowski inne.

POP:
Lem,Sapkowski,Gretkowska,Christie, Chmielewska,Masterton, Morrow, Assimov, Zelazny, King,Harris,Brzezinska,GuinPratchett,Foster,Wisniewski,Tolkien,Rowling,Haasler,
Suworow,Eco
Mistrz i Malgorzata, Pachnidlo, Folwark Zwierzecy,

Wiersze, Opowiadania, Bajki
Lesmian, Herbert, Hlasko,Stachura,Brzechwa, Fontaine,

IT - telekomunikacja, sieci komputerowe, programowanie, programy komputerowe,

Jest tego ponad 1000 e-pozycji jak ktos lubi czytac na kompie to poszukam, tylko konkretne zapytania i nie wszyscy na raz, bo i tak nie spie po nocach 😉

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2007 5:21 pm
vegetena
stały bywalec

A to przepraszam 🙂 Mam szerokie zainteresowania, ale jak jakaś książka, co mnie ciekawi wpadnie do ręki, to potem czasami okazuje się, że jakoś nie przypadła mi do gustu. Jeśli będziesz miał czas i chęci to, jeśli możesz i będziesz miał cierpliwość poszukać czegoś o numerologii i astrologii? I podać tytuły książek o psychologii, które masz? Wiem, może to zająć trochę czasu, ale podkreślam - jeśli zechcesz, to poszukaj, nie chcę się narzucać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2007 6:15 pm
IsaSaid
świeżaczek

Poniżej podaje link do mojego chomiczka :D. Do pobrania muzyka ambient i troszku e-booków :).

http://chomikuj.pl/?page=59971

[edytowane 11/4/2009 przez IsaSaid]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 3:47 am
  
Praca