Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kawa inka  

  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
24/07/2008 12:42 pm  

Czy pijecie?
Co o niej sądzicie ,czy jest zdrowa?
W jej składzie znalazłam buraka cukrowego , i teraz się zastanawiam czy tu nie chodzi o cukier który jak wiemy wszyscy nie jest wegetariański , ustosunkujcie się jakoś do mego pytania proszę?
Chciałabym zacząć ja pić bo zielona herbatka trochę mi się już przejadła a ja lubię wypić coś gorącego.
Soczki ,wiec na to miejsce odpadają 🙁
Chyba ,że z malin ktoś mi powie jak się robi soczek malinowy taki na zimowe przeziębienie?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
24/07/2008 12:48 pm  

lepiej kup sobie kawe zbożowa lub orkiszowa no albo zoledziowke a najlepiej pojedz do sklepu ze zdrowa zywnoscia tam napewno maja


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
24/07/2008 1:18 pm  

Chciałabym zacząć ja pić bo zielona herbatka trochę mi się już przejadła a ja lubię wypić coś gorącego.

A herbatki owocowe? Wybór bardzo duży i są naprawdę smaczne. Osobiście najbardziej lubię herbaty firmy vitax (czy jakoś tak).
Co do soku malinowego (takiego na przeziębienie), to najwygodniej do jego produkcji posłużyć się sokownikiem, ewentualnie wyciskasz go z malin własnoręcznie (przez gazę). Do otrzymanego soku dodajesz cukier (w proporcji 1:1, czyli np. na litr soku kilogram cukru). Zagotowujesz (nie dopuszczając do wrzenia), potem przelewasz do słoiczków i pasteryzujesz. Taki sok dodaje się później do herbaty, albo pije rozcieńczony z wodą.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
24/07/2008 2:49 pm  

Zamiast Inki popijam często np.na śniadanie kawę z cykorii. Bardziej mi smakuje niż Inka i ma błonnik... 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
24/07/2008 2:51 pm  

Ja mam Enrilo, kawę figową, kupioną w Kauflandzie 😉 [url] http://www.sklep.zywnoscekologiczna.waw.pl/product_info.php?products_id=407 [/url] (tam trochę tańsza była chyba)

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
  
Praca