Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kryminały  

Frutaniva
bywalec

Jakie sa wasze ulubine? ja uwielbiam Agathe Christie...A wy?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2007 10:21 pm
waszakicia
stały bywalec

Nie znam Agathy Christie dlatego nie wiem czy pytasz o filmy czy o książki...?:P:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2007 10:37 pm
Frutaniva
bywalec

ksiazka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 12:18 am
nova.nike
bywalec

Ja też uwielbiam Agathę Christie, chyba 90% jej kryminałów jest naprawdę fantastyczne. Moja ulubiona? Naprawdę nie wiem, może "Zło które żyje pod słońcem"? Chociaż gdy czyta się po raz pierwszy albo odświeża po latach, co czasem mi się zdarza, to każde zakończenie jest zaskakujące.
Lubię też naszą polską pisarkę - Joannę Chmielewską. "Lesio" chyba najbardziej mi się podobał.
No i Frederick Forsyth, John Grisham, Robert Ludlum, Tom Clancy - klasyka, choć tutaj więcej sensacji jest.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 1:43 pm
Frutaniva
bywalec

A czy czytaliście 10 małych murzyniątek(to to samo co 10 żołnieżyków czy jakoś tak)?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 3:16 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Uwielbiam Agatę Christie 🙂 I E.S. Gardnera, Mary Higgins Clark też lubię. A i tak A. Christie jest moją faworytka, tylko chyba już wszystko po kilka razy przeczytałam 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:13 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Agatha Christie- pierwsza pisarka która sie zafascynowałam...nadal lubię sięgnąc po jej książkę i uciec w świat wiktoriańskiej Anglii. Ulubiona książka-naprawdę nie wiem, może "5 małych świnek", "n czy m".
Co do innych autorów- czytaliście może Akunina, np "kochanek śmierci"? . Miałam okazję przeczytać tylko jego dwie pozycje-całkiem ciekawe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 9:19 pm
dirty.macaque
forumowicz

akunin jest całkiem fajny 😉

http://ludzie.playmobile.pl/blog#menuTabs

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/02/2008 3:25 am
Milunia
bywalec

Agata Christie jest ok 🙂 natomiast ja czytałam ostatnio Mastertona,całkiem niezły 😉

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/02/2008 2:08 pm
kumkum
forumowicz

Równiez uważam, że Agata Christie to jedna z moich ulubionych autorek kryminałów. Dawno temu zaczytywałam się Joanną Chmielewską i czasami powracam do niej, bardzo cenię sobie jej styl i humorystyczne dialogi oraz niesamowicie trafne opisy charakterów ludzkich. Z sentymentu wracam często do "Harpii".
Lubie Mary Higgins Clarki Johna Grishama.
Twórczość Grahama Mastertona należy do moich ulubionych jeżeli chodzi o horrory (oraz oczywiście King) - którymi zaczytywałam się straszelnie w szkole średniej 🙂

kum kum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2008 12:19 pm
Fenelcia
początkujący

Simon Beckett
"Chemia śmierci" oraz "Zapisane w kościach"

moje kochane książki 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2008 2:20 pm
thoron
początkujący

Ja ostatnio zaczytywałam się w książkach H. Mankell'a. Najlepsza dla mnie jest "O krok". A poza tym książki Prestona & Child'a. Też niezłe ale bywają makabryczne 😮 , mimo, że to kryminały. Polecam gorąco!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2008 3:51 pm
agata18
bywalec

ostatnio czytałam książkę Mario Puzo - "ojciec chrzestny",film sie po prostu chowa.
...fajny kryminał,a do tego Marlon Brando na okładce. 🙂
pozdrawiam 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2008 10:02 pm
  
Praca