Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 14 / 34 Wstecz Następny
  RSS

motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
27/08/2008 12:14 am  

a ja dzis jadlam musli z mlekiem sojowym pychaaaa:-)


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
27/08/2008 12:26 am  

Dzięki Krysiu za informację o glonach. No właśnie, w sklepach ze zdrową żywnością je widziałam i jak dla mnie są trochę za drogie-9 zł za opakowanie, które starczyło by mi zapewne na raz........ 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
27/08/2008 12:35 am  

Jaga ja uwielbiam i te i te dlatego anwet jak sie zamienia w kiszone to nic nie szkodzi 😉 takie tez smakuja wysmienicie. hipiska nie musisz jesc ich czesto, wystarczy od czasu do czasu 😉 ja tak robie z drogimi zreczami, kupuje sobie raz na meisiac, albo dwa razy w imesiacu czy trzy zalezy od tego ile mam kasy i jestem zadowolona z tego 😉

[edytowane 26/8/2008 przez Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
27/08/2008 2:48 pm  

kusicie kusicie tymi glonami... 😉
przed śniadaniem i 14km na rowerku zjadłam banana, jabłko. Na śniadanie właściwe- płatki owsiane, otręby pszenne, wiórki kokosowe, zarodki pszenne wymieszane z rozgniecionymi malinami i mlekiem sojowym- sycące 😛


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
27/08/2008 3:44 pm  

ugotowany brązowy ryż, kasza gryczana, płatki owsiana ( tak po dwie łyzki z każdego) ze słonecznikiem i wiórkami kokosowymi- całosc polana słodem jęczmiennym

na drugie zjadłam kromkę razowego pysznego chleba z masłem , pomidorem świeżym szczypiorkiem i swieżą bazylią

no i poza tym wypiłam kawę- jakos nie mogę się pozbyć tego nałogu a próbowałam....bo kawa wcale nie jest taka zdrowa


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
27/08/2008 3:59 pm  

hipiska nie musisz jesc ich czesto, wystarczy od czasu do czasu 😉

Wiem, tyle, że ja chciałam dostarczyć sobie poprzez glony brakujący mi jod ( który kazała mi jeść lekarka). Myślałam, że może uda mi się znaleźć jakieś tańsze glony i nimi będę mogła w końcu zastąpić ryby,a tu lipa 🙁 No cóż, przemęczę się jakoś do czasu, kied nie wystąpi okres......

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
27/08/2008 4:04 pm  

hipiska nie musisz jesc ich czesto, wystarczy od czasu do czasu 😉

Wiem, tyle, że ja chciałam dostarczyć sobie poprzez glony brakujący mi jod ( który kazała mi jeść lekarka). Myślałam, że może uda mi się znaleźć jakieś tańsze glony i nimi będę mogła w końcu zastąpić ryby,a tu lipa 🙁 No cóż, przemęczę się jakoś do czasu, kied nie wystąpi okres......

ja też kupiłam małą paczkę glonów za 9 zł. -ale one starczaja na długo - dodaje się do potrawy 1-2 łyczeczki.


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
27/08/2008 4:41 pm  

Ja jak zwykle koktail owocowy ale dziś ubogi,bo nie chciało mi się iść do warzywniaka po owoce więc był tylko arbuz i śliwki+maślanka. 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
28/08/2008 3:09 pm  

kanapka z tofuburgerem i kanapka z ogorkiem + pomidorek polane kupnym sosem czosnkowym 😉 pychotka 😀


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
28/08/2008 3:32 pm  

Hmm, a ja kanapeczka z serkiem żółtym(podpuszczka mikrobio), pomidorek do tego. Ale coś nie bardzo się najadłam, chyba muszę "poprawić" sobie bakaliami i orzeszkami(taką mieszanką bakalii, orzechów, ziaren).

No i w tym miejscu poczynię offtop, za co z góry przepraszam, ale napisałam już w temacie "podpuszczka" i niestety nikt mi nie pomógł 🙁
Więc tak. Mam pytanie do sera mozarella firmy Zott. W składzie nie ma ŻADNEJ podpuszczki i teraz nie wiem czy ser ten jej nie zawiera czy po prostu nie została ona wymieniona w składzie......
Jak myślicie?
Piszcie proszę

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
28/08/2008 3:52 pm  

w jednym z postów na stronie vege.pl ktoś pisze, że zott robi mozzarelle bez podpuszczki


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
28/08/2008 3:54 pm  

Mozarella to jest świeży ser wyrabiany z mleka bawolego(oryginał) lub krowiego(podróbka)i myślę,że on nie zawiera podpuszczki-trzeba wierzyć producentowi,bo wszystkiego i tak nie ogarniemy.

a na śniadanie miałam chlebek razowy z masłem,wędliną wege i pomidorem

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
30/08/2008 1:59 pm  

Właśnie zjadłam sałatkę jarzynową,od kilku dni za mną chodziła - jarzynki ze słoika( po najmniejszej linii oporu) do tego jajka,majonez i oczywiście curry-coś ostatnio gustuję w tej przyprawie 😀

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
30/08/2008 2:54 pm  

Uh świat jest okrutny 🙁
Trzeba rano wstawać, ubrać jedną skarpetkę, potem drugą
potem jakieś spodnie
żeby tego było mało to potem zjeść śniadanie 🙁
A dopiero 11 o świcie.......
nie wiem co dzisiiaj na śniadanie, pewnie jak za chwilę wejdę do kuchni szafki będą puste
wtedy strajkuję i wogóle dzisiaj nie wtsaję


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
31/08/2008 3:12 am  

moi drodzy, czy macie jakieś przepisy na ciastka ala batonik corny? chodzi mi o batonik, który można zrobić z czego się chce (ziarna itp.) ale żeby nie łączyć składników przez mieszankę cukry z miodem itp. chodzi o to żeby nie robiło mi się niedobrze od namiaru cukrów 😉


OdpowiedzCytat
Strona 14 / 34 Wstecz Następny
  
Praca