Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 27 / 280 Wstecz Następny
  RSS

JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
14/06/2008 2:08 am  

Janusz ma w planie jutro zrobić coś z bakłażanem- może zapiec. Macie jakieś sugestie, jak go przyrządzić żeby był smaczny?


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
14/06/2008 2:29 am  

Dwa dni pod rząd na obiad gołąbki (pieczarki+groszek+ryż) w sosie pomidorowym; pierwszego dnia z ziemniorami a dzisiaj z kaszą jęczmienną.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
14/06/2008 6:41 pm  

Dziś ugotowałem kaszy jaglanej i przyrządzilem zielone szparagi według przepisu Ayny.
Jadłem je pierwszy raz w życiu i smakowaly mi całkiem nieźle. Smak trochę podobny do grubych łodyżek brokuła. Za tydzień spróbuję ugotować szparagi białe. Ciekawe jaka będzie różnica.
Życzę wszystkim smacznego obiadu. 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
15/06/2008 12:43 am  

hej wszystkim 🙂 ja miałam pyszną kaszę gryczaną ze szpinakiem który uwielbiam i papryką 🙂 mniam...

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
15/06/2008 2:57 am  

chwalić się nie chcę, ale...mój Mężczyzna zrobił przepyszny obiad:bakłażan nadziewany ryżem z marchewką i kalafiorem, zalane pomidorami z oliwa z oliwek, wszystko zapieczone-jeszcze czuję ten smak. A do tego były tak jak wczoraj ogórki z koperkiem 😛


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
15/06/2008 3:04 am  

Włochata wklej jeszcze rwz zdjęcie- nie potrafię go otworzyć. Chyba, że to tylko ja mam taki problem.

jesli masz wolny lub przeciazony internet to moze Ci sie nie wyswietlic:/ zazdroszcze baklazanow, mnie niestety nie smakuja albo po prostu nie umiem przyrzadzic;]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
15/06/2008 4:01 am  

Brokuł duszony z marchewką.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
15/06/2008 5:43 am  

jesli masz wolny lub przeciazony internet to moze Ci sie nie wyswietlic:/

U mnie też nie działa. Obojętnie czy jestem zalogowany czy nie i czy mam wolny lub zajęty net.

Może obrazek jest zby duży?

Proponuje wstawić na jakiś serwer z grafika - imageshack, fotosik, picsa web na googlach etc.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
15/06/2008 10:10 pm  

a ja dzis na sniadanie mialam kasze gryczona z warzywami gotowanymi na parze. kalafior brokul marchewka groszek i kukurydza.

ciecierzyca z jajkiem, koperkiem i cebula podprazone na patelni.

pozniej 3 knedle z truskawkami. roboty mamy.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/06/2008 10:13 pm  

Ziemniaki, kalafior, kotlety z grochu.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
16/06/2008 10:23 pm  

wczoraj na obiad- ryz zolty, zielona soczeiwca, polane sosem z pomidora z czosmkiem
dzis - danie, ktore zwie sie "tandoori masala z cieciorka i kapusta" pychota !!! . Pierwszy raz w zyciu jadlam ciecierzyce i od razu ja pokochalam;) niestety nie wiem co to takiego to tandoori masala, wiec nie uzylam w przepisie;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
16/06/2008 10:44 pm  

a ja na obiad jadlam zupe z brukul, kalafiora, marchewki, cukini, natki pietruszki i papryki. Mniam!

na sniadanie podsmazonego kalafiora.


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
17/06/2008 12:56 am  

Spaghetti z sosem bolognese w wersji wege i "falafel" z cieciory z warzywami


OdpowiedzCytat
pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
17/06/2008 1:59 am  

kolacja xD : bułka z zapieczonym serem do tego warzywa (pomidor ogorek papryka + kap. kiszona ) polane ketchupem xD mrau

a ostatnio robiłam a ' la kluski ślaskie ze szpinakiem boskie sa . moge podac przepis 😉

[edytowane 16/6/2008 przez pogodynkaa]

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
17/06/2008 4:49 pm  

Pierwszy raz w zyciu jadlam ciecierzyce i od razu ja pokochalam;) niestety nie wiem co to takiego to tandoori masala, wiec nie uzylam w przepisie;)

spróbuj cieciorkę zrobić ze szpinakiem. Pycha 😛 😛 u nas będą ziemniaczki z koperkiem


OdpowiedzCytat
Strona 27 / 280 Wstecz Następny
  
Praca