Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Prowiant na białe szaleństwo  

  RSS

Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
09/01/2008 10:01 pm  

Niedługo jadę na narty i mam duzy problem.W ośrodku w którym bedę przebywać posiłki bedą takie same dla wszystkich i raczej bez możliwości czegoś wege. Bardzo lubię jeździc na nartach tylko co wziąśc do jedzenia żebym nie padła z wycieńczenia? Pomóżcie! a wy co jecie? potrzebuje zapas na 4 dni


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
09/01/2008 11:45 pm  

a to zależy, czy będziesz miała możliwość samodzioelnego pichcenia. Jeśli tak, to najszybsze są makarony. Na przykład takie szybkie danie: gotujesz makaron, odcedzasz, przelewasz zimną wodą. W tym samym garnku rozdrabniasz tofu, chwilkę smażysz (może być bez tłuszczu), dodajesz bakalii (możesz wziąć ze sobą gotową mieszankę), na koniec makaron i smażysz krótko. Sycące, wysokokaloryczne, w sam raz po dużym wysiłku fizycznym.
Jeśli nie będziesz miała możliwości gotowania, zostaje Ci zimny prowiant, a to już zupełnie inna bajka. Ale ja bym pogadała z kuchnią w tym ośrodku. Nawet gdybyś miała jeść tylko ziemniaki i surówkę, przez 4 dni nie spustoszysz organizmu.
Miłych szaleństw!

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
10/01/2008 1:03 am  

Można wziąć np. groszek, fasolę, kukurydzę w puszkach, kaszkę kus kus (do zalania wrzątkiem), bakalie, słonecznik, dynię. Kamma podała sposób na utuczenie sie na szybko 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
10/01/2008 5:05 pm  

dziekuje Wam:) niestety możliwości gotowania raczej nie bedzie 🙁 ale postaram sie zalatwic sobie jakies nalesnki itp.


OdpowiedzCytat
purqu
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
10/01/2008 6:14 pm  

Witam
Polecam wziąsc ze soba trochę wysoko kalorycznych orzechów oraz suszonych owoców,przegryzać jabłka i na pewno z głodu nie padniesz .

pozdrawiam zycząc uroczego wypoczynku;)


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
10/01/2008 10:10 pm  

z głodu pewnie nie ale boję się że z wycieńczenia...bo jednak jazda na nartach jest wyczerpujaca


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
11/01/2008 12:25 am  

To weź zapas chrupkiego pieczywa, jakieś wafle ryżowe, bakalie.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
12/01/2008 4:15 pm  

kupiłam sobie wafle ryzowe ale na nich pisze ,,tłuszcze'' ja mam nadzieje ze tu chodzi o takie roslinne??


OdpowiedzCytat
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 0
13/01/2008 12:53 am  

Myślę, że chodzi o roślinne.
Podobnie jak Lily polecam Ci wziąć dużo różnych dobrych rzeczy w puszkach, poza tym jakieś produkty sojowe. Ja tak zawsze robię. ;]


OdpowiedzCytat
  
Praca