Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

CZY KTOś CZYTAł "LśNIENIE" KINGA?  

agata18
bywalec

mam takie pytanie czy czytał ktoś książkę Stephena Kinga pt "lśnienie".jeżeli tak to bardzo proszę o recenzje.pzdr 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2008 7:54 pm
st_roach
początkujący

Jak dla mnie świetna książka (no, ale czego innego się po autorze spodziewać?).
Świetnie sie czyta, bardzo szybko 🙂
Strasznie wciąga. Ja np. nie mogłam się od niej oderwać 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2008 9:42 pm
Patrice
bywalec

Książka super 🙂 I jesli podobał Ci się film ( o ile się nie myle), to ksiązka tez powinna przypaść Ci do gustu - tak przynajmniej było w moim przypadku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2008 11:02 pm
agata18
bywalec

pytam sie dlatego bo film mi się podobał,a ostatnio widziałam tę książkę w księgarni a że lubię czytać to ją kupiłam. Ostatnio czytałam książkę M.Puzo "ojciec chrzestny",i film też jest fajny ale książka jest genialna. Ogólnie moim zdaniem to w większości przypadków gdzie film powstaje na podstawie książki, to jednak lepiej przeczytać książkę.dzięki za recenzję. 🙂
pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 5:16 pm

Czytałam jakiś czas temu, pożyczyłam od brata i muszę przyznać, że książka bardzo fajna, wciągająca. Niedawno oglądałam też film - ten z 1980 r., ale uważam, że książka była lepsza. Oglądając ciągle porównywałam film z książką 😉 Chce jeszcze obejrzeć "Lśnienie" z 1997 r.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2010 1:39 pm

niestety książki nie miałam okazji przecyztać, lecz widziałam film z Jackiem Nickolsonem. istne arcydzieło! zaskakujące. naprawdę oglądałam z zapartym tchem... zwłaszcza, że Jack Nickolson to jeden z moich ulubionych aktorów. również uważam, że zagrał rewelacyjnie.
myślę, że książka jest równie zaskakująca co film.

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2010 10:09 pm
  
Praca