Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 33 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
03/07/2008 9:40 pm  

potrawka z kaszy perłowej i cieciorki z warzywami + sałatka warzywna z olejem lnianym 😎

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
04/07/2008 10:40 am  

mysle nad zrobieniem pizzy z maki zytniej razowej z roznymi warzywami bardzo zdrowe danko pomimo iz sie przyjelo ze pizza to fastfood


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
04/07/2008 2:22 pm  

wlasnie sie upiekla ta pizza zrobilam ja z kapusta najpierw obgotowana potem polalam sosem pomidorowym z ziolami oliwki cebulka i na to taka polewka z : natka pietruszki pestki orzechy cebula czosnek soja z cieciorka wszytsko zmiksowane
ale pachnie ladnie pewno przez te drozdze


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
04/07/2008 8:41 pm  

pyszne bylo zjadlam cala pizze oczywiscie wyszla mi mala ale kocham takie eksperymenty kulinarne a maka razowa zytnia sprawdzila sie na medal


OdpowiedzCytat
Aisa
 Aisa
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
04/07/2008 9:09 pm  

makaron bezjajeczny + sos pomidorowy ala spagetti z zielonym groszkiem...:) aaaaaajjjjjjjjj


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
04/07/2008 9:11 pm  

Dla mnie zaczął się sezon na bób. Bardzo go lubię. 😛 W tym roku jadłam go już parę razy, dzisiaj też. Do tego duszone brokuły z cebulką i papryką oraz sałata z vinegretem. 🙂


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
04/07/2008 9:54 pm  

a na kolake sajgonki nowy zakup papier ryzowy fajnie smakuja


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
05/07/2008 1:50 am  

kalafior wymieszany z (troche sie przy tym rozwalil;) obranym ze skorki, pokrojonym i podduszonym pomidorem, tymiankiem+ makaron razowy swiderki,pychotka

a co do bobu, to we wtorek na obiad zjadlam sama 80 dkg 🙂 i wcale nie peklam;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
05/07/2008 2:18 pm  

kocham bób, ale mój brzuch nie... Ostatnio ciężko mi zjeść konkretny obiad bo cały czas objadam się owocami prosto z krzaków. Po takim "napadzie" na czereśnie, wiśnie, agrest i porzeczki na obiad zostaje mało miejsca.

Wczoraj były kotleto-placki z kapusty,białej fasoli, ryżu i płatków owsianych z sałata lodową, pomidorem i szczypiorkiem. Obiad pełny, bo był J:)


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
05/07/2008 6:58 pm  

U mnie dzisiaj marchewkowo. Na obiad zupa marchewkowa, która wyszła w smaku i kolorze bardziej pomidorowa niż marchewkowa;).
Przy okazji zrobiłem ciasto marchewkowe. Wszyło bardzo ładne i smaczne:).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
06/07/2008 11:51 pm  

wczoraj placki ziemniaczane, surowka z kiszonej kapusty z marchewka i ogorek, a dzis (z ta sama surowka)

Mam prosbe, jak mozecie to wklejajcie fotki Waszych obiadkow, to bardziej pobudza wzrokowcow, jak ja, do dzialania w kuchni;)

Przyjemna galerie obiadkow ma Lily, wszystko jest takie kolorowe, a najfajniejsze ze robisz kotlety, ktore mi niestety bez jaj nie wychodza:/

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
07/07/2008 12:45 am  

Mam prosbe, jak mozecie to wklejajcie fotki Waszych obiadkow, to bardziej pobudza wzrokowcow, jak ja, do dzialania w kuchni

Planuje w wakacje zrobić swojego bloga kulinarnego, wiec będe tam umieszczał fotki, a jeśli nie wyjdzie to założe jakaś galerię. 😉

A propo Twojego obiadu: czy makaron razowy wyszedł Ci klejący się? Kiedyś kupiłem na spróbowanie i właśnie taki wyszedł (al dente, nie rozgotował się )wiec podarowałem sobie następny zakup...

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
07/07/2008 1:54 am  

galeria Lily jest bardzo smaczna 😛 aż kusi żeby samemu taka założyć;)
a to mój obiadek sprzed kilku dni (akurat zrobiłam zdjęcie)


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
07/07/2008 9:37 pm  

A propo Twojego obiadu: czy makaron razowy wyszedł Ci klejący się? Kiedyś kupiłem na spróbowanie i właśnie taki wyszedł (al dente, nie rozgotował się )wiec podarowałem sobie następny zakup...

absolutnie sie nie kleil, moze gotowales na za slabym gazie? zalecaja gotowac 10 min, ja gotuje na srednim, moze z 12 bo wole bardziej miekki, dodaje tez lyzeczke oleju do niego. Makaron ze zdjecia jest firmy Biobabialscy (drogi, 4 zl) a wczesniej kupowalam w Tesco za 2,50, nie pamietam firmy, ale wspiera fundacje rozwoju kardiochirurgii z Zabrza. Kiedys jadlam jeszcze lepszy makaron, kosztowal rowniez 2,50 ale frimy nie pamietam.
Dzis wreszcie skonczylam surowke z kiszonej kapusty i wlasnorecznie startej marchwii:

Jago, obstawiam, ze to salatka z pszenicy? Ten kolor pobudza apetyt, to rabarbar ja tak zabarwil?:) ostatnio jadlam 1szy raz pszenice w Osle:)
o rany, to buraczki, nie rabarbar 😀

[edytowane 7/7/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
07/07/2008 10:38 pm  

niestety pudło-to kasza jęczmienna ugotowana z "całym burakiem"=młody burak razem z łodygami i liśćmi (z działki Babci)

a pszenice uwielbiam z makiem i bakaliami

dziś bardzo prosto: zielona soczewica z kalafiorem i pomidor


OdpowiedzCytat
Strona 33 / 280 Wstecz Następny
  
Praca