Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

:Ogólnie:  

  RSS

...Ju$tY$kA...
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 3
03/01/2006 1:13 pm  

1)Czy zostając wegetarianinem należy zmienić lekarza prowadzącego i wyboierać się tylko do lekarzy wegetarian???
2)Nie jedząc mięsa nie mamy możliwości przyswajania organizmowi potrzebnych witamin i minerałów...Czy zatem należy zażywać jakieś leki???


OdpowiedzCytat
owieczka26
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 46
03/01/2006 7:55 pm  

Ja po przejściu na wegetarianizm nie zmienilam lekarki, a ginekologa tez nie pytalam czy jest wege. Nie trzeba zmianieć, chyba, ze uznasz, ze nie akceptuje on diety bezmiesnej, takie "kwiatki" tez sie ponoc zdarzają 😛


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
08/04/2007 2:36 am  

ja nie musialam zmieniac lekarza pierwszego kontaktu na szczescie:) a co do witamin i wszystkich skladnikow odzywczych to jak sie dobrze poczyta to sie znajdzie w jakich produktach roslinnych sa wszystkie potrzebne naszemu organizmowi.


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
08/04/2007 3:10 am  

1) zmiana lekarza nie jest konieczna,choć niektórzy doktorkowie bedą dążyli do tego aby wybić ci wege z głowy,wtedy lepszym rozwiazaniem jest wege lekarz lub bardziej tolerancyjny[ja mam złe doświadczenia z moja lekarką,dlatego chętnie bym ją zmieniła]
2)Nie ma potrzeby zażywania zadnych leków!! odpowiednio skomponowana dieta wege dostarczy Ci wszystkich niezbednych składników,wystarczy troche poczytać,a ta stronka jest bogata w informacje,które zapewne Ci pomogą 🙂
Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
10/07/2007 6:25 am  

Ja na tyle rzadko chodzę do lekarza, że nie narzekam na ich upierdliwość ^^
I wsłuchuję się w głos mojego organizmu. On najlepiej wie, czego mi brakuje. I oczywiście, raz na pół roku badania kontrolne. O kurcze, to by wypadało na teraz ;p Polecam jedzenie dużej ilości szpinaku, warto poczytać dlaczego. (zwłaszcza przepisy, hehe)

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
karotka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 84
10/07/2007 9:20 pm  

🙄

[b] Nantosvelta:[/b]
Polecam jedzenie dużej ilości szpinaku

Własnie nie wiem jak to z tym szpinakiem jest, czytałam gdzieś, ze w dużych ilościach też nie jest za zdrowy, bo hamuje wchłananie... czegoś- ehh, ta pamięć 😀 jak to w końcu z tym szpinakiem jest? 🙁


OdpowiedzCytat
  
Praca