Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zaburzenia odżywiania  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
23/07/2008 9:01 pm  

Oj, jak ja uwielbiam obajdać się wieczorami 🙂

Właściwie, to od godz. 14.00 zaczynam jeść coś więcej niż kanapkę.
Potrafię wszamać 2 obiady, owoc/orzechy, jeszcze coś słodkiego albo sobie kaszę kukurydzianą z płatkami ugotować, a na kolację ( tą pierszą x) koniecznie jajeczko i to najlepiej smażone. (!)
Koło 19.00 zawsze wychodzę z domu i jak wracam, to zwykle znowu coś jem.

Wiem, to trochę taka patologia żywieniowa, ale z brzuszkiem nie mam problemu.


OdpowiedzCytat
ugibugi
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 61
23/07/2008 9:02 pm  

Racja, spontaniczność w jedzeniu jest bardzo ważna. Tyle, że ja tej spontaniczności nie mam niestety 🙁 😉

COME AS YOU ARE


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
23/07/2008 10:37 pm  

ja mam wystajacy brzuszek wlasnie na dole i wkurza mnie to totalnie . Jem naprawdre wszystko zdrowe az rodzice mowia ze z przesada. Jak bylam bardzo chuda nie wystawal a jak przytylam od razu w brzuch . Znacie sposoby na zmniejszenie go???


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
23/07/2008 11:36 pm  

to jest jedna wielka lipa z tym, że nie powinno się jeść przed snem. Ja wprost kocham się najeść i z pełnym brzuszkiem do wyra, a jakie się ma wtedy sny! 😀

ale powiem wam, że odkąd przeszedłem na wegetarianizm nie mam żadnych problemów z wagą, cały czas na tym samym poziomie 😉


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
23/07/2008 11:44 pm  

Agazima, może po prostu jesteś tak zbudowana, że wystaje Ci brzuch? to całkiem naturalne dla kobiety miec nieco brzuszka, niektórzy ludzie tyją właśnie tam, innym idzie w ramiona, innym w bioderka 😉


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
24/07/2008 1:56 am  

Tak mamy coś takiego jak nasza budowa ciała ,ale zawsze można coś z tym zrobić ulepszyć siebie .
Trzeba tylko pokochać sport , ja mam tak że jak jem mało to chudnę, dlatego za bardzo schudłam już nie chce więcej, więc jem pożadnie nie żałuje sobie ale wage trzmam.
Wiecie jak czytam co wy jecie to dochodzę do wniosku, że jecie bardzo mało śniadanka takie skromniutki ,obiady nie powiem już lepiej ,ale ogólnie ja jem sporo więcej ,nie tyle co kiedyś ograniczam się ,zdrowo odżywiam ,ale jednak sporo tego ,chyba podkręciłam metabolizm sobie porządnie.
Ja zależnie od dnia mam czasem wielki apetyt a czasami wmuszam w siebie jedzenie .

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
24/07/2008 12:44 pm  

ja akurat jem bardzo duze sniadania bo lubie sie najesc na sniadanie i wiem ze to podkreca metabolizm ja wlasnie bede musiala zaczac cwiczyc bo ten brzuchol mnie wnerwia jak pojde do szkoly do wawki zapisze sie na cos i bede walczyla


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca