Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Koszt diety wegańskiej.  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Nu91
 Nu91
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 40
02/09/2011 11:37 pm  

Ja uważam że spokojnie mogłabym się zmieścić w 400 zł miesięcznie, ale że lubię jeść, zwłaszcza wszystko co może przynieść mi jakieś korzyści zdrowotne to... nie oszczędzam:) poza tym mieszkam jeszcze z rodzicami więc kupuję głównie wymysły typu soczewica, siemie lniane, bakalie, różnorakie warzywa owoce, przyprawy BIO (mam łatwy dostęp) tofu i często napój sojowy, musli i tysiące innych rzeczy (dla mojej mamy to wydziwianie;p) i wychodzi mi to ok 200-300 zł miesięcznie, często zawarte są w tym jakieś lepsze, popisowe dania dla mnie i chłopaka, choć on częściej coś nam kupuje niż ja sama, na takie wspólne kolacje

słodyczy nie jem, bo nie lubię,wolę odłożyć na winko jakieś 😉

[edytowane 3/9/2011 od Nu91]

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza


OdpowiedzCytat
Margarita
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 15
05/09/2011 9:41 pm  

Ja mam to szczeście że większość warzyw mam ze swojego ogródka. Są na pewno zdrowsze niż kupowane w sklepach bo bez nawozów i oprysków a przy tym darmowe. Najwięcej wydaje na orzechy, migdały, kasze i produkty sojowe ale myśle że to i tak niewiele.

myśle ze spokojnie zmieszcze się w 200 zł na miesiąc. W sezonie nawet mniej 🙂

[edytowane 5/9/2011 przez Admin]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
02/10/2011 11:52 pm  

[url] http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,13840519,wiadomosc.html[/url]

😀

Choć z drugiej strony... nie jestem pewien, czy to aż taka dobra wiadomość - znowu uderzy w najbiedniejszych.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
03/10/2011 12:33 am  

Artykuł, ciekawy, aczkolwiek nie sądzę, żeby ktoś zastąpił chociaż jeden posiłek mięsny posiłkiem wegetariańskim ze względu na cenę. Raczej rozwinie się pomysłowość w zwiększaniu masy różnych przetworów mięsnych. Ludzie chcą taniego pasztetu i dostaną.
Czekam jak rozwinie się dyskusja pod artkułem.

call me Amber


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca