Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 227 / 280 Wstecz Następny
  RSS

waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
28/06/2011 6:19 pm  

Rubio duszę następujące warzywa fasola czerwona,czarna,cebula,kukurydza,marchewka,papryka,pieczarki,pomidory, przyprawy wedle uznania ja robię na ostro można doda granulat sojowy,ale ja za nim nie przepadam.

[edytowane 28/6/2011 od waris]


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
28/06/2011 8:54 pm  

Ryż z cukinią, pieczarkami, marchewką, cebulą i kapustą pekińską


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
28/06/2011 11:29 pm  

fasola czerwona,czarna,cebula,kukurydza,marchewka,papryka,pieczarki,pomidory, przyprawy wedle uznania [edytowane 28/6/2011 od waris]

Czyli skład podobny mojego (z wyjątkiem pieczarek, których nie dodaję, bo jakoś niezbyt "meksykańsko" mi się kojarzą). Tylko czemu ciągle mi czegoś brak w tym sosie i nie umiem go polubić?? Ech... 🙁


OdpowiedzCytat
patience
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 9
28/06/2011 11:34 pm  

znajcie jakiś ciekawy sposób na przyrządzenie kotletów sojowych? Ugotować, to wiem. Ale później? Piszą, żeby obtoczyć w jajku i bułce i usmażyc, ale jajka odpadają, stąd moje pytanie. Jakieś inne sposoby na pyszne kotlety? 😉


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
29/06/2011 12:12 am  

Dzisiaj patelnia na winie, a nawinęło się:
bób koński, zwany bobikiem ( 😮 ale naprawdę jest dobry!), brokuły, kukurydza z puszki, cebula, czosnek, przyprawy (m.in. papryka i kurkuma) i duuuużo natki pietruszkowej)
🙂

znajcie jakiś ciekawy sposób na przyrządzenie kotletów sojowych? Ugotować, to wiem. Ale później? Piszą, żeby obtoczyć w jajku i bułce i usmażyc, ale jajka odpadają, stąd moje pytanie. Jakieś inne sposoby na pyszne kotlety? 😉

Ja obtaczam w mące i są super. Ewentualnie można zmieszać trochę mąki kukurydzianej z odrobiną wody i traktować to jako jajko 😉 po czym obtoczyć w bułce, ale po tym jak się nasłuchałem, z czego robi się tartą bułkę to wolę jednak mąkę...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
29/06/2011 10:50 pm  

krem warzywny z bruschettą.


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
30/06/2011 1:42 am  

Kaszotto czyli gryczana z groszkiem, cebulką i pieczarkami, do tego buraczki i zielony groszek surowy przed.


OdpowiedzCytat
kazik84
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 161
30/06/2011 11:29 pm  

znajcie jakiś ciekawy sposób na przyrządzenie kotletów sojowych? Ugotować, to wiem. Ale później? Piszą, żeby obtoczyć w jajku i bułce i usmażyc, ale jajka odpadają, stąd moje pytanie. Jakieś inne sposoby na pyszne kotlety? 😉

Ja obtaczam tylko w bułce i wystarczy.

U mnie dzisiaj zupa jarzynowa


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
01/07/2011 1:45 am  

Resztka kaszy z wczoraj, kotlecik z płatków owsianych, mały pasztecik z ciasta francuskiego z kapustą, marchewką i cebulką, buraczki z chrzanem.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
02/07/2011 12:26 am  

Dzisiaj na szybko: makaron pełnoziarnisty posypany serem żółtym i chlapnięty gęstym pomidorowo-paprykowym sosem(zawierającym też czosnek). Całość posypana siemieniem lnianym, dla zapewnienia bodźca wzrokowego(wszakże oczęta tez najeść się muszą) i porcji "żywego" jedzenia, przybrałam danie surową papryką, prążkami cebuli i szczypiorkiem.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
margotki
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 21
02/07/2011 1:47 pm  

Kabaczki 🙂 duuużo kabaczków, cebuli, papryki, pomidorów i czerwona fasola. Na ostro 😎


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
02/07/2011 6:39 pm  

Dzisiaj frytki, surówka i groszek zielony surowy
Wczoraj kasza jęczmienna z warzywami, surówka z kapusty, marchewki, papryki i cebuli, kotlecik z płatków owsianych

[edytowane 2/7/2011 od sunflower_ren]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
03/07/2011 1:58 am  

Makaron ryżowy (smakuje jak opłatek) z sosem, na który złożyło się co następuje:
pomidory, por, cebula, czosnek, pieczarki, dużo zieleniny pietruszkowej, przyprawy (oregano, papryka, lubczyk). Skończył mi się tymianek, ale i tak jest super 😎

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
03/07/2011 4:09 am  

krem kalafiorowy,ziemniaczki pieczone,bób,sałatka.koktajl owocowy

[edytowane 2/7/2011 od waris]


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
03/07/2011 3:31 pm  

Dzisiaj będzie lasagne z warzywami (pietruszka, marchewka cebula) i sosem pomidorowym. Dawno nie robiłam 😀


OdpowiedzCytat
Strona 227 / 280 Wstecz Następny
  
Praca