Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

pasztety sojvita sante- wege czy nie?  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
16/06/2008 10:08 pm  

ja raz w zyciu, 2 lata temu, kupilam pasztet Sante i sam smak oraz zapach mnie odrzucil. Teraz od czasu do czasu kupuje [b] Polgrunt[/b] -sa o niebo lepsze i nie maja podejrzanych skladnikow. Jesli macie watpliwosci co do sante-po prostu nie kupujcie 😉

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/06/2008 10:14 pm  

pasztety sante sa jakies takie...już sama ich konsystencja odpycha, najlepiej zrobic pasztet samemu 😀


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
19/06/2008 5:28 am  

Mogę polecić pasztety firmy " Zdrowy Styl "

ale z tej firmy w pasztetach są niewege składniki. kupiłam jeden bo też myślałam że nic nie ma a okazało się że dla wegetarian się nie nadaje...

Specjalnie wyszperałam słoiczek z wora na segregację. Mam przed sobą pasztet " Zdrowego stylu " paprykowy. Oto skład :soja naturalna / bez modyfikacji gen . / , białko sojowe , olej sojowy, kasza manna ,papryka ,przyprawy.
Nic złego tu nie ma................a ta papryka, to chyba kawałki chili , bo mocno pikantne było. 🙂
Jeśli twierdzisz ,że coś widziałaś...............to pozostaje nam czytać etykiety. 😉


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca